Skocz do zawartości
luk

Dobry Paszowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Będziemy mieli wozy, tylko nowe, samojezdne i zaczepiane bardzo dobrej marki Unifast, jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam masto21@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jesteśmy firmą FORFAITING ze żnina oferujemy wozy paszowe firmy "Andrew Dima" są konkurencyjne w porównaniu do innych zapewniamy serwis

zainteresowanym odpowiemy na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to jak chcesz,to ci powieem - znajomy ma Kuhna, wczeeśniej przez 2 miesiące mieszał Sano i oddał, chociaż proponowali mu niby "super" warunki spłaty. A on powiedział, że i za darmo nie chce, bo wóż ciężki na traktor (paliwo!) i długo miesza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

JA MAM STAREGO AGM WLOSKI Z PIONOWYM SLIMAKIEM MOGE COS O NIM POWIEDZIEC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy firmą FORFAITING ze żnina oferujemy wozy paszowe firmy "Andrew Dima" są konkurencyjne w porównaniu do innych zapewniamy serwis

zainteresowanym odpowiemy na forum

Witam.

Noszę się z zamiarem kupna woz paszowego.Przedział pojemności to 6-8 m szść.Może więcej informacji o tych wozach.

Testowałem Sano o poj.5m szść.mieszał ok ,ale długo- b.długo trwało rozdrabnianie beli sianokiszonki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W moich stronach ludzie pokupowali SANO i klną na czym świat stoi. W opinii moich znajomych ta maszyna się nie nadaje - takie mieszanie to śmiech z ludzi.

Doby paszowóz ma mój znajomy, ale nie wiem czy mogę powiedzieć markę, żeby nie było reklamy.

Daj znać co to za wóz . też jestem z dawnego łomżyńskiego i chcę kupić jakiś wóz z pionowym ślimakiem.Może ktoś z podlasia sprowadza wozy w dobrym stanie?Pozdro wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wóz to znaczy maszyna która szybko i dobrze miesza oraz pracuje bezawaryjnie chociaż 10 lat. Tak ja bym chciał. Znajomy ma KUHNa i jest BARDZO zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy kupił go nowego ,czy używany?Niedawno kupowałem przewracarko-zgrabiarkę fella i gość,u którego ją kupiłem mówił ,że ma w Danii używany wóz kuhna za ok.20000zł 8m.Ma mi przesłać zdjęcia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy jedynym dealerem na Polskę wozów paszowych Trioliet. Posiadamy maszyny od samozaładowczych do maszyn do załadunku, jak również wycinaki kiszonki. Wozy te są nr 1 w Niemczech, Holandii, USA. Posiadają wiele ciekawych rozwiązań, m.in. małe zapotrzebowanie mocy, aktywny system wycinający przy załadunku i nowy ślimak mixer tween. Wozy o pojemności od 5 do 46 m, od 1 do 3 ślimaków pionowych.

 

P.U.P. Agromix Sp. z o.o.

Rojęczyn 36

64-130 Rydzyna

065-5388-276 tel/fax

607492094

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AGROMIX a macuie jakas styronke swoja

co sprzedajecie ciagniki moze macie plugi co jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o te z Siedlec to wiem kto je produkuje i jak na moje to one nie sa dobre, ponieważ je produkuje kilku zapalonych spawaczy w garazu Dokłądnie to oni sa pracownikami a ten własicicel to juz wszystkiego chyba sie chwycił:) ma składnice maszyn roliczych, obok salon Nissana, produkuje te wozy i jakies dziwne chwytaki do balotów do tura, swiadczy jakies usługi w podsiewaniu łak Moim zdaniem wykonanie takiem maszyny nie może byc przeprowadzone byle gdzie i byle jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj tatko szuka wozu ,,strautmann" kto zna namiar dilera ? moze jakies opinije odnosnie tego prod.......?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkiem zapomniałem o tej wystawie bedzie za tydzien jak dobrze licze Może sie podjedzie jak nie zapomne i sie bedzie chcialo:) Mam całe 50km do Siedlec. Dosc mała wystawa ale troche sprzetu zawsze tam jest. Byłem ostatnio 2 lata temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet sipma z paszowozem wyskoczyła.

tak patrzę na te polskie maszyny i widzę jedną tylko inaczej pomalowaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o te z Siedlec to wiem kto je produkuje i jak na moje to one nie sa dobre, ponieważ je produkuje kilku zapalonych spawaczy w garazu Dokłądnie to oni sa pracownikami a ten własicicel to juz wszystkiego chyba sie chwycił:) ma składnice maszyn roliczych, obok salon Nissana, produkuje te wozy i jakies dziwne chwytaki do balotów do tura, swiadczy jakies usługi w podsiewaniu łak Moim zdaniem wykonanie takiem maszyny nie może byc przeprowadzone byle gdzie i byle jak

Witam.

Pozwolisz, że się z Tobą nie zgodzę... widziałem wóz z Siedlec w akcji(9m/3) i mieszał super. Oczywiście robi to już od trzech lat w gospodarstwie o obsadzie ok.200szt. bydła. Robi to trzy razy dziennie i jak do tej pory zmieniono tylko komplet noży. Cena jest można powiedzieć baaardzo konkurencyjna ale to dla konkurencji jest solą w oku

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niegdy nie widziałem wozu w pracy ale widziałem jak go produkuja i dla mnie produkcja maszyn w takich warsztatach jest nie porównywalnie na niższym poziomie wykonania niż w zakładach gdzie robi sie to seryjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem kiedyś w stolarni i robiliśmy komplety wypoczynkowe.Na początku kiedy schodziły po 4 komplety wszystko było super dopięte na ostatni guzik.Kiedy firma się rozrosła i schodziło po 50 kompletów dziennie zrobił się seryjny szajs.

Mam prasę z Metalfachu-jedna z pierwszych wyprodukowanych-od 4 lat robi po 2500bel rocznie i można powiedzieć ,że też zrobiona w warsztacie.Kolega ma 2 lata Sipmę i ciągle w naprawie-na to nie ma reguł.Oczywiście są mankamenty.Wykonanie spawów przynajmniej jeśli chodzi o wygląd jest bardziej doskonałe w renomowanej firmie,jakość materiałów napewno też.Właśnie dlatego oglądałem ten wóz dokładnie ,żeby nie ,,zaoszczędzić głupio".Dno tego wozu ma 20mm,ściany 8 mm,przekładnia włoska i jak mówiłem to wszystko ładnie miesza u kolegi już 3 lata.Cena 43 tyś.za 9 m/3 w porównaniu do 71 tyś(Faresin) jest powalająca .Kto jaki wybierze wóz to jego sprawa i sprawa możliwości jego portfela

 

/edit - Pią Wrz 22 21:27:47

a co myślicie o wozach z Italmix-u-rozprowadzają je dealerzy firmy WestfaliaSurge i może ktoś z Was ma taki wóz(Sobol z Zambrowa i Kołak sprzedał w tym roku już 129 tych wozów) !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 2 lat jestem użytkownikiem wozu paszowego Sano mini 5m szesc. i nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami kolegów.

porównujecie wozy które były na testach z sano czyli o pojemnosci 3.2 i 5 m szesc. z wozami które posiadacie albo znacie ale jaką tamte mają pojemnośc?

to fakt że troche długo rozdrabnia balot ale to jest 5" co chciec od takiej małej zabawki. ja jetem zadowolony i polecam!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o keenenach jakie macie wozy czy ktoś użytkuje rozrzutnik keenana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...