Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 03:04 Sob 30 Maj 2020

sterowanie głosowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
danaglam

PostWysłany: 08:06 Pon 25 Maj 2020    Temat postu: Re: sterowanie głosowe Odpowiedz z cytatem

danaglam napisał:
Jak myślicie, kiedy w rolnictwie pojawią się wydajne i niezawodne urządzenia, którymi będzie można sterować za pomocą poleceń głosowych?
Im więcej czytam o tej technologii, np. na https://www.inseo.pl/wyszukiwanie-glosowe-google-voice-search-jak-optymalizowac-pod-nie-strone/ tym bardziej nie mogę się doczekać jej upowszechnienia... chociaż może być też tak, że do pracy w rolnictwie takie udogodnienia w ogóle się nie nadają - ale pomarzyć można Rolling Eyes Idea

A może ja o czymś nie wiem i już tego rodzaju maszyny wykonujące polecenia głosowe już gdzieś są używane ?!?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
danaglam

PostWysłany: 08:30 Wto 19 Maj 2020    Temat postu: sterowanie głosowe Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie, kiedy w rolnictwie pojawią się wydajne i niezawodne urządzenia, którymi będzie można sterować za pomocą poleceń głosowych?
Im więcej czytam o tej technologii, tym bardziej nie mogę się doczekać jej upowszechnienia... chociaż może być też tak, że do pracy w rolnictwie takie udogodnienia w ogóle się nie nadają - ale pomarzyć można Rolling Eyes Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: