Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

nie musze dokupywać, wystarczy mi swoja produkcja

 

Jajo takie drogie,takie braki,wszyscy przebijaja ceny, no a Tobie starcza Twoja produkcja??? Oj jajcunie cos krecisz:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

budujcie kurniki nikt wam nie zabrania nie boje sie waszej konkurencji - strachy na lachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej konkurencji,czlowieku czy Ty nie rozumiesz ze jezeli produkcja jaj bedzie wysoko opacalna to kurniki beda rosly jak grzyby po deszczu,tylko ze handlarze w przeciwienstwie do producentow wola i stac ich zeby postawic jeden ale za swoje!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mowią lepsza biala czysta za swoje niz brązowa za bankowe!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handlarz dzis stawia kurnik dzis zarabia

-jak cena spadnie wybija swoje kury i kupuje od sasiada producenta,ktory przeciez musi produkowac bo to nie takie proste jak mowicie zeby przestac

-proste wycina swoje i zarabia na jajach od producenta

-cena znowu idzie w gore,handlarz obsadza i tak w kolko

-moja znajoma tak wlasnie robi

-dzis wlasnie dzwonila z izraela

-nie musi ciagle siedziec i pilnowac

-najlepsze co moze byc to handlarz z dziada pradziada a zarazem producent z doskoku:P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczarek moze i smieszne,ale doskonale wiesz ze mam racje i kabareciarze maja talenty chlopie i maja z tego kase. Kurnikarzy niestesty wcale im sie nie dziwie zżera złość bo wiedzą że jest w tym racja!!!! Tym Milym akcentem panie jajcunie i wszyscy koledzy handujacy dobranoc i spokojnej nocy,pielegniarka czeka:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kol.Hodowcy jest okazja eliminować handlarzy.
Szanuje kurnikarzy i Ciebie rownież,bo dzieki wam mozemy rozwijac swoje interesy,tylko Ty poszanuj handlarza bo dzis jestes wielki a za jakis czas skruszony zadzwonisz i poprosisz swojego handlarza zeby pomogl Ci rozladowac magazyn no i kaska jego Ci sie prezyda na pasze:P:P:P Ciagle piszemy o jedno i o tym tez wiesz ze tak bedzie... ;-0 WIEC PO CO TE WASZE PROZNE PISANIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo ogólnego wzrostu temperatury na zewnątrz i na forum w magazynie jest całkiem odpowiednia

Pora więc chyba na mały meczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś Wy nie szanowaliście hodowcy w dołku, tylko były teksty jak panu się nie opłaci to zamknij pan ferme, to teraz jest efekt.

 

Nie możesz oceniać Kolego wszystkich Handlarzy tak !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena dla stałych - duży hurt - 1A od 50 do 54 gr. INFO sprawdzone w kilku źródłach , życzę mocnych nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaje......iście śmieszne. mi pośrednik dzisiaj przywoził i tylko jedną paletę i liczył mi 1a po 0.49 o takiej cenie to już możecie pomarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obserwatorjaj

Wysłany: Sro Lut 29 21:31 GMT 2012 Temat postu:

zaje......iście śmieszne. mi pośrednik dzisiaj przywoził i tylko jedną paletę i liczył mi 1a po 0.49 o takiej cenie to już możecie pomarzyć.

 

jesteś cienki bolek tak samo jak te twoje zamówienie jednopaletowe !!!!

buahaahahahhahaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego BigEggs koleżanka w Izraelu wiele tłumaczy.

 

A twoja teoria :

-jak cena spadnie wybija swoje kury i kupuje od sasiada producenta,ktory przeciez musi produkowac bo to nie takie proste jak mowicie zeby przestac

-proste wycina swoje i zarabia na jajach od producenta

 

jest bardzo słuszna , a i dlatego właśnie mamy jaja po 50 gr bo wielu tak robiło. Utrzymywali minimalne ilości albo wcale a kupowali z dużych ferm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Chciałabym zaoferować Państwu kartony, przekładki paletowe oraz narożniki (kątowniki) z tektury falistej w różnych rozmiarach i o różnej gramaturze tektury.

Zapewniamy ceny producenta oraz transport na terenie całego kraju (i nie tylko).

 

Polecam serdecznie

 

 

W sprawie wyceny proszę o kontakt ze mną:

 

Monika Borkowska

tel: 500 48 55 83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że te kłótnie są bez sensu. Przecież to oczywiste, że każdy dba o swój interes.

Handlarz chce jak najtaniej kupić i jak najdrożej sprzedać i w du..e ma to, czy hodowca zbankrutuje. W du..pie ma też, kieszeń przysłowiowego biednego Kowalskiego. Zależy mu tylko na tym, żeby sprzedać jak najwięcej towaru z maksymalnym zyskiem.

A producent też dba tylko o swoje. W pierwszej kolejności musi wyjść z długów, które narobił w dołku, a po drugie musi odłożyć tyle, żeby jakoś przetrwać kolejny dołek.

Ot i cała filozofia.

Wniosek: Pojednanie niemożliwe.

 

Cena na dziś:

1a - 50gr.

 

BĘDZIE DROŻEJ !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do producentów:

Czytam te Wasze wpisy i zawsze pojawia się jeden argument KREDYTY.

To ja mam w związku z tym takie pytanie Załóżmy, że X producent ma 1.000.000 kredytu na dzień dzisiejszy. Czysto teoretycznie. Poszło dobrze przez ostatnie pół roku i ma wolne 200 tys złotych. To czemu nie zmniejszy Swojego zadłużenia tylko kupuje inne dobra materialne??? Ja nikomu nie zazdroszczę ani nie wypominam ale wydaje mi się że ciągłe zadłużenie właśnie wynika z takiego trybu gospodarowania. Powiększanie majątku. Nie mówię, że jest to zły system ale tak jest.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...