Skocz do zawartości
Gość KLIENT SANO

Do klientów Sano

Rekomendowane odpowiedzi

Sano jest potęgą i wykończy wszystkie zakłady paszowe w Polsce. Kto o tym nie wie to sie nie zna

 

Prędzej sano wykończy żwierzęta niż konkurencje jak nie zacznie dbać o jakość swoich produktów nie sądze aby sano odbudowałoby swoją pozycje w Niemczech na to jest za pózno pozostały jej kraje gdzie rolnicy nie mają jeszcze świadomości czym żywią takie jak Ukraina Rumunia .......no i jeszcze Polska tylko nie wiadomo na jak długo

 

Z tego co pamietam to sam należysz do tej grupy nieuświadomionych rolników bo przecież stosowałeś Sano.

A ponadto nie obrażaj hodowców z Ukrainy i Rumunii bo ich nie znasz, a wśród nich jest na pewno wielu osiagających lepsze rezultaty od Ciebie Panie przemądrzały Blattin

niema co sie smiac z pana blattina chlopak chce jak naj lepiej dla swojch krowek i dla siebie 15000 tysiecy litrow od krowki zycze w tedy chyba ta firma bedzie najlepsza ja stosuje premiksy sano w zywieniu swinek i jest w pozadku ale sam robie teraz sam doswiadczenie na premiksach innej firmy jak wyida napisze za jakis czas i powiem co to za firma

Przeczytałem kilka Twoich ostatnich postów i widzę że brak Ci jakiejkolwiek konsekwencji w tym co robisz a to nie świadczy dobrze o Twoim podejściu do żywienia i opieki nad stadem.

Skaczesz od firmy do firmy, od produktu do produktu myśląc zapewne że jest to droga do jakiś lepszych wyników

Otóż mylisz się mój chłopcze .....

W ten sposób to rozwalisz swoje stado co już raz uczyniłeś stosując bez głowy produkty Sano

Nie zwalaj winy na innych tylko weź do roboty i bądź konsekwentny w programie żywienia

Dużo nauki przed Tobą i duzo porażek

Czego Ci nie życzę

Starszy oborowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

po postach to tyle możesz się dowiedzieć ......................... to jest internet nie zapominaj o tym a 15000tyś to jest mało realne chyba żebym mieszkał w US mi wystarcza 8000tyś średnio od krówki chociaż są sztuki co dają 5800 i 1100tysięcy panie wszystko wiedzący PIOTRZE FARMERZE a o tych co stosują sano mam negatywne zdanie a pozatym produkty sano stosowałem z głową ale o jednej rzeczy ni pomyślałem ze taki nadmiar chemii szkodzi co wielu się o tym przekonało myślących farmerów [/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

sam nie wiesz co piszesz farmerze stary pryku hodowli świn nie mieszaj z hodowlą krów a po twoich postach można odnieść uczucie że jesteś schizofrenikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam nie wiesz co piszesz farmerze stary pryku hodowli świn nie mieszaj z hodowlą krów a po twoich postach można odnieść uczucie że jesteś schizofrenikiem
panie blattini nie obrazaj pan pozadnych chodowcow bo ja z panem w takie zabawy nie bede sie bawil niemam zamiaru sie tu z panem przegadywac na temat krowek bo sam ich nie trzymam a 15000 litrow to calkiem niezle by bylo gdy by krowka tyle dawala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sano jest potęgą i wykończy wszystkie zakłady paszowe w Polsce. Kto o tym nie wie to sie nie zna

 

Prędzej sano wykończy żwierzęta niż konkurencje jak nie zacznie dbać o jakość swoich produktów nie sądze aby sano odbudowałoby swoją pozycje w Niemczech na to jest za pózno pozostały jej kraje gdzie rolnicy nie mają jeszcze świadomości czym żywią takie jak Ukraina Rumunia .......no i jeszcze Polska tylko nie wiadomo na jak długo

 

Z tego co pamietam to sam należysz do tej grupy nieuświadomionych rolników bo przecież stosowałeś Sano.

A ponadto nie obrażaj hodowców z Ukrainy i Rumunii bo ich nie znasz, a wśród nich jest na pewno wielu osiagających lepsze rezultaty od Ciebie Panie przemądrzały Blattin

niema co sie smiac z pana blattina chlopak chce jak naj lepiej dla swojch krowek i dla siebie 15000 tysiecy litrow od krowki zycze w tedy chyba ta firma bedzie najlepsza ja stosuje premiksy sano w zywieniu swinek i jest w pozadku ale sam robie teraz sam doswiadczenie na premiksach innej firmy jak wyida napisze za jakis czas i powiem co to za firma

Przeczytałem kilka Twoich ostatnich postów i widzę że brak Ci jakiejkolwiek konsekwencji w tym co robisz a to nie świadczy dobrze o Twoim podejściu do żywienia i opieki nad stadem.

