Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Dlaczego nie piszecie z jakiego rejonu Polski jesteście????????????? Nikt się nie loguje , każdy pisze pod nickiem GOŚĆ i bądź tu mądry ! K.u.r.w.i.c.a. mnie bierze jak czytam wasze ;posty . Nigdy z nich nic ciekawego nie wynika . Napisz jeden z drugim jestem z np. Płocka ubojnia X płaci Mi dzisiaj .... albo jestem z Karuz ubojnia Y placi MI dzisiaj ..... , albo jestem z Kielc ubojnia Z placi Mi dzisiaj ...... . Mamy przekrój cenowy? Mamy .

PS. Real wczoraj i dzisiaj tuszko po 2,99!!!!!!!!!!!!! i wiecie jaki ruch??? Non stop kolejki . Elementy bez zmian . Małe sklepy w okolicach Słupska 4,10 - 4,20 , a nawet więcej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dlaczego nie piszecie z jakiego rejonu Polski jesteście????????????? Nikt się nie loguje , każdy pisze pod nickiem GOŚĆ i bądź tu mądry ! K.u.r.w.i.c.a. mnie bierze jak czytam wasze ;posty . Nigdy z nich nic ciekawego nie wynika . Napisz jeden z drugim jestem z np. Płocka ubojnia X płaci Mi dzisiaj .... albo jestem z Karuz ubojnia Y placi MI dzisiaj ..... , albo jestem z Kielc ubojnia Z placi Mi dzisiaj ...... . Mamy przekrój cenowy? Mamy .

PS. Real wczoraj i dzisiaj tuszko po 2,99!!!!!!!!!!!!! i wiecie jaki ruch??? Non stop kolejki . Elementy bez zmian . Małe sklepy w okolicach Słupska 4,10 - 4,20 , a nawet więcej .

2.20netto dzisiaj ROWEX Wielkopolska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jaka jest cena w lubuskim, pilne.

2.20netto dzisiaj sprzedawałem

Kto tyle płaci?

Kulus,Chlebowski i Brychcyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Brchcy,Kulus iChlebowski to okolice Krgowej kolo Zielonej Gøry, pozdrawiam inne rejony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Brchcy,Kulus iChlebowski to okolice Krgowej kolo Zielonej Gøry, pozdrawiam inne rejony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jakie mają terminy płatności okolice kargowej napiszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
jakie mają terminy płatności okolice kargowej napiszcie

Chlebowski tragedia z płatnościami ,Kulus płaci ok ale dołuje cene a Brychcyki 35 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak ktoś zdaje w pon lub wt niech napisze jak płacą Kulus Brychcy Chlebowski i Langner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

w piątek chieboski płacił 2,00 :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak ktoś zdaje w pon lub wt niech napisze jak płacą Kulus Brychcy Chlebowski i Langner.

Langner w poniedz. 2.10 netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jakie ceny Frankowski-Kindzierski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja powtarzam ze zbyt jest NORMALNY same hurtownie to mówia zabaczycie juz za tydzien czy nie beda szukac zywca !!

skad ty sie urwałes ? bez dalszych wypowiedzi na ten temat bo i tak niema to sensu

A niech was wala ubojnie i to ostro wasza sprawa !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja powtarzam ze zbyt jest NORMALNY same hurtownie to mówia zabaczycie juz za tydzien czy nie beda szukac zywca !!

skad ty sie urwałes ? bez dalszych wypowiedzi na ten temat bo i tak niema to sensu

minal tydzien ico?? cena jednak rosnie!!! prosze mnie przeprosic!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja powtarzam ze zbyt jest NORMALNY same hurtownie to mówia zabaczycie juz za tydzien czy nie beda szukac zywca !!

skad ty sie urwałes ? bez dalszych wypowiedzi na ten temat bo i tak niema to sensu

minal tydzien ico?? cena jednak rosnie!!! prosze mnie przeprosic!!

Przepraszam w imieniu wszystkich niedowiarków!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja powtarzam ze zbyt jest NORMALNY same hurtownie to mówia zabaczycie juz za tydzien czy nie beda szukac zywca !!

skad ty sie urwałes ? bez dalszych wypowiedzi na ten temat bo i tak niema to sensu

minal tydzien ico?? cena jednak rosnie!!! prosze mnie przeprosic!!

Przepraszam w imieniu wszystkich niedowiarków!!

Nie ma sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jest cienko i to bardzo ale nie sprawdzily sie przepowiednie tych ktorzy pisali ze zwiec bedzie po 1pln. mysle ze dol cenowy mamy juz za soba i powinno byc lepiej. na jutro tuszka 3,5 wiec zywiec 2,2-2,3 pln w-mazury. aha i wiadomosc dla kogos kto podejrzewa mnie o zwiazek z gornym z antonowa. nie reprezentuje tej ubojni ale znam ja i ja widzialem i rowniez pozdrawiam ale ja to nie gorni.

zywca na rynku nie ma za duzo ale popyt tez troszke mniejszy od przewidywan wiec na razie cena raz podskoczy o 10 gr a raz spadnie o 10. trzeba poczekac na rozwoj wypadkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

zadepcz wirusa jesli sie porusza . hi hi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

hej hodowcy na wolnym rynku niewiem jak wy ale ja chciabym się dostac do większyh zakładuw drobiarskih bo na wolnym rynku nie widze pszyszłości sprzedałem kurczaka po 1.80 netto tydzień temu .jeśli widzicie perspektywyt na wolnym rynku to napiszcie.... pozdrawiam wszystkih brojlerzystuw i stada reprodukcyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jakie ceny Frankowski-Kindzierski???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda u was sprawa z jajami wylęgowymi, jaka cena i jaki zbyt bo u mnie wszystko leży na magazynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak wygląda u was sprawa z jajami wylęgowymi, jaka cena i jaki zbyt bo u mnie wszystko leży na magazynie

 

Kolego nie jest lekko. Trudno sprzedac pisklaka, takze pocierpisz troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

podziękuj brojlerzystom!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej hodowcy na wolnym rynku niewiem jak wy ale ja chciabym się dostac do większyh zakładuw drobiarskih bo na wolnym rynku nie widze pszyszłości sprzedałem kurczaka po 1.80 netto tydzień temu .jeśli widzicie perspektywyt na wolnym rynku to napiszcie.... pozdrawiam wszystkih brojlerzystuw i stada reprodukcyjne.

 

Teraz to by wszyscy chcieli a jak będzie lepiej to i tak sprzedacie temu kto da 2gr więcej.Popracuj w wolnych chwilach nad ortografią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
podziękuj brojlerzystom!!!!!
Za co ? Czy dzisiejszą sytuacje powodują hodowcy? Czy hodowcy zawsze muszą być kozłem ofiarnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak wygląda u was sprawa z jajami wylęgowymi, jaka cena i jaki zbyt bo u mnie wszystko leży na magazynie

A co? Pani Szczerbacka nie wyrabia się? Teraz szukaj zbytu, jak nikt nie chce kurczaka tak? A jak kroiła kasę i jaja były potrzebne, to nie waż się sprzedać poza umową ani sztuki! Znam te numery i życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...