Skocz do zawartości
blattin

Do sanowców

Rekomendowane odpowiedzi

no ele jakoś nie ma tych wyników sprzedaży

DOCZEGO TO MIAŁO BYĆ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam

na wstepie zaznaczam ze nie mam krow zajmuje sie tylko ,,blondynkami" nie stosuje sano blattina josery lnb nie powiem jakiej firmy premiksy kupuje bo mnie zaraz obszczekacie ale mam pomysł: poniewaz wiekszosc postow w tym temacie pisza przedstawiciele firm paszowych (tak mi sie wydaje po zacieklosci) to moze podalibyscie wielkosc sprzedazy za 2005 rok z podziałem na premiksy koncentraty i pelnoporcjowki i jaki to jest udzial procentowy w kraju aha i prosze o podanie wiarygodnego zrodla

do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA to trzeba było zaznaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

HEJ SANOWCY ! NA WIELKICH FERMACH WY WOGÓLE NIE ISTNIEJECIE JESTEŚCIE U TYCH KTÓRZY NIE MAJĄ JESZCZE MIESZALNIKÓW I MIESZAJĄ W GARAŻU NA BETONIE.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

sanowcy byli na wielkih fermach ale co z tego przecież nie umieją żywić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Słyszałem że blattin siedzi tylko w tych fermach w których zootechnicy biora w łape. W związku z tym wiadomo dlaczego ceny mają z kosmosu. Na koperty trzeba gotówki.

 

Szczera prawda

Byłem kierownikiem fermy bydła w .........

Zacząłem stosować Blattin bo z każdej faktury dostawałem obryw i olewałem inne firmy.

Miałem w dupie czy to dobre premiksy czy nie bo mogłem dorobić do cienkiej pensji jaką mi płacił "Wielki potentat" polskiej hodowli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

stosowałem blattina i nikt mi nie dawał za to pieniędzy dziwie się wam zapewne sanowcom mleko maja super i inne produkty jeżeli chodzi o krowy to też shaumann josera blattin tym żywią w Niemczech I WYDAJNOSCI MAJĄ DUZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

NO WIDZICIE SANOWCZYKI SPRZEDAWCZYKI ŻE DUŻOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO WAM BRAKUJE DO POZOSTAŁYCH WIĘC ZAPRASZM DO PRZEDSZKOLA BO PO OCHRONIE ŚRODOWISKA TO SE MOŻNA ŻYWIĆ...................................GRYZONIE NA BEYONIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Słyszałem że blattin siedzi tylko w tych fermach w których zootechnicy biora w łape. W związku z tym wiadomo dlaczego ceny mają z kosmosu. Na koperty trzeba gotówki.

 

Szczera prawda

Byłem kierownikiem fermy bydła w .........

Zacząłem stosować Blattin bo z każdej faktury dostawałem obryw i olewałem inne firmy.

Miałem w dupie czy to dobre premiksy czy nie bo mogłem dorobić do cienkiej pensji jaką mi płacił "Wielki potentat" polskiej hodowli

 

No przynajmniej jeden rozsądny co brał do łapy kase za badziewne premiksy a nie jak reszta debili kupują premiksy bo dostają czapke, wiaderko i packe na muchy albo muszą zbierać nalepki z worków zeby dostac długopis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jestem przedstawicielem SANO. Aby wyjaśnić pewne niedomówienia pragnę kolegom z konkurencji udzielić kilku wyjaśnień:

- Sano sprzedało w Polsce w roku 2005 - 260 tyś ton.

- Codziennie z Sękowa w polskę rusza ok. 60 tirów

- W Niemczech sano znajduje się w pierwszej 10 producentów pasz i premiksów.

- Produkcja odbywa się aktualnie w 4 nowoczesnych fabrykach ( Polska, Niemcy, Chorwcja, Serbia)

Drodzy koledzy wasze wypowiedzi to tyko bicie piany, jedynym sposobem na sprzedaż pasz jest praca i tego wam życzę.

Pozdrawiam - przedstawiciel SANO (najbardziej nielubianej przez konkurencje firmy)

 

AD 1 - WE ŚNIE TEGO WASZEGO MAŁEGO DOKTORKA......

AD 2 - SRATATATA... 60 TIRÓW PODZIELONE NA...?

