Skocz do zawartości

mikołajtomasz

Members
 • Liczba zawartości

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Środki trwałe to rzeczowe atywa trwały i zrównane z nimi kontrolowane zasoby majątkowe o wiarygodnie określonej wartości powstałe w wyniku przeszłych zdarzeń,które spowodały wpływ do jednostki korzyści ekonomicznych. są kompletne i zdatne do uzytku.
 2. Środki trwałe to rzeczowe atywa trwały i zrównane z nimi kontrolowane zasoby majątkowe o wiarygodnie określonej wartości powstałe w wyniku przeszłych zdarzeń,które spowodały wpływ do jednostki korzyści ekonomicznych. są kompletne i zdatne do uzytku.
 3. Jeden z moich sąsiadów prowadzi duże gospodarstw rolne o powierzchni 140 ha. nastwiony jest na produkcję pszenicy. Parcuje pozatym jako przedstawiciel firmy pośredniczącej obrotem zboża.
 4. Jeden z moich sąsiadów prowadzi duże gospodarstw rolne o powierzchni 140 ha. nastwiony jest na produkcję pszenicy. Parcuje pozatym jako przedstawiciel firmy pośredniczącej obrotem zboża.
 5. Jeden z moich sąsiadów prowadzi duże gospodarstw rolne o powierzchni 140 ha. nastwiony jest na produkcję pszenicy. Parcuje pozatym jako przedstawiciel firmy pośredniczącej obrotem zboża.
 6. mikołajtomasz

  Uciąg ciagników

  Mój sąsiad ma Ursusa 912. podczas tegorocznych żniw Ursusem 912 ciągnął 5 przyczep 8 tonowych po utwardzonej drodze.
 7. Co sądzicie o ciągniku JUMZ.
 8. Ja mając 70 ha posiadam: C 330 C 360 C 360 MTZ 82 ursus 1222 Komnbajn Bizon Z 56 przyczepy 2x 8t 4tony prase rolującą siewnik cyklop rozrzutnik pług 4 skibowy Unia Grudziądz
×
×
 • Dodaj nową pozycję...