Skocz do zawartości
Gość KLIENT SANO

Do klientów Sano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Panowie proponuję zawiązać "pakt stabilizacyjny" zapraszam do niego josere blattin, dolfos i inne marginalne firmy paszowe. Będziemy bluzgać na sano wspólnie może wtedy ktoś nam uwierzy.

"Przedstawiciele firm paszowych łączcie się"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

sami sprzedajecie szajs typu blatin josera inne ja sano używam w gospo 130 krów wynik 10200 z obory z tym że stacja paszowa z lactoma i jet ok wóz Sano rewelacja niechce chłamu innego to mi sie sprawdziło i bede kontynuował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do czasu kolego jak ci się krówki nie pochrują a co do wozu sam taki użytkuje i uważam go za wielkie nieporozumienie

mam nadzieję że sie szybko go pozbęde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
sami sprzedajecie szajs typu blatin josera inne ja sano używam w gospo 130 krów wynik 10200 z obory z tym że stacja paszowa z lactoma i jet ok wóz Sano rewelacja niechce chłamu innego to mi sie sprawdziło i bede kontynuował

 

 

COSIK MI SIĘ ZDAJE, ŻE TO TEXT ZAŁAMUJĄCEGO SIĘ WŁAŚNIE PRZEDSTAWICIELA SANO - BIEDACZKA PO PRANIU MÓZGU (BO TO CO WYGADUJĄ NA NIC INNEGO NIE WSKAZUJE). GDYBY SANO BYŁO TAKIE WSPANIAŁE, TO MYŚLĘ, ŻE NIE POTRZEBOWALIBY TAK INTENSYWNEJ KAMPANII REKLAMOWEJ (czy widzieliście gdziekolwiek tyle reklam Josery, LNB, Koudijsa, BASF-u, DSM-u ?????????? ) . PS przysięgam, że nie jestem przedstawicielem żadnej z firm paszowych, nawet nie specjalnie znam się na żywieniu zwierząt, mam po prostu kontakt z rolnikami wynikający z mojej pracy.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

bb

 

iii= b iiiiiiiiiiiiiiiiiii,,klokk,,,,,,,,,,,,,,...........,. m m num9ijvnnv9u

j lop jun0 p. mnjn omplllll;;ijmkjkjjnnjnj mi in n bk bhnnnvuh bvh v ,lmk b jcl. j im v to napisala moja corka ma 5 miesiecy i pisze bardziej sensownie niz wy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

popirram gościa dobre firmy podkreślam dobre nie potrzebuja wydawać dużo na reklamę a w sano jest odwrotnie reklama kosztem paszy ps sanowcy szukajcie sobie roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
[ MOŻE KTOŚ PUŚĆI TO SĘKOWO Z DYMEM

KU ZADOWOLENIU NAS WSZYSTKICH

 

Zgadzam się wreszcie byłaby szansa sprzedać kilka ton naszej produkcji, bo inaczej pujdziemu z torbami.

Blattin.

 

Sękowo samo się wykończy najpóźniej w ciągu dwóch najbliższych lat. Polityka tej firmy opiera się na propagandzie, a ta zwierząt nie nakarmi, kiedy pasza do dupy. Część rolników zachęcona paplaniną przedstawicieli, reklamą w gazetkach rolniczych, czy nawet PIKNYMI WORECKAMI - spróbuje ich produktów.... A potem będzie tylko żal za utraconymi pieniążkami. No i oczywiście zmiana paszy na paszę z innej firmy (takiej np. w której w cenię worka paszy nie wlicza się kosztów wiaderek, długopisów i innego szajsu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
bb

 

iii= b iiiiiiiiiiiiiiiiiii,,klokk,,,,,,,,,,,,,,...........,. m m num9ijvnnv9u

j lop jun0 p. mnjn omplllll;;ijmkjkjjnnjnj mi in n bk bhnnnvuh bvh v ,lmk b jcl. j im v to napisala moja corka ma 5 miesiecy i pisze bardziej sensownie niz wy

 

a ty to w Sano pracujesz malutka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

sanowców zapraszm do przedszkola bo tam jest wasze miejsce aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i wezcie Kujawiaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
do czasu kolego jak ci się krówki nie pochrują a co do wozu sam taki użytkuje i uważam go za wielkie nieporozumienie

mam nadzieję że sie szybko go pozbęde

 

Blattin ty to idjota jesteś, bluzgasz na sano a wóz od nich kupiłeś?

