Skocz do zawartości
Peron

Do kiedy składa się wnioski o dopłaty do materiału siewnego?

Rekomendowane odpowiedzi

Do kiedy składa się wnioski o dopłaty do materiału siewnego?

Znajomy dzwonił dzisiaj do mnie, że jutro ostatni termin, bo był u niego jakiś gość z ODR i tak mu powiedział. A na stronach www jest napisane, że do 15 lutego mają przyjmować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku składałem w maju razem faktury z jesieni(poprzedniego roku) i wiosny. teraz też mam faktury i wiosną złoże jak kupie jare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche to dziwne by było gdyby zaczeli przyjmować 1 grudnia i już kończyli ja tez jeszcze nie złozyłem, i z tego co wiem to tak jak piszesz termin jest do lutego, ale z nimi nigdy nic nie wiadomo.

Skoro juz o tym mowa to jak piszecie we wniosku jeśli macie kilka odmian np. pszenicy to sumujecie wszystkie odmiany i wpisujecie ogólna powierzchnie na która zostały wysiane te odminy czy każda odmiane piszecie oddzielnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie dotyczonce jakie dokumenty trzeba składać do ARR w sprawie dopłat do materiału siewnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie dotyczonce jakie dokumenty trzeba składać do ARR w sprawie dopłat do materiału siewnego.

faktura za zakup materiału siewnego i wypełniony wniosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

składam to pierwszy ras i na stronie agenci oprucz wniosku są jeszcze ine wnioski ( dodatkowe wnioski) czy je tesz tszeba wypełniać te dodatkowe wnioski czy tylko ten głuwny . Jest jeszcze druga sprawa dotyczonca tabeli de minmis w tabele tszeba wstawić ilośc pomocy .A gdzie morzna sprawdzić ile jeż wykorzystane i z jakiej pomocy korzystałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopłaty do materiału siewnego.

 

Agencja Rynku Rolnego uprzejmie informuje, że zgodnie z przepisem §1 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 16 lipca 2009 r. w sprawie terminów składania wniosków o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany oraz terminu i sposobu wypłaty tej dopłaty (Dz.U. Nr 113, poz. 945) wnioski o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie będzie można składać w oddziałach terenowych Agencji w terminie od 15 stycznia 2010 r. do 15 lipca 2010 r.

Szczegółowe informacje dotyczące udzielania ww. dopłat dostępne będą w „Warunkach uzyskania dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany w ramach pomocy de minimis w rolnictwie”.

Obecnie zamieszczone na stronie internetowej „Warunki uzyskania dopłaty….” dotyczą tylko wniosków o przyznanie dopłaty złożonych w 2009 r.

 

Źródło: http://www.arr.gov.pl/index.php?idDzialu=01591

 

P.S. Krzysiek 22 - kup sobie w słownik ortograficzny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...