Skocz do zawartości
luk

Opinia o Korbankach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

a wiecie jak sie robi w dhk? glownie sprzedawcy poja rolnikow gorzala chcac wymusic na nich lojalnosc albo bardziej sztame trzymac(na szczescie niewielu jest takich naiwnych) i na przyklad pan x ma juz MF, a pan y chce kupic, to sprzedawca dzwoni do x i mowi "ty sluchaj taki a taki do ciebuie zadzwoni i bedzie pytal o mf, wez mu tam dobrze powiedz" i czy ciagnik jest dobry czy nie rolnik-koles mowi drugiemu jaka to maszyna z dhk jest wspaniala wprowadzajac faceta w blad nie mowiac mu wszystkiego........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cos wam opisze:

rolnik kupil kombajn i finansowanie wzial leasing ale firma powiedziala iz potrzebne jest ubezpieczenie maszyny no i od razu zaproponowali ubezpieczyciela-wiecie jak to jest, kilku kolesi i jeden poleca drugiego i tak robia kase, jeden od kredytu, drugi ma ubezpieczenie....itp-mialo to ubezpieczenie kosztowac grubo ponad 2 tys , rolnik nie glupi poszedl do lokalnego ubezpieczyciela i zrobil to za 5 razy mniej, ale firma leasingowa nie dala za wygrana i nadal cisnela rolnika ze ma sie ubezpieczyc, ten pokazal im dokumenty powiedeli ze ten paierek sie do niczego nie nadaje, zwrocil sie do dhk o wyjasnienie soprawy, nie kiwneli palcem, wzieli strone firmy leasingowej i tez wsiedli na rolnika z pretyensjami ze ma sie ubezpieczyc..........i jak tu mowic o wspolpracy...wspolpraca byla ale do sprzedazy...potem sie skonczyla...

 

Też sie o tym dowiedziałem że klient jest dobry zanim nie kupi traktor a potem to już jego problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mowisz ze maja cos z "kupców" ))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mowisz ze maja cos z "kupców" ))))))))))))))))))))))))))))

 

można tak powiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dobry jest taki jeden dyrektorek rzekomo od marketingu o ktorym nic nie wie, staly tekst ktory powtarza u wszystkich"sa dwa sposoby tracenia pieniedzy-kobiety i rolnictwo" i wtedy tu pada jwego glupi smiech jakby kon na blache l........ strumieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

"kupców z pejsami"???????????????????????:))))) to wszystko wyjasnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cos wam opisze:

rolnik kupil kombajn i finansowanie wzial leasing ale firma powiedziala iz potrzebne jest ubezpieczenie maszyny no i od razu zaproponowali ubezpieczyciela-wiecie jak to jest, kilku kolesi i jeden poleca drugiego i tak robia kase, jeden od kredytu, drugi ma ubezpieczenie....itp-mialo to ubezpieczenie kosztowac grubo ponad 2 tys , rolnik nie glupi poszedl do lokalnego ubezpieczyciela i zrobil to za 5 razy mniej, ale firma leasingowa nie dala za wygrana i nadal cisnela rolnika ze ma sie ubezpieczyc, ten pokazal im dokumenty powiedeli ze ten paierek sie do niczego nie nadaje, zwrocil sie do dhk o wyjasnienie soprawy, nie kiwneli palcem, wzieli strone firmy leasingowej i tez wsiedli na rolnika z pretyensjami ze ma sie ubezpieczyc..........i jak tu mowic o wspolpracy...wspolpraca byla ale do sprzedazy...potem sie skonczyla...

A zauważyliście na zeszłorocznych bednarach odok stoiska JD był BZWBK obok korbanków też coś było ale nie pamiętam. Fajnie szukają frajerów tu kupicie maszynę pieniędzy nie trzeba w banku wszystko załatwimy za was a ubezpieczenia to tu na miejscu jest firma żaden problem ---- to się nazywa kompleksowe (naciąganie) podejście rolnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wszyscy sie wypowiadaja na temat serwisu o korbanka-no nalezy przyznac ze czas reakcji maja imponujacy ale merytorycznie to jest do d...... niektorzy mechanicy sa ok ale moze ze 2 albo jeden .....reszta to szkoda gadac, u kumpla ustawiali prase, bo kupil nowke sztuke, nie chciala wiazac to mechanik z telefonem w garsci na biezaco z kims rozmawial i cos ustawial i prasa zaczela wiazac po 3 godzinach taki z niego fachman byl.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam ! Czy jest to forum niezadowolonych. Czy jest jakis klient który jest zadowolony z obsługi Korbanków. Niektóre posty ewidentnie wyglądają na robotę konkurencji. Wiadomo dużego nigdy się nie lubi gdyż jest najgroźniejszą konkurencją. Ciekawe dlaczego Korbanek rozwija firmę a wiele firm konkurencyjnych albo się nie rozwija albo wręcz plajtuje.Np. u nas koło Słupska działa juz 4 dealer John Deere w od połowy lat 90- tych , 3 kolejnych splajtowało - a byli tacy świetni , podejrzewam że w innych regionach jest podobnie.. Tylko nie pisać głupot w stylu " zdziera , monopol itd" bo to nie są żadne argumenty.