AD 3 - W NIEMCZECH? TYCH NA KSIĘŻYCU ???

AD 4 - o ludzie!!! ja wysiadam...

Chłopie!! wypowiedzi przedstawicieli wypowiedziami, ale żebyś ty słyszał co o sano myślą główni zainteresowani!!!! Z domu byś nie wyszedł. A nie jesteście lubiani za upierdliwość i brak kompetencji - nie dla zasady. Coś w tym musi być, że to właśnie sano jest tak bluzgane przez rolników, konkurencję i każdego kto ma doczynienia z żywieniem zwierząt. To nie wzięło się z kosmosu, tak jak te wasze ststystyki, i cała reszta ( nie chce mi się już nawet wymieniać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ludzka rzecz okłmywać dyrektor regionalny mówił na" szkoleniu" w mlleczarni że ma chodowce który ma wydajność 9000litrów od sztuki ale zapomniał dodać że ów chodowca nie żywi sano od pół roku i że jedzie na dolfosie i takie właśnie jest Z TYM SANEM UCZCIWOŚCI UNICH ZA GROSZ SPRZEDAWCY NAWIEDZAJĄ CY CODZIENNIE GOSPODARSTWA WCISKAJĄ KIT W STYLU ICH PASZA NAJLEPSZA Z SANEM NIESTEY MIAŁEM DO CZYNIENIA NIESTETY A KRÓWEK JESZCZE NIE PODOLECZAŁEM PO 8MC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja jak dalelem JOSERA swinia to srake jaka mialem to lepiej nie mowic do dzis pamietam na odsadzonych 100 sztuk 20 wykitowalo na SANO przez trzy lata mi tyle nie padlo co na jednym rzucie z JOSERA i mozecie sobie jebac SANO ale to jedna z naj lepszych firm paszowych ale napewno JOSERA donich nie nalezy to swinstwo by mnie prawie wykaczylo a wyleczenie tych pozostalych to taka kase pochlonelo ze natych prosiakach poszlem tak do tylu ze jak slysze JOSERA to K U R W I C A mnie bieze jak slysze jak chwalicie ten chlam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

AD 1 - WE ŚNIE TEGO WASZEGO MAŁEGO DOKTORKA......

AD 2 - SRATATATA... 60 TIRÓW PODZIELONE NA...?

AD 3 - W NIEMCZECH? TYCH NA KSIĘŻYCU ???

AD 4 - o ludzie!!! ja wysiadam...

Chłopie!! wypowiedzi przedstawicieli wypowiedziami, ale żebyś ty słyszał co o sano myślą główni zainteresowani!!!! Z domu byś nie wyszedł. A nie jesteście lubiani za upierdliwość i brak kompetencji - nie dla zasady. Coś w tym musi być, że to właśnie sano jest tak bluzgane przez rolników, konkurencję i każdego kto ma doczynienia z żywieniem zwierząt. To nie wzięło się z kosmosu, tak jak te wasze ststystyki, i cała reszta ( nie chce mi się już nawet wymieniać)

 

Widzisz chłopie różnica pomiędzy nami jest taka, że ja pracując od kilku ładnych lat wiem ile SANO sprzedaje a tobie się wydaje że wiesz.

Z domu wychodzę co dziennie i co dziennie do niego wracam. Napisałem że sano jest wściekle atakowane przez konkurencjie natomiast rolnicy potafią sami wybrać sobie firmę do współpracy. Produkując w miesiącu 22-25 tyś ton musimy je komuś sprzedawać... Rolnicy chętnie kupują nasze produkty, a wy drodzy koledzy z konkurencji możecie się realizować literecko na tym forum.