Skaczesz od firmy do firmy, od produktu do produktu myśląc zapewne że jest to droga do jakiś lepszych wyników

Otóż mylisz się mój chłopcze .....

W ten sposób to rozwalisz swoje stado co już raz uczyniłeś stosując bez głowy produkty Sano

Nie zwalaj winy na innych tylko weź do roboty i bądź konsekwentny w programie żywienia

Dużo nauki przed Tobą i duzo porażek

Czego Ci nie życzę

Starszy oborowy

a tego ja nie pisalem to musi byc jakas prowokacja admi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale bełkot !!!!!!!

Czy ten farmer Piotr to ciagle naje bany do klawiatury zasiada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
sam nie wiesz co piszesz farmerze stary pryku hodowli świn nie mieszaj z hodowlą krów a po twoich postach można odnieść uczucie że jesteś schizofrenikiem
panie blattini nie obrazaj pan pozadnych chodowcow bo ja z panem w takie zabawy nie bede sie bawil niemam zamiaru sie tu z panem przegadywac na temat krowek bo sam ich nie trzymam a 15000 litrow to calkiem niezle by bylo gdy by krowka tyle dawala

pożądnych czyli jakich z wyjątkiem pana farmera Piotra który pisze nie wiadomo o czym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam nie wiesz co piszesz farmerze stary pryku hodowli świn nie mieszaj z hodowlą krów a po twoich postach można odnieść uczucie że jesteś schizofrenikiem
panie blattini nie obrazaj pan pozadnych chodowcow bo ja z panem w takie zabawy nie bede sie bawil niemam zamiaru sie tu z panem przegadywac na temat krowek bo sam ich nie trzymam a 15000 litrow to calkiem niezle by bylo gdy by krowka tyle dawala

pożądnych czyli jakich z wyjątkiem pana farmera Piotra który pisze nie wiadomo o czym

no wypilem litra samo-gonu i troche boli mnie glowa dzisiaj ale to nic zaczynam dzisiaj od nowa szklanka juz wypita na obiad druga przy kolacj dwie i lepiej sie spi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sano i potega? heheh chyba w produkcji szufelek i dlugopisow:)) a wiecie gdzie miesci sie fabryka sano? w Sękosanie:) a najnowszy zamojezny woz paszowy sano? Autosan, jak w sano mowia na przrdstawicieli handlosan:) (słowo zostało usunięte) co oni z tym san? pojebalo ich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

produkt końcowy po świni żywionej na Sano - KIEŁBASAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Upierdliwy przedstawiciel SANO - KUTASAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

co wy chcecie od sano,ja tam nie mam nic przeciwko,przyjezdza diler robi mi laske zostawia 2 długopisy i jedzie dalej,spoko koles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
co wy chcecie od sano,ja tam nie mam nic przeciwko,przyjezdza diler robi mi laske zostawia 2 długopisy i jedzie dalej,spoko koles

Ten koleś jest OK ale mam do ciebie prośbę

Kiedy wyjeżdża od ciebie i zanim dojedzie do mnie niech płuka jamę ustną bo nie lubie jak mi robi laske zaraz po tobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
co wy chcecie od sano,ja tam nie mam nic przeciwko,przyjezdza diler robi mi laske zostawia 2 długopisy i jedzie dalej,spoko koles

A mnie dorzuca jeszcze wiaderko bo mam dłuższego od ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moi biedni zfrustrowani koledzy z konkurencji, realizujecie się twórczo na tym forum a ja właśnie wróciłem do domu po pracy i mam w teczce zamówienia na dwa wozy paszowe (po 52 tyś). Psy szczekają karawana idzie dajej.

Gdy skończycie wylewać swe smutki proponuję zabrać się do roboty może i wam będzie pisane sprzedać tonę lub dwie. Powodzenia.

Obrzydliwy SANOWIEC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

marzenia ściętej głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moi biedni zfrustrowani koledzy z konkurencji, realizujecie się twórczo na tym forum a ja właśnie wróciłem do domu po pracy i mam w teczce zamówienia na dwa wozy paszowe (po 52 tyś). Psy szczekają karawana idzie dajej.

Gdy skończycie wylewać swe smutki proponuję zabrać się do roboty może i wam będzie pisane sprzedać tonę lub dwie. Powodzenia.

Obrzydliwy SANOWIEC.

Chłopcze

Masz przejebane

Zapierdalasz od rana do 22 i co osiągasz?

Jakimś ciemnym ćwokom po trzymiesięcznej żebraninie wcisnąłeś kupę złomu za śmieszne 100 tys. zł

I co z tego masz?

Żałosne grosze i zero życia

Taki jest los każdego KUTASANA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moi biedni zfrustrowani koledzy z konkurencji, realizujecie się twórczo na tym forum a ja właśnie wróciłem do domu po pracy i mam w teczce zamówienia na dwa wozy paszowe (po 52 tyś). Psy szczekają karawana idzie dajej.