Albo łżez jak pies albo kretyn jesteś i przed zakupem nie objechałeś kilku gospodarstw aby zobaczyć jak taka maszyna działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam.Posiadam wóz paszowy sano od roku, stosuję ich premiksy i wydajnośc zwiększyła się z 7600 do 9000 l. krowy zaczeły lepiej się zacielać i od roku niemam problemu z wstaniem po wycieleniu. Wcześniej miałem problem z krowami po wycieleniu, dawałem premiksy sano ale bez wozu i bez wagi. Krowy miały po wycieleniach często zapalenia, nie mogły wstać i często nie chciały jeść. Problem rozwiązał wóz dobra pasza i dobrze ustalona dawka którą ustala sano,jestem zadowolony tylko mam żal do sano że przez sano mom za mało kwoty mlecznej. Kto ma mało kwoty mlecznej niech się nie bawi z sano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
popirram gościa dobre firmy podkreślam dobre nie potrzebuja wydawać dużo na reklamę a w sano jest odwrotnie reklama kosztem paszy ps sanowcy szukajcie sobie roboty [/quote

 

Myślę dokładnie tak samo gdy oglądam reklamy CocaColi, Ery GSM, samochodów itp . Jeśli ktoś nie ma bladego pojęcia o biznesie niech wraca do noszenia worów. W każdej firmie istnieje fundusz reklamowy im wieksze obroty tym większe pieniądze na reklamę. Trudno oczekiwać podbnej akcji po firmach mających mizerne obroty jak np. blattin czy josera.

Więc panowie do roboty, każdy sprzedany woreczek to szansa na dodatkową ulotkę lub długopisik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Trudno oczekiwać podbnej akcji po firmach mających mizerne obroty jak np. blattin czy josera.

Więc panowie do roboty, każdy sprzedany woreczek to szansa na dodatkową ulotkę lub długopisik."- gość napisal.

 

ja stosuje Josere i nie narzekam.Sam mieszam pasze w gospodarstwie i mam niezły wynik- 8127 od krowy, czyli całmiem znośnie, zważywszy na brak wozu i stacji paszowej.Josera ma całkiem niezłe doradztwo paszowe.A dla sympatyków sano dodam ze w rankingu DLG Josera jest na 3 miejscu a Sano na 7 czy 8.Więc jak? I Ci ich dilerzy są bardzo natarczywi, nie wiem lie ma ich przedstawiciel w powiecie krotoszynskim od sprzedanego wozu, ale jak jeszcze raz zobacze go na podwórku to nie wytrzymam.Mówie gosciowi po raz 100-tny chyba,że nie mam jeszcze odpowiedniej infrastruktury(silosy,drogi dojazdowe,sprzęt do ładowania) a on dalej swoje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne ze przychylny.Pisze jak jest nie zmyślam.Przetestowalem juz Hendrix,Polfeed(crap),Dolpasz i Sano(niestety).Zadna z tych firm nie wytrzymala u mnie dłużej niż pół roku, a josera juz 2 lata i oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Posiadam wóz paszowy sano od roku, stosuję ich premiksy i wydajnośc zwiększyła się z 7600 do 9000 l. krowy zaczeły lepiej się zacielać i od roku niemam problemu z wstaniem po wycieleniu. Wcześniej miałem problem z krowami po wycieleniu, dawałem premiksy sano ale bez wozu i bez wagi. Krowy miały po wycieleniach często zapalenia, nie mogły wstać i często nie chciały jeść. Problem rozwiązał wóz dobra pasza i dobrze ustalona dawka którą ustala sano,jestem zadowolony tylko mam żal do sano że przez sano mom za mało kwoty mlecznej. Kto ma mało kwoty mlecznej niech się nie bawi z sano.

to napisał przedstawiciel handlowy sano chemiczne żywienie zwierząt które w 99% tego nie wytrzymują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypowiedż " bezinteresownego" jest pewnie żywcem zerżnięta z gazetek Sano, tych co daja ze darmo do top agraru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też żywie joserą 8 mc niestety wcześniej żywilem sano i pozap..........sobie krowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te balttin a skąd jesteś?Skoro żywisz Joserą to czemu masz ksywe blattin? Jakie produkty Josery stosujesz? Ja Hefe-Krauter, Laktostarta w okresie okołoporodowym, vitaltrunk po porodzie i Supramila i fetranka dla cieląt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniej żywiłem blattinem ale gość rzucił dilerstwo niestety ale wziął joserę a pozatym chciałem zmienić na cos dobrego po sano

adaję lactoplusa supramil fe tank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

BLATTIN głupi to nie jestem , pochwal się moze wydajnoscią twoich krówek.9000 l to średnia stada 35 krów u mnie. Może czegoś się nauczę od Ciebie żeby poprawić wydajność taniej , albo chociaż zachować taką samą. Jestem otwarty na zmianę dostawcy paszy, byle taniej i żeby były efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jednak wam wszystkim z firm x i y jest zal osiaganych wyników przez firmę Sano i corcznego wzrostu sprzedaży pasz więc tonacy chwyta się brzytwy i najlepiej jest obsmarować najlepszych w rankingach a wy tego nie osiagacie i jest wam żal bo sami byście chceli tyle sprzedawac co Sano pozdrowienia dla przedstawiceli Sano są dobrzy w tym co robią a pozdrowienia dla firm x i y niech dalej sie pocą aby osiagnąc wyniki takie jak sano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...