Skocz do zawartości
Moderator

Wszystko o kombajnach zbożowych

Rekomendowane odpowiedzi

tak chodziło mi o ha ale widziałem tego kombajna jest on po prostu waski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mówiz że 95 Km to mało to wyobraz sobie ze bizon z056 tez ma cok koło tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bizon ZO 56 ma 115 km a to jest róznica w porównaniu d0 95km bizon wazy 7,5 t,a jd 1042 5,9 t ale czysci jd z pewnoscia lepiej od bizona i ciszej chodzi poprtostu ma mniej pasków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwilasprawdzałem i sam sie dziwie bo pisza że ma 92 KW = 125 KM wolnossacy, a mechanior zawsze mówił ze ma koło 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy w Ursusach montują silniki SW 400?

To, że ma sześć cylindrów nie znaczy,że jest taki sam, to są zupełnie inne silniki. W Bizonie jest silnik na licencjii Leyland, w Rekordzie trochę mocniejszy bo ma turbo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego porównania Bizona do JD, pomimo, że JD ma może słabszy silnik, ale to o niczym nie świadczy, na pewno jest ekonomiczniejszy i bardziej wydajny, w końcu JD produkuje kombajny już ponad 100 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wiecie coś o kombajnie cllaas dominator 86?gdy go kupiłem nie miał czyjników strat ziarna teraz mam czujniki a nie mogę dostać wskażników-tych co są w kabinie,moż ktoś wie gdzie mogę je dostać lub(nie znam się zbytnio na elektronice) czym można je zastąpić?(chodzi mi o jakis układ który by współpracował z tym czujnikiem ew.schemat).pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten claas dominator 86 ma komputer pokładowy Jak ma to nie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zna ktos jakas strone w której zamieszczone sa wszystkie modele bizona nawet te eksportowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok 14 l na ha

Na hektar? a jak długo robi ten hektar? Bardziej wymowne jest określenie zużycia paliwa na godzine pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rok produkcji jest wazny i przebieg mth czy nie ma wad odpalic go niech z 15 min po chodzi silnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Co sądzicie na temat Massey Ferguson 32. Jak to się sprawuje . Mam na oku taką maszyne z 94 lub 96 sam dokladnie niewiem za 75 tyś zł. Przebieg to 4200 godzin . Niby wszystko ok ale on jest cały sterowany tym komputerem DATAVISION. Niestety na ten temat nie ma wiele informacji w necie ale może wy coś więcej wiecie na ten temat. Motor Valmetu 175 koni klima sieczkarnia hydrostat no i ten Datavision - Prosze o rade .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...