Skocz do zawartości

Marek Sz

Members
 • Liczba zawartości

  343
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  Zakopane
 • OCCUPATION
  uczeń/student

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Marek Sz

  Ciągniki FORTSCHRITT

  Co do silnika SW400 i zwiększenia jego mocy wystarczy go podkręcić na pompie. Powinno przybyć kilka KM.
 2. Marek Sz

  Wszystko o Massey Ferguson

  gdzie możesz zregenerować pompę? hmm u "pompiarza" <= pomoc ogólna pomoc szczegółowa => jakbyś podał jakieś dokładniejsze dane, gdzie mieszkasz, to teoretycznie wcześniej uzyskałbyś pilne dla Ciebie dane, a tak to nikt nie wiem, kto ma Ci coś odpowiedzieć, bo jak wiadomo każdy jest z innego rejonu Polski
 3. Marek Sz

  Wszystko o Ursus C-330

  Ale zwykła C-330 mało pali, to po co się pakować w eMkę, która ma słabą skrzynię. A szybkość, ciągnik w pierwszej kolejności ma być silny, a dopiero gdzieś tam na liście "cech" szybki
 4. Marek Sz

  Ciągniki FORTSCHRITT

  Już pisałem raz, ale napiszę jeszcze raz, te dane podane w tym linku są danymi obecnie produkowanego silnika SW400, a nie tego co kiedyś był wstawiany do Bizonów, jak i do ciągnika Fortschritt w prezentowanym w innym poście ogłoszenia.
 5. Marek Sz

  Ciągniki FORTSCHRITT

  Jestem świadom, że zaczynamy schodzić z tematu, chociaż mowa tu o silniku, który można założyć do Fortschritta, a więc Czytać na dole
 6. Marek Sz

  Ciągniki FORTSCHRITT

  @pawoln: dlatego osiąga 50km/h ponieważ z tego co pamiętam IFA ma obroty maksymalne niższe niż silnik SW400, dlatego ta prędkość.
 7. Marek Sz

  Ciągniki FORTSCHRITT

  Tak, tylko, że to, to są dane silnika SW400 obecnie produkowanego, jeśli się nie mylę. Te starsze, co jeżdżą na pokładzie Bizona Z0-56 mają ok. 100KM.
 8. Marek Sz

  Ciągniki FORTSCHRITT

  Co takiego? Nie za dużo, o jakieś 80KM ?
 9. Marek Sz

  Ciągniki Ursus

  Już "trybi" ale jeszcze raz daję: Wikipedia.org - Ursus (ciągnik rolniczy)
 10. Marek Sz

  Wszystko o Ursus C-360

  Mam pytanie czysto ciekawskie: Czy ktoś zakładał do swojej sześćdziesiątki hak, zamiast dolnego zaczepu? Wiem, o istnieniu tego z katalogu do C-360. I tak mnie ciekawi, czy ktoś już to zmieniał? Jaki koszt? itp, itd.
 11. Marek Sz

  Wszystko o Ursus C-330

  @rafał1: na pewno gdzieś jest nieszczelność, coś przepuszcza, tak CI sie tylko wydaje, że przez kilka minut nie opuszcza, ale w tym momencie, kiedy nie widać tego opadu maleje ciśnienie, aż w końcu jest takie niskie, że zaczyna opadać sam podnośnik. Rozdzielacz, zawór, siłownik <= któraś z tych rzeczy jest wadliwa.
 12. Marek Sz

  Ciągniki Ursus

  tatamatry.323a: nie lepiej podać link do całej listy? Wikipedia.org - Ursus (ciągnik rolniczy) Czerwone linki nic nie zawierają, może być tak uzupełnić braki Wikipedii? Poprawić, to co już mają napisane? Co Wy na to? Od razu widać błąd, że 4011 jest ciągnikiem ciężkim, co jest nie prawdą. /edit Poprawione, 4011 nie jest już ciągnikiem ciężkim.
 13. Marek Sz

  UKRADZIONO JOHN DEERE 6620

  W chwili obecnej mogę i przykleić. A tak przy okazji: w mojej okolicy jeden gościu ukradł dwa Ursusy, odstęp od obydwu kradzieży ok. tygodnia. Pierwszy raz na pijaka ukradł, co go szybko złapali. A drugim razem jak ciągnik zginął, policjanci skojarzyli poprzednie zajście i też dość szybko odzyskali ciągnik, tym razem sprawca był trzeźwy.
 14. Marek Sz

  Fotki i Filmy o rolnictwie

  A to się zgadza, w tym przypadku (ciągnik) ręczny jest niewskazany. Z resztą w ciągnikiem można robić ewolucje bez hamulców, strasznie szybko przecież traci przyczepność.
 15. Marek Sz

  Fotki i Filmy o rolnictwie

  Ośmieszasz się. Piszesz coś, o czym nie wiesz. Ręczny na jedno to C-330 ma tylko jak są rozłączone pedały, ale przeważnie są dwa połączone, czyli ręczny działa na dwa koła.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...