Skocz do zawartości
Marlena

"Opłaty" w ODR

Rekomendowane odpowiedzi

lubuskie.

brutto w granicach 30% od kwot podanych w SPO.

Przykładowo wniosek o dopłaty obszarowe 20 zł, młody rolnik 100 zł a wniosek z inwestycji 240 zł.

Oczywiście prawie wszystko zarobił teren.

A jak tam w innych województwach?

Ps.Jak płacą u was za wykłady, organizację szkoleń, itp. w projekcie ,,Szkolenia"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa za FAPE - prostuję - nie dostałkem złamanego grosza. Wiem że kasa jest na koncie "firmy". (

 

1. Za obszarówke 20 złociszy? ale to fapa rozumiem?

2. A ile płaca za wykłady i szkolenia? Z fapy - 10 złotych od "łebka". A poza fapą - grosiaki (

 

Jaki to region - Wlkp. Szczegóły - PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas podobno kasa tez juz jest na koncie, ale nie ma cennika ile (jesli w ogole) doradcy dostana......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam u nas też kasa na koncie firmy jest, teraz kombinują co ztym zrobić (narazie żadnych konkretów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie cos takiego jak OZ (Oddziały Zamiejscowe) nad PZDR (powiatowym Zesp. Dor) ?

To twór miedzy PZDR a Wojewódzka "kwatera główną".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A macie cos takiego jak OZ (Oddziały Zamiejscowe) nad PZDR (powiatowym Zesp. Dor) ?

To twór miedzy PZDR a Wojewódzka "kwatera główną".

a chorera wie;D

ja sie czuje jak oddzial zamiejscowy........... nie dbaja, nie kochaja.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się - jest jedna wielka rozpierducha. Każdy po swojemu. Hi hi 0 pewni są tylko ci na samym spodku - na gminach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co dostałas za fapę? Pewnie ... tylko w pape za źle wypełniona listę, druki oświadczeń i błędy w kodowaniu formularza o sygnaturce jdaf7543nvcud/274ncxjk9xcxcs/2005. Zgadza się?

 

Więc pragnę Cię pocieszyc ,tym, że w II edycji szkoleń listy nie będą wymagane przy składaniu wniosków o płatność choć beda musiały być prowadzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno podpisano aneks do umowy ze nie bedzie trzeka xero wniosku, prawda to?

a Ty Rogerwawa ktoś jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobno podpisano aneks do umowy ze nie bedzie trzeka xero wniosku, prawda to?

a Ty Rogerwawa ktoś jest?

 

Jaką umowę masz na myśli? a nie ma obowiązku składania xero wniosku zarówno w przypadku wniosków o dofinansowanie projektu jaki wniosku o płatność! takiego obowiązku niebyło w ani I ani II edycji Szkoleń i Doradztwa

 

A kim ja jestem? specjalista ds projektów szkoleniowych i doradczych i troszke też lider+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my jako doradcy skladalismy xero wniosku, oswiadczenie rolnika o zgodzie na przetwarzaniu danych osobowych, liste odbiorcow uslugi i oswiadczenie rolnika ze mu pomagalismy wniosek wypelnic....

tak wyglada FAPA z miejsca doradcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
my jako doradcy skladalismy xero wniosku, oswiadczenie rolnika o zgodzie na przetwarzaniu danych osobowych, liste odbiorcow uslugi i oswiadczenie rolnika ze mu pomagalismy wniosek wypelnic....

tak wyglada FAPA z miejsca doradcy...

 

ok, ale gdzie to wszystko składaliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
my jako doradcy skladalismy xero wniosku, oswiadczenie rolnika o zgodzie na przetwarzaniu danych osobowych, liste odbiorcow uslugi i oswiadczenie rolnika ze mu pomagalismy wniosek wypelnic....

tak wyglada FAPA z miejsca doradcy...

 

mam wrażenie, że o różnych wnioskach mówimy! Ja mam na myśli wniosek o dofinansowanie projektu i wniosek o płatność składany przez ODR do FAPA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowimy wlasciwie o tym samym, tylko ja z pewspektywy samago dolu: mowie o dokumentacji jaka my doradcy przekazujemu do ODRu jako pomagajacy sporzadzic wniosek rolnikowi. co sie potem dzieje, czyli co sklada ODR do FAPY to ja juz nie wiem;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mowimy wlasciwie o tym samym, tylko ja z pewspektywy samago dolu: mowie o dokumentacji jaka my doradcy przekazujemu do ODRu jako pomagajacy sporzadzic wniosek rolnikowi. co sie potem dzieje, czyli co sklada ODR do FAPY to ja juz nie wiem;/

 

to xero to tylko na potrzeby ODRu więc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roder - wniosek to pryszcz. Do tego - jak mówiła Sardynka- dochodzi kupa dodatkowych papiórów (załącznik, lista, "dołącznik nr fdscb643hbf6e4tdddd"), czas leci a na karku nastepny ROL-AS. Uff ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech podniosą nam pensje, do przyzwoitego poziomu, a będę wtedy robił B-P za friko.

a wam ile płacą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech podniosą nam pensje, do przyzwoitego poziomu, a będę wtedy robił B-P za friko.
Szczerze powiem że ja wolę zapłacić i płacę jak potrzeba , bo jeśli klient płaci to i może wymagać , a za darmo to boli gardło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 4 lata stażu pracu w odr nie jestem starszym specjalistą bo kierowniczka nie da ani mi ani pracownikom którzy pracują nawet 9 lat (zakład nie może cierpieć), na rękę dostaję 876 zł. To czyste kpiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odr to relikt przeszłości typowy skansen wszyscy się z nas śmieja bo jesteśmy: przynieś, podaj, pozamiataj. A potem goń się skur...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sardini - ty miałaś do ... kogo pójść sie wtulić. A ja biedak ? Hm...my pójdziemy do ciebie byś nas przygarneła do piersi swej i ochroniła jak kwoka kurczęta. A na poważnie - "Ciemność widze, ciemność".

Kiepsko, szukamy własnych dodatkowych chałtur, lewizn. A Firma to pies ogrodnika - sama nie da i nie pozwala.

 

A to polska właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...