Szukam więc klientów zadowolonych dla przeciwwagi większości postów negatywnych , a niezadowoleni niech piszą o faktach a nie że ktoś coś słyszał , widział u sąsiada , kolega opowiadał itd. Np. post o ubezpieczeniach że firma leasingowa polecona przez Korbanka ma 5 razy droższe ubezpieczenie niż inne firmy na rynku. To musi być bzdura nie ma takic różnic na rynku ubezpieczeń( wiem bo sam ubezpieczam) , albo był inny zakres ubezpieczenia albo np było to tylko OC. Fakty Panowie Fakty muszą być( nie chodzi oczywiście o gazetę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co duzo gadac, ale korbanek jest monopolista i zdzierca, to potwierdzi każdy kto coś niedawno kupował i był w kilku firmach zeby porównac ceny i wyposażenie. Monopol to ma od nastu lat na classa, fenda, MF-a, i kikla innych firm i praktycznie jak ktos chce kupic MF nowego bo nawet nie może porównac sobie ceny z innym delerem bo go nie ma, jedynym wyjsciem jest zakup w innym kraju, a z tego co sie słyszy to classa w niemczech jest tanszy niż u korbanka, a to przez brak konkurencji i koniec kropka.

 

Nic dziwnego ze buduje nowe hale, rozwija sie jak ma sie marże na poziomie 20% albo i wiecej, kazdy by tak potrafił prowadzić firme.

 

W innych markach gdzie jest zdrowa konkurencja nie ma takich kokosów, bo od tego jest konkurencja i nie dziw sie ze niektórzy dealerzy plajtuja, bo poprostu żeby sprzedac musieli by miec mała marze, a to sie wiąze z małymi zarobkami i poprostu to sie nie opłaca przy małych ilosciach sprzedanego sprzetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja kupiłem claasa ares 656 i jestem całkiem zadowolony a ubezpieczenie u korbanków było tańsze niz w pzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Znam wielu rolników i wy też znacie takich, którzy nie mają fendtów i MFów Classów i jakoś potrafia gospodarowac. Mamy wolny rynek i nie ma sie co obrazać że ktoś ma marże 20% moze mieć 100%,200% ale od nas zależy czy czy kupimy u nich czy nie.

Korbanki rozwijaja sie bo jest popyt na maszyny sprzedawane przez nich a jezeli kogoś stać na takie maszyny to musi się liczyc z drogim serwisem to normalne.

Mam wrażenie ze niektórzy próbuja sie dowartosciować przez kupno u korbanków tych wspaniałych maszyn a potem płaczą jak to zostali oszukani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ubezpieczenia to pzu jest chyba najdrozsza firma w Polsce.

 

Co do tego ze dealerzy maja powiazania z bankami i ubezpieczycielami to jest całkowita prawda.

 

jak ja kupowałem swojego 7341 a brałem na niego "kredyt branzowy" na mleczarstwo to także dealer mnie wysąlł do "zaprzyjaznionego" oddziału BGŻ, i ubezpieczyciela. na bank sie skusiłem bo miało to byc załatwione niby w ekspresowym tempie, a jak pózniej sie okazało to w BS było by o miesiac szybciej bo znajiomu złozyl wniosek pózniej i kase miał wczesniej

A ubezpieczycuela ominałem i bo jako zabezpieczenie hipoteke zrobiłem. i nie musze co roku płacic 1000zł AC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalozylem ten post aby uslyszec wasze opinie na temat korbank.ów

i nie dlatego jak ktos pisal ze ktos tam mi mówil jacy oni sa ale tylko dlatego ze odczulem to na wlasnej skuze jak ta"pręznie dzialajaca firma potrafi oszukiwac rolników"

OSZUSCI i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

do Rolnik

nie szukaj kolego zwolennikow bo to nie te forum, jak bedziesz chcial zachwalac korbanka to napisz do niego i go chwal, forum jest po to aby uswiadamiac ludzi jak wielki moloch panoszy sie, nie rtespektuje prawa, brakuje mu konkurenta i stad sie to bierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

do goscia szukajacego zwolennikow,

pragne cie uswiadomic o celu tego forum. to nie jest forum dla zwollenkow, to forum wychodzi naprzeciw zaklamanym reklamom w telewizji, zaklamanym artkulom aw czasopismach kolorowych na temat dhk, i niech im to wystarczy, tam to pisza jak to wspaniale firma dhk wspiera rolnika, jak mu pomaga kupic "dobrze" i to wystarczy, zebby sie temu przeciwstawic i pokazac jak na prawde jest powstalo to forum, powstalo zeby pokazac ze wcale nie jest tak kolorowo, moze w gazetach i telewizji ale rzeczywistoasc odbiega od prawdy

 

/edit

wiem wiem ze kolesie od korbanka tez tutaj zagladaja, i pewnie kolo co trul ze z tym ubezpieczeniem to nie prawda pewnie pracuje albo wspolpracuje z dhk, a tak w ogole to co robi na forum kolo od ubezpieczen, mozna by wnioskowac ze to nie rolnik, a przeciez tu nie potrzeba nam nie rolnikow, wiec skoro jest to nie rolnik to kto? zaloze sie ze typ podstawiony przez dhk do sabotowania forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to juz sie nazywa "teoria spisku" a niech wchodza I TAK KAZDY ROLNIK WIE CO TO dh KOR...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

firma jest taka chojna ze nie potrafi zafundowac dla handlowcow biletu wstepu na polagre tylko musza sami kupowac gdzie inne firmy rozdaja mase wejsciuwek i niech mi nikt nie mowi ze u korbanka ubezpieczenie jest tanie, sa to po prostu zdzierusy, jak to typowe poznaniaki,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

odwal sie od poznaniakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

co prawda pyre w oczy kluje? )))))))))))))))))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra starczy tych pochlebstw i na dolnym slasku znajda sie zdzierusy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

prawda to jest taka: chcesz to kupujesz a jak nie odpowiadaja ci warunki to nie kupujesz proste no nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

luk z jakiego powiatu jestes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...