Skocz do zawartości
Bart

Opinia o ciągnikach CASE - zapraszam do wypowiedzi.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od ok. miesiaca posiadam case 5140. Ostatnio przy wrzucaniu rewersu do przodu lub do tylu slychac caly czas jakis sygnal dzwiekowy, na neutralu jest ok. Co to moze być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz stoi i nic nie robiłem jeszcze bo zimno,ale jak sie ociepli to biorę się za zapłon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Od ok. miesiaca posiadam case 5140. Ostatnio przy wrzucaniu rewersu do przodu lub do tylu slychac caly czas jakis sygnal dzwiekowy, na neutralu jest ok. Co to moze być?

A ręczny masz calkiem spuszczony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Mam złożony wniosek na PROW, jestem przed dylematem wyboru marki ciągnika. Interesujący mnie przedział mocy to 90-110 kM. Mam na oku case JXU 105, dealer po negocjacjach chce za niego 156 000tys. brutto. prosze o opinie na temat tej marki i tej serii JXu. Z góry za wszelką pomoc dziękuje. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ręczny masz calkiem spuszczony?

Fakt nie byl o jeden ząbek spuszczony, dzięki

 

Mam jeszcze kilka pytań:

1. Jaki olej do hydrauliki do 5140? - poprzedni właściciel przed sprzedażą wymienił razem z filtrem na lotos agrol 10w40 - czy ten olej moze być?

2. Ostatnio podczas pracy w lesie ciągnik podczas jazdy zatrzymał się i zaświeciła się kontrolka od hydrauliki, po ponownym wrzuceniu rewersu do przodu było juz ok i kontrolka zgasła, czyżby tarczka?

3. Elektroniczny wyświetlacz prędkości pokazuje mi prędkość od ok 2.5 km/h jak jadę z mniejszą to nic nie wskazuje - czy to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam case 5150 rok 96 licznik nie pokazuje mi pretkości tylko obroty gdzie znajduje sie czujnik od prętkości, a i gdy zgasze ciągnik to motogodziny wracają do poprzedniego stanu help!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ręczny masz calkiem spuszczony?

Fakt nie byl o jeden ząbek spuszczony, dzięki

 

Mam jeszcze kilka pytań:

1. Jaki olej do hydrauliki do 5140? - poprzedni właściciel przed sprzedażą wymienił razem z filtrem na lotos agrol 10w40 - czy ten olej moze być?

2. Ostatnio podczas pracy w lesie ciągnik podczas jazdy zatrzymał się i zaświeciła się kontrolka od hydrauliki, po ponownym wrzuceniu rewersu do przodu było juz ok i kontrolka zgasła, czyżby tarczka?

3. Elektroniczny wyświetlacz prędkości pokazuje mi prędkość od ok 2.5 km/h jak jadę z mniejszą to nic nie wskazuje - czy to normalne?

1.Olej dobry

2.Nie zadna tarczka tylko filtr,pompa a najpewniej pogryzione kable

3.Normalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czujnik prędkości znajduje sie przed akumulatorem kawał plastyku skierowany na tylne koło[/quote

 

 

to tam gdzie są te elektrozawory od zmiany połbiegow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow,

mam casse 844 s z 1980 rok, chce wymienic pierscienie na tłokach jak sie dobrac do misy olejowej aby bez problemu ja zdjac?

prosze o szybka odpowiedz,

z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko gdzie koleda ma taka oferte na case jxu za 156 tys brutto i jaka jast to wersja pewnie goły? prosilbym o odpowiedz z

gory DZIEKUJE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM pytanie co do case jxu za 156 tys brutto jaka to jest grupa pewnia wersja najubozsza i gdzie kolega dostall taka oferte u jakiego dilera. Za odpowiedz z GORY DZIEKUJE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosilbym o komentarze co do CIAGNIKA CASE JXU 105 W wersji 700 ful wypas!!! czy to bedzie dobry ciagnik do gospodarstwa 30 ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym na forum i potrzebuje instrukcji do CASE 5130 w jezyku polskim.pozdrawiam gorąco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rechu1, piwko się należy dla Ciebie

Mam jeszcze pytanko, ilo amprowy akumultor do case 5140, i czy 2*6V czy jeden 12V?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Rechu1, piwko się należy dla Ciebie

Mam jeszcze pytanko, ilo amprowy akumultor do case 5140, i czy 2*6V czy jeden 12V?

12v 125ah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie potrzebuje informacji o case745xl planuje zakup takiego ciagnika. na co mam zwracac uwage przy zakupie. jak drogie sa czesci do niego . jakie posiada wady. czekam na odpowiedz pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak z czesciami i ich cena . ja mam takiego na oku 1989r .to jeszcze chyba nie taki stary . napisz cos wiecej. posiadasz taki ciagnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z hamulcami w case 5120 działają za 3-4 razem. Czy ktoś wie jak można je odpowietrzyć bo myślę , że w tym jest problem-chyba ,że się mylę?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam problem z hamulcami w case 5120 działają za 3-4 razem. Czy ktoś wie jak można je odpowietrzyć bo myślę , że w tym jest problem-chyba ,że się mylę?

Pozdrawiam

Tu trzeba zacząć opłaty pobierać

Podejdz ciagnik od tylu i w miejscu gdzie zaczyna sie kabina pomiedzy zwolnica a mostem od góry znajduja sie małe krućce do odpowietrzania

Poszukaj dokładniej i nie pisz,ze nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...