Skocz do zawartości
luk

Opinie o ciągnikach Valtra - tylko tu.

Rekomendowane odpowiedzi

Oj to jutro musze powaznie pogadac w Paczkowie bo mi zaproponowali to sama cene za take same wyposazenie ale model M120e, wiec musza sporo upuscic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
bierze najbogatszą wersję z hygrauliką sterowaną elektrycznie i programowaną skrzynią z tego co wiem to bierze wszystko oprócz skrzyni 50 km/h

w M120e i T140e nie ma skrzyni 50 km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie chce mi się w to za bardzo wierzyc ale ponoc mówią że jakieś 270-280 tys brutto

chyba netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeglądałem stronke z ciągniczkami valtra i zastanawiam sie nad serią A co sadzicie o tym moze ktos wie ile kosztuja modele z tej serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bym ci radził zajrzeć na temat JD 5720 czy VALTRA A75.Moim zdaniem pomyśl nad JD, te same pieniądze a wyposażenie o niebo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis bylem w Paczkowie i serie A w najtanszej wersji kupisz za 130 tys netto a jak dobrze zagadasz to i mniej. A ja zostalem przy M120 bo T140 to juz za wysokie progi dla mojej kieszeni!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile taka T130 może kosztować? bo słyszałem że M120 190000netto. o cenach T serii nic nie wiem a mam zamiar coś takiego wziąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My mamy w VALTRE 8750 (sigma power) i ciagniczek ten jest niezastapiony, fakt nasilniejszy ale bardzo ekonomiczny i zwrotny.

 

Jeśli chodzi o częsci to tak jak każdy serwis troche kosztuje ale cóż zrobić

 

Kupilismy ją z zesputa skrzynią biegów, nie mial 3-ego biagu przełączanego pod obciażeniem. Cała naprawa w serwisie wyniosła ok. 14 tys. zł ale było warto bo głowa spokojna.

 

A jeżeli chodzi o serwis i obsługę u RACHWAŁA jest na wysokim poziomie

 

Jeżeli milibysmy kupic natsepny ciągnik to nic innego tylko VALTRA:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Valtra A85 z ehr, klimą , sprzegłem właczanym na przycisk + oryginalny TUR Valtry za 160 netto to dobra propozycja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się Panie kolego że cena nie jest zła biorąc pod uwagę że sam TUR oryginalny jest bradzo drogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ma dylemat 88 konna valtra z oryginalnym turem i praktycznie takim samym wyspoażeniem albo John Deere 5720 advanced z polskim Turem za tą samą kasę Chciałbym mieć częściej takie dylematy! Chyba będzie Valtra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ile kosztuje Valtra A ? A może ktoś z forum użytkuje, z chęcial porozmawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podpisałem umowę na zakup VALTRY A 85 z ładowaczem V-35 i tak z NH TL 100A przez JD 5720 wybrałem produkt skadynawski. Mam nadzieję, że to dobry sprzęt. A wyposażeniu mam: podnośnik AutoControl, sprzegło z HiShift, klimatyzację, TUR z Softdrive i ErgoControl i z polskim osprzętem do tego radio i końcówki hakowe + dwuobwodowa pneumatyka CENA 168 TYś. NETTO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj podpisałem umowę na zakup VALTRY A 85 z ładowaczem V-35

 

Wydaje mi się że nie bedziesz żałowąl tego co zrobiłes Ciagniczek widzę żę ma juz troche wyposażenia także bedzie się miło nim pracować . Tym bardziej że masz AUTOCONTROL co bardzo pomaga w pracach polowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AutoContorl to ehr + kilka opcji (podobno jest opcja zmieszania "bujania" się maszyn w czasie transportu). Ja chyba będe najbardziej zadowolony z Tura: na akumulatorach, więc tak nie buja! I bedzie ciągał prasę metal-fach, pług TUR 4x35, agregat 3,6 m, bo taki sprzęt już mam. A sam ciągnik wyjdzie mnie coś około 136 tyś. netto, więc długo się nie zastanawiałem, JD nie wziąłem głównie ze względu na dilera ( z Żabina) i wiem, że nie postępuje on do końca fair a poztym do serwisu valtry ma 30 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w starszych ciagnikach ale w tych nowych wyposazonych w ehr zawsze jest opcja zmieszania "bujania" się maszyn w czasie transportu zwana tłumikiem drgań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak w starszych ciagnikach ale w tych nowych wyposazonych w ehr zawsze jest opcja zmieszania "bujania"

 

Ja w swoim tez mam opcje zmniejszania bujania, pomocna sprawa ale tylko podczas transportu bo podczas pracyw w polu nic nie daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie może ktoś gdzie w województwie lubelskim jest składnica Valtry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i tak z NH TL 100A przez JD 5720 wybrałem produkt skadynawski.

 

A powiedz kolego jak konkurencja plasowała się cenowo, chdzi i o te ciagniki które się orietowałeś, co było najdroższe, