Skocz do zawartości
andrzej czubkowski

Ładowacz hds

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam ładowacz troll przerobionego do załadunku drewna mam problem z nim taki ze gdy biore go na bok na lewa strone idzie dobrze siłownik wypycha w tym momencie a gdy biore na prawa strone to idzie po malutku co to morze byc miałem siłownik robiony ten i zmieniłem nawet na inna sekcje w rozdzielaczu i dalej to samo,doracie mi jak morzecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem odwrotnie węże przy siłowniku i jest lepiej poprawa jest tylko jak wykreńciłem weze przy siłowniku to z jednej strony sikał olej z srodka przez otwur mały i w srodku jagby była blaszka załorzona i ona sie przestawia a z drugiej strony to olej troszke puscił z wylotu siłownika ale mocnie chwilke jagby grupszym wylotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te blaszki to elementy dławika.Patrząc w katalogu(po oznaczeniach) to do każdego wlotu/wylotu są inne .Czyli zamiana nie może być przypadkowa

cqvd5b3qyfg4_t.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc ,A teraz odnosnie ursusa c 360 hamulców noznych ciagnełem dwie przyczepy załadowane i mie pchali z góry chamowałem by mie asz tak mocno nie pchało i po jakims czasie z zwolnicy dym idzie mi a teraz jak przejade jakes 20 km w transporcie to znowu dym sie pojawia czy mi sie cylinderek zapiekł czy morze mam jakams pompke do wymiany morze obendzie sie z sciaganiem zwolnicy co sadzicie a i swiatło stop mi sie nie załacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...