Skocz do zawartości

Klemens

Members
 • Liczba zawartości

  118
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  Mazowsze
 • INTERESTS
  turystyka rowerowa
 • OCCUPATION
  rolnik
 1. Klemens

  Pszenica

  Co to za wyraz pryszczecie?
 2. Klemens

  Rzepak

  Zastosowałem jesienią Caryx. Czy wiosną również można go powtórzyć?.
 3. Ciągnik ok.za te 100tys zł. Ma podstawowy feler: żle zaprojektowaną nową skrzynia biegów: po włączeniu biegów szosowych trudno ruszyć z miejsca na pierwszym biegu,gdyż jest za wysoki. trzeba manewrować biegami,co jest wkurzające szczególnie jak ruszamy z miejsca np. na światłach. Być może konstrukcyjnie coś poprawiono Jakie pieniądze taki ciągnik,za podobnej mocy zachodni to koszt 2,5 raza większy.
 4. Mój MTZ 1025 z 2007 r. nie potrzebuje żadnych dodatkowych zabiegów.Uzupełniam zbiornik i odpalam.Zapewne ma coś zmodernizowane, bo przy MTZ 82 muszę odpowietrzać układ paliwowy.
 5. Da sobie radę. Mój współpracuje z takim zestawem.
 6. 3m agregat bierny powinien być odpowiedni, jeśli oczywiście ciągnik ma sprawny układ hydrauliczny. Należy również dociążyć przód ciągnika dla bezpieczeństwa.
 7. To agregat potrzebujący 120 KM.
 8. Muszę wymienić w 1025 pompę hydrauliczną .jak zrobić żeby się nie narobić?.
 9. Strona http://i39.tinypic.com/syxq95 jest nieaktywna.Proszę o podanie nr.kwartalnika w której jest rozwiązywanie problemów z podnośnikiem.
 10. Właśnie różnią się typem.Trzeba wyjąć rozdzielacz i odczytać z tabliczki znamionowej rodzaj .
 11. Czesci i ich ceny znajdziesz na allegro,dzial motoryzacja-maszyny rolnicze-czesci.Wszystko jest.Przysla Ci do domu. Prawidłowo: Przemysł - Rolnictwo - Maszyny Rolnicze - Części zamienne.
 12. Po wyjęciu rozdzielacza odczytaj dokładnie jego typ . Jest ich kilka rodzai.
 13. Trzyma taśma, musisz ją poluzować - robiłem to dawno,ale jak sobie przypominam trzeba pod siłownikiem zdjąć dekiel i pod nim jestśżruba regulacyjna.
 14. Fabrycznie silnik i układ hydrauliczny jest zalany tymi samymi. Robią to dla bezpieczeństwa.Istnieje możliwość przedostania się oleju z układu hydraulicznego do miski olejowej silnika poprzez uszczelniacz - pompa wspomagania napędzana jest bezpośrednio z silnika.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...