Serdecznie pordrawiam - przedstawiciel SANO

P.S. Do puty do puki będziecie stosować tylko i wyłącznie negację sano jako sposób na sprzedaż swoich pasz nie macie szans na sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do pana wl:

a moze wina lezala po obu stronach, a nie tylko firmy paszowej?moze z twoimi skladnikami bylo cos nie tak?i dlaczego dopiero po 20 szt zorientowales sie ze co jest nie tak?dzwoniles do przedstawiciela?probowales z nim skonsultowac problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sanowcowi to bym wpier.........................aszczególnie dyrektorowi regionalnemu na lubelszczyzne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takiego ćwoka to jeszcze nie znałem całe sano na lubelszczyznie to można o dupę potłuc biorą doradców z bylekąd i z byle jakim wykształceniem np po ochronie środowiska i taki delikwent przyjezdza i jak niby nic pyta się co będziemy brać rozmowa jest krótka niestety żywilśmy sano i nie mamy sztuk na zdechnięci aby znowu je testować mam głeboką nadzieję że sano beknie za te wpadki paszowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

powtórzę jeszcze raz

witam

na wstepie zaznaczam ze nie mam krow zajmuje sie tylko ,,blondynkami" nie stosuje sano blattina josery lnb nie powiem jakiej firmy premiksy kupuje bo mnie zaraz obszczekacie ale mam pomysł: poniewaz wiekszosc postow w tym temacie pisza przedstawiciele firm paszowych (tak mi sie wydaje po zacieklosci) to moze podalibyscie wielkosc sprzedazy za 2005 rok z podziałem na premiksy koncentraty i pelnoporcjowki i jaki to jest udzial procentowy w kraju aha i prosze o podanie wiarygodnego zrodla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
powtórzę jeszcze raz
witam

na wstepie zaznaczam ze nie mam krow zajmuje sie tylko ,,blondynkami" nie stosuje sano blattina josery lnb nie powiem jakiej firmy premiksy kupuje bo mnie zaraz obszczekacie ale mam pomysł: poniewaz wiekszosc postow w tym temacie pisza przedstawiciele firm paszowych (tak mi sie wydaje po zacieklosci) to moze podalibyscie wielkosc sprzedazy za 2005 rok z podziałem na premiksy koncentraty i pelnoporcjowki i jaki to jest udzial procentowy w kraju aha i prosze o podanie wiarygodnego zrodla

alez sie wysilił człowieku a te informacje znajdziesz na portalu temat pasze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie masz krów to nie zawracaj mi dupy na tym forum utwórz sobi nowy temat bądz sprawdz w internecie ranking rirm paszowych pod wzglę dem produkcji na stronie głównej portalu ppr.pl jest dostępny włóz se gogle iprzyjrzyj się dokładnie co u góry napisali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NO WIDZICIE SANOWCZYKI SPRZEDAWCZYKI ŻE DUŻOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO WAM BRAKUJE DO POZOSTAŁYCH WIĘC ZAPRASZM DO PRZEDSZKOLA BO PO OCHRONIE ŚRODOWISKA TO SE MOŻNA ŻYWIĆ...................................GRYZONIE NA BEtONIE

no właśnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
jeśli nie masz krów to nie zawracaj mi dupy na tym forum utwórz sobi nowy temat bądz sprawdz w internecie ranking rirm paszowych pod wzglę dem produkcji na stronie głównej portalu ppr.pl jest dostępny włóz se gogle iprzyjrzyj się dokładnie co u góry napisali

 

Do Blattin.

Koleś juz po 10. mocherek na głowe i do kścioła a nie na forum kity pociskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie masz krów to nie zawracaj mi dupy na tym forum utwórz sobi nowy temat bądz sprawdz w internecie ranking rirm paszowych pod wzglę dem produkcji na stronie głównej portalu ppr.pl jest dostępny włóz se gogle iprzyjrzyj się dokładnie co u góry napisali

 

Do Blattin.

Koleś juz po 10. mocherek na głowe i do kścioła a nie na forum kity pociskać.

że co prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

najwięksi krajowi producenci pasz wg danych z ppr.pl

Provimi-1mln ton

Dobropasz-500-600tyś ton

Cargill-400tyś ton

Koudijs-300tys ton

Golpasz-250tyś ton

Dossche150tyś ton

Spomis-100-150tyś ton-pozostałe taka sama pordujcja:

TASOMIX

PIAST

AGROCENTRUM

CONTIPASZ

CHV-SZAMOTUŁY

NAWIĘKSI KRAJOWI PRODUCENCI PREMIKSÓW WG DANYCH Z PPR.PL

LNB

TROUW NUTRITION

DSM

BASF

POLSANDERS

sano-szkoda że na koncu i co wy na to sanowcy pewnie co innego wmawiali wam na szkoleniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I CO BEZ ODZEWU POST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...