Skocz do zawartości
Mix-M

CEHAVE robi dobre pasze? Wpisujcie co myślicie, tylko bez...

Rekomendowane odpowiedzi

CEHAVE robi dobre pasze? Wpisujcie co myślicie, tylko bez przedstawicielskiego bełkotu. Proszę o prawdziwą opinię tylko osób, które stosują lub stosowały pasze tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to przecież forum na którym głównie udzielają się przedstawiciele silący się na arbitralne sądy stawiające firme którą kochają i reprezentują w maksymalnie korzystnym świetle... Rzecz jasna nie wiedzą lub nie dopuszczają do siebie myśli, że firma prędzej czy później kopnie ich w tyłek (naturalny etap w karierze zawodowej każdego PH), niemniej dopóki jeżdżą swoimi samochodzikami z batem na dachu częto brędzą, ubliżając konkurencji i inteligencji hodowcy... Taka refleksja.

Wracając jednak do tematu, Cahave robi bardzo dobre pasze.

Mówię to jako PH, bynajmniej nie Cehave:) I myślę, że nie bełkoczę;)

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm, to przecież forum na którym głównie udzielają się przedstawiciele silący się na arbitralne sądy stawiające firme którą kochają i reprezentują w maksymalnie korzystnym świetle... Rzecz jasna nie wiedzą lub nie dopuszczają do siebie myśli, że firma prędzej czy później kopnie ich w tyłek (naturalny etap w karierze zawodowej każdego PH), niemniej dopóki jeżdżą swoimi samochodzikami z batem na dachu częto brędzą, ubliżając konkurencji i inteligencji hodowcy... Taka refleksja.

 

No bardzo trafne spostrzeżenie z tym ubliżaniem hodowcom

Sam byłem świadkiem monologu takiego "fachowca" z Dobropaszu. Nie dopuszczał znajomego rolnika do głosu, a wszystkie uwagi i spostrzeżenia na temat krów negował podpierając sie "ulotkową" wiedzą. Oczywiście monolog zawierał też elementy autopromocji dotyczace "wybitnych" osiągnięć tego śmiesznego, starszego Pana w tej dziedzinie

Poza tym że musieliśmy przerwać picie piwa i poświęcić mu bezcenną godzinę , nie wyrządził w gospodarstwie wiekszych szkód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuję Cehave tylko koncentrat PW i muszę powiedzieć, że jest bardzo dobry do przygotowania samemu paszy do odchowu prosiąt. Do innych produktów jakoś nie przekonałem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podasz mi skład koncentratów czy premiksów (niestety nie mam informacji z tej firmy ) to powiem Ci co to jest warte. Podaj mi także dla jakiej grupy wiekowej zwierząt chcesz stosować te pasze to mogę Ci ustalić dawki jeśli byś się zdecydował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...