Skocz do zawartości
Moderator

Wszystko o kombajnach zbożowych

Rekomendowane odpowiedzi

nie robie jaj ale naprawde nigdy nie zwracalem uwagi ile mlóce ton przez godzine. u nas niestety sa slabe ziemie bo klasa IV i V wiec zyto sypie sie tylko tak slabo. a jezeli ktos uwaza ze sampo jest tylko dla osob ktore maja 20 ha i ani grosza wiecej to jest w wielkim bledzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja prasuje i nie wiem ile na godzine zrobie u mnie też ziemie nie najlepsze ale ile kosztuje taki sprzęt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie zastanawiam sie nad liczba wytrzasaczy i musze sie przyznac ze nie wiem ile jest jutro zrobie zdjecia i wtedy zobaczycie jak wyglada ten kombajnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki zrobie zdjecia i postaram sie pokazac jak smiesznie pozakladane sa rozne pasy dodam ze kombajn jest koloru niebieskiego i jeszcze na gwarancji mial wymieniona skrzynie biegow bo huczalo ale teraz jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwone to lepiej wyglądały bizon bs te lepiej niebieski ale o gustach sie nie dyskutuje a tam jest hydro napęd???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to źle, ale biegi ciężko chodzą ????????????? i w obsłudze jest intuicyjny czy wszystkie wajchy pod ręką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabiny sa i to nawet ciekawe (w mojej jest jeszcze folia na drzwiach) bo jest cicho i zamiast galek przy kierownicy tak jak to jest w bizonach mam wygodny joystick do sterowania hederem i przyspieszaczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

96r i wajchy może chociaż część jest na elektrozaworach wysilili się trochę inżynierki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile sie nie myle to sa 3 wajchy: wlaczanie maszyny, hedera i wysypu zboza. a np mechanizm zwrotny przy hederze mam na wygodny przycisk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dżojstik to fajna żecz bo widziałem jak gość na kosi bs to jak z nim jeżdziłem od pola do pola to widziałem jak sobi dawał dżojstikiem ale tam jest jeszcze hydro to już całkiem kosmos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale cena tez bylaby zapewne w kosmos . bez hydro mozna zyc ale klima to by sie przydala ten kombajn kosztowal nas u dealera w garwolinie chyba 86 tys a rekord wtedy byl chyba za cos ponad 120 a przypominam ze to byl rok 96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gość go kupił wraka i remontował mówie wn on to sie zna na wszystkim do supra założyli na chłodnice takie koło jak na rekorda czerwonego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...