Gdy skończycie wylewać swe smutki proponuję zabrać się do roboty może i wam będzie pisane sprzedać tonę lub dwie. Powodzenia.

Obrzydliwy SANOWIEC.

Witam smutnego pana

co zrobisz jak już każde gospodarstwo będzie miało wóz paszowy a pkt Sano będzie tak gęsto że nic nie wciśniesz na swoje dwa powiaty, w porywach do trzech..

poszukasz nowej pracy bo pan Karakan cię zwolni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moi biedni zfrustrowani koledzy z konkurencji, realizujecie się twórczo na tym forum a ja właśnie wróciłem do domu po pracy i mam w teczce zamówienia na dwa wozy paszowe (po 52 tyś). Psy szczekają karawana idzie dajej.

Gdy skończycie wylewać swe smutki proponuję zabrać się do roboty może i wam będzie pisane sprzedać tonę lub dwie. Powodzenia.

Obrzydliwy SANOWIEC.

Witam smutnego pana

co zrobisz jak już każde gospodarstwo będzie miało wóz paszowy a pkt Sano będzie tak gęsto że nic nie wciśniesz na swoje dwa powiaty, w porywach do trzech..

poszukasz nowej pracy bo pan Karakan cię zwolni

kat twoje teksty przypominaja mi teksty pewnego pana co w provimi pracowal strzalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rysio Kujawiak - KONUSAN

HODOWCA_ kotusek

hmmm...

widzę że się wysiliłeś intelektualnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając to forum można zauważyć bardzo wyraźną zależność pomiędzy poziomem intelektualnym wypowiedzi użytkowników a firmą paszową z którą się utożsamiają. Im nizszy poziom tym więcej wypowiedzi dotyczących Sano.

Zaczyna się w tej dziedzinie zjawisko podobne do tego co mamy w polskiej piłce noznej. Powstaną wkrótce "fancluby" paszowe, a większość użytkowników pasz przeistoczy się w kiboli paszowych. Już teraz te wasze napierdalanki na forum nie różnią się od tego co słychać na trybunach stadionowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No coż, SANO ma dwa cenniki:

- czerwony

- zielony

Jeden jest dla klientów detalicznych, drugi dla tych powyżej 3 ton. Oczywiście ze względu na bardzo gęstą sieć sprzedaży punkty dystrybucji biją się o każdego klienta i czasem zarabiają 1 zł albo wcale. Cóż niestety taka jest polityka SANO Dlatego mamy ceny z sufitu bo ktoś czyli klienci - hodowcy muszą zapłącić za czapeczki, packi na muchy, noże, i 150 szt. Golf-ów V-tek po 100tyś.sztuka. Pozatym trzeba zapłacić za reklamę w kaaaaażdym periodyku branżowym, wkładkę SANO do gazety, i inne rekalmy. Gratuluje PŁAĆCIE DALEJ ZA TO !!!

 

A tak poza tematem, czy widzieliście na DUUUUŻYCH fermach SANO ??? Jest Polfarm, LNB, Basf i szpece którzy ustawią tak żywienie że mucha nie siada. A tu chłopcy z przedszkola SANOwcy !!!

 

Brawo! Brawo ! Brawo!

Dzięki Twojemu postowi moze się uda uratować kilku jeleni którzy dali się nabrać Sano.

Chociaż z drugiej strony patrząc na to co wielu wyprawia w tzw swoich hodowlach bydła i trzody to na takich ćwoków nie ma siły - zostaną z Sano do końca.

Swojego!!!!!!

No no Panowie. Sedno tego co az sie z ust cisnie. Sam nie wie co ludźmi kieruje. A podobno kasy nie ma. Niecha dalej przepłacają na SANO. A sa to kwoty naprawde duże w skali rocznej (w średnich fermach nawet średniej klasy samochód).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moi biedni zfrustrowani koledzy z konkurencji, realizujecie się twórczo na tym forum a ja właśnie wróciłem do domu po pracy i mam w teczce zamówienia na dwa wozy paszowe (po 52 tyś). Psy szczekają karawana idzie dajej.

Gdy skończycie wylewać swe smutki proponuję zabrać się do roboty może i wam będzie pisane sprzedać tonę lub dwie. Powodzenia.

Obrzydliwy SANOWIEC.

Chłopcze

Masz przejebane

Zapierdalasz od rana do 22 i co osiągasz?

Jakimś ciemnym ćwokom po trzymiesięcznej żebraninie wcisnąłeś kupę złomu za śmieszne 100 tys. zł

I co z tego masz?

Żałosne grosze i zero życia

Taki jest los każdego KUTASANA

odewł sie dziecko jezeli umiesz tylko wyzywać to nie wchodź na to forum mozesz np odwiedzić stronke www.dladzieci.pl a jezeli jestes leniem to sie nie wypowiadaj i nie wyzywaj starszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...