Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

A JA SIĘ TYLKO OBAWIAM PROMOCJI HIEN MARKETOWYCH JAK TAM BĘDĄ PROMOCJE NA ŚWIETA JAK CO ROKU TO BĘDZIE (słowo zostało usunięte) PRZY TAKICH CENACH W HANDLU SKLEPOWYM I BAZAROWYM JA TAM NIE MAGAZYNUJE .I TAK SPRZEDAŻ SPADŁA O 40%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytając wasze wpisy drodzy producenci na temat obecnych cen na rynkach polskich i zagranicznych nasuwa mi sie jedno pytanie g dzie my obecnie mieszkamy kto jest dla nas ważniejszy polak czy jakiś cudzoziemiec który sztucznie WINDUJE cenę bo u niego w kraju unii! też są modernizowane kurniki. A drodzy producenci!!! Co zrobicie z naszym rynkiem jak oni sie na Was wypna? Za ile zaproponuecie jajko na masz polski rynek? Czy zwykłego detaliste łatwo będzie pozyskać na nowo skoro w i tak ciężkich czasach żywność jest tak droga a Wy ich jeszcze dodatkowo dobijacie...

Ręce opadają. Panie PROMIX wybacz, ale jak czytam takie posty, to głupoty same cisną mi się na klawiaturę. Mam nadzieje, że teraz wiesz już skąd biorą mi się moje złośliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netykieta jest zbiorem zasad kultury obowiązującej w Internecie, internetową etykietą. Zasady te nie zostały poddane kodyfikacji ale zostały wypracowane przez społeczność internetową. Są zbiorem zaleceń których nieprzestrzeganie jest co najmniej niemile widziane, a warto je znać, choć po to, aby się nie ośmieszyć.

A. Podstawowe zasady

 

A.I. Savoir-vivre

 

Grzeczność i kulturę można okazać na wiele sposobów. Przede wszystkim używając zwrotów grzecznościowych oraz łagodząc ton wypowiedzi. Należy traktować rozmówcę z szacunkiem i zrozumieć że każdy jest inny. Cierpliwość i rozwaga to bardzo cenne cechy.

 

W skrócie zasady savoir-vivre to:

 

grzeczność

uśmiech

uprzejmość

życzliwość

punktualność

dyskrecja

lojalność

Język, pisownia i zwroty grzecznościowe

 

 

Język którego używasz, świadczy o Tobie.

Używaj czystej polszczyzny, przestrzegaj zasad pisowni i ortografii. Możesz używać słowników sprawdzających pisownię na bieżąco.

Zwróć uwagę na to, że każdą myśl można wyrazić na kilka sposobów i nie każde wyrażenie ma ten sam wyraz emocjonalny. Pamiętaj o tym, że musisz poradzić sobie wyłącznie za pomocą języka pisanego. Nie masz możliwości szybkiego zauważenia, czy do twojego rozmówcy dotarło dokładnie to o co Ci chodziło.

Używaj polskich znaków diakrytycznych. Te ogonki to jedna z najpiękniejszych rzeczy jaką wyróżnia się język polski. Używaj także prawidłowego kodowania (ISO-8859-2 lub UTF-8). Nawet będąc za granicą, możesz łatwo ustawić klawiaturę i program tak, aby móc korzystać z języka polskiego.

Zwracając się do konkretnej osoby używaj zaimków pisanych z wielkiej litery („Tobie”, „Ci”).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koko nawet wiem zkąt to skopiowałeś. zacznij uczyć w szkole za 1500 zł miesięcznie i kupywać jaja po 1zł za sztukę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE PRODUCENCI JEST TAKA KURA SAMOGRAJKA CO ZNOSI ZLOTE JAJKA I WY TAKA KURE WLASNIE MACIE ALE WSZYSTKO CO DOBRE KIEDYS SIE KONCZY NIE ZYCZE WAM ZLE ALE JAK BOG KUBIE TAK KUBA BOGU.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..z wielkim żalem przyznaje sie do błedu:-(

Jednak podwyżka i to nie mała:-(

 

Koledzy u was tez już krzyczą nawet 54-56 za 1a ???

 

oj chyba będzie wesoło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za bardzo wszyscy bierzecie sobie sytuacje do serca .

Fakt sytuacja producentów jest teraz rewelacyjna (bez zazdrości i drugiego dna)

,a nasz yhm ... nie wiem .Tak jak pisałem wcześniej i tak jak pisze "RAFAL21 "największym problemem jest nie cena zakupu tylko cena na sklepach sieciowych .

Prosty przykład z tego tygodnia od moich klientów .U jednego "M" 10 kartonik zakupiony w euro po 4.00 u kolejnego 30"L" z makro po 4.20 nie wiem czy netto czy brutto ale to już bez znaczenia.

Ja muszę kupić ,spakować ,dostarczyć i mieć cenę nie większa niż tam ,a przy tej skali podwyżki nawet sprzedając poprzednia dostawę to jest nie realne.

 

Marudzimy ? może ale to raczej nie na was i nie cenę(choć jest absurdalna;:)

tylko właśnie na sytuacje która jest w tej chwili.

Nie zgadzam tez się z wpisami ze chcecie nas wyeliminować czy zniszczyć bo uważam ze jesteśmy wam potrzebni tak ja wy nam ,a ze cena taka

 

CENĘ USTALA RYNEK

Jest piątek idźcie się napić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i tak Panie Rafał ale powiedziałem stop ubliżaniu mojej osobie bo za dużo to i koń nie pociąknie cwaniaki w górce się znależli a w dołku sami się nie znają tylko pośredników podbijają a teraz ceny ustalają żenada a niby tacy dorośli bo kredytu im dają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie PROMIX jak nie brać do siebie jak Cię szczują z każdej strony a zwłaszcza trzech cwaniaków TRZEBA SIĘ ODGRYŚĆ bynajmniej ja tak mam pozdrawiam i miłej życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie staną wybijarnie i drobny detal który was całorocznie utrzymywał bo wy ciule unnie zobaczyliście odbije się wam ten export unnia wam da przez miesiąc a my całe lata żywiliśmy ciule nadęte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zacznijcie pisać na tym forum jakieś konkrety, a nie jakieś bzdety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale emocje

 

Jestem handlarzem i napisze cos niepopularnego dla handlarzy - po cholere te lamenty i zaklinanie rzeczywistosci , jeszcze nie widziałem grabi , które grabiłyby od siebie - jakbym był na miejscu producenta robiłbym dokładnie to samo - ciagnał cene do góry na maxa .

A tu czytam jakies pierdoły o trosce o konsumenta itd . wiecie gdzie ma nas konsument - głeboko w du... , czy detal ratował nas handlarzy w okresie słabego handlu itd .Zaproponujcie na sklepach , zeby zeszli troche ze swojej marzy , aby obtanic jajo , wysmieją nas

 

ja tłumacze na sklepach , krótko pytajac -dlaczego jajo ma byc tanie ?? czy jest zamiennik tego towaru ??

Tez sie boje cen na supermarketach , ale to trzeba przetrzymać i tyle .To jest biznes i trzeba miec twardą skóre

 

mam obiecane 1a -0,47 netto na jutro , co dalej producent nie wie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokłnie jest taka cena nawet 0.45 można kupić i to jest real a nie ściema sprzedawajcie nawet po 1zł niemcom jak głupi ale polak swoje wie bo e euro nie zarabia na wasze jaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...