Skocz do zawartości

R2

Members
 • Liczba zawartości

  2 197
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • OCCUPATION
  rolnik
 1. R2

  Budowa kurnika

  Zależy co masz pod stara posadzką i jak Wysoki jest i stary jest budynek. Nie ma dobrej porady nie znając tych warunków. Można tez nadlać jeśli wloty nie są zbyt nisko. 10 cm ze zbrojeniom rozproszonym i zatarcie posadzki. Nie zapomnij o kanalizacji. Dobre zatarcie posadzki to łatwiejsze i szybsze mycie i szybsze wysychanie. Dodatkowo skuteczniejsza dezynfekcja.
 2. R2

  Wytwórnie pasz

  Pamiętaj że produkcję wg przepisów powinieneś zgłosić do powiatowej weterynarii.
 3. To tak jak naliczanie podatku "z góry" lub "z dołu" jedni interpretują że jak kupiłęś pisklęta to już płać podatek a inni żę jak sprzedałeś kurczaki to dopiero wtedy masz przychód i płać podatek. ta złotówka dotyczy tylko gęsi inaczej powinna być powtórzona przy każdej pozycji pkt 5.
 4. A próbowałeś złożyćdeklarację z rozmiarem produkcji "0"? nie wiedzą jak wystawić decyzję i mówią że za wtawienie 31.12.2009 trzeba zapłacić podatek w 2009 paranoja A Pkt 5 akurat u mnie interpretują dla kurczaka na 0,12 zł 1,12 to nie jest możliwe
 5. R2

  PROGRAM ZWALCZANIA SALMONELLI

  to i ovo , gratulacje za informacje , myślę że trzeba przestać się bać powiatowych i walczyć o rozumne roawiązania a nie bezwzględnie wykonywać polecenia nawiedzonych urzędasów.!!!!!
 6. R2

  Wytwórnie pasz

  PROVIMI ROBI TESTY NA HODOWCACH!!!! STOSUJĄ SOCJITECHNO WYSYŁAJĄ" DOBRYCH "OPIEKÓNÓW I ZNIKAJĄ BO" PANI BASIU MAM OSOBISTY PROBLEM "I OPIEKUN ZNIKA NA KWARTAŁ A HODOWCA ZAUROCZONY .....ZAMAWIA PRODUKT....ZNACZY SIĘ ... PASZĘ .....
 7. a serio to zalezy od wielu czynników, ale tucz trwa ok 6 tygodni uzyskuje sie 2,2 kg zywej wagi przy ok 1,85 kg zużycia paszy
 8. oj no różnie to bywa ,ale zwykle wprost proporcjonalnie do liczby postów, można podać że 0d 0,374592 d0 4,567882 na kg zależy jak sie liczy.
 9. R2

  Czarna lista ubojni

  A tuszka nadal po 4,4-4,60 netto i poszukiwanie zywca i zamówienia na swiezy i mrozony drób !!! takie czasy!! gra nerwów i techniki!!
 10. Zywiec w góre 2,55 netto to minimum!!!!! szukaja kurczaka to dobry moment na korekte cen w góre.
 11. A moze macie sznury ? tu byl biznesmen co oferowl sznury ale chyba teraz sprzedaje kurczaka z argentyny czy cos?!
 12. http://www.krd-ig.com.pl/index.php?strona=protest_pg Wykazuja sie urzedasy oj wykazuja!!To sie nazywa oswiata? raczej oslepianie swiatlem z lampki naftowej!! zgroza !Ja bym jeszcze ostrzegal przed lekarzami bo moga zaszyc chuste w brzuchu!!! no i na przejsciach dla pieszych , a narkotyki i sekty-to chyba slaby temat dla oswiaty !!
 13. Tez mam takie wrazenie po ilosci telefonów i pytaniach czy bedzie kurczak na swieta !
 14. Przez Kolbskowo podobno przejechaly TIRY z zywcem hodowcy poszukuja do jakiej ubojni na terenie kraju ten kurczak jedzie !!!!! wszyscy którzy moga pomóc podawac informacje na forum !!! sytuacja identyczna jak w Kutnie!!!!!! DZialac !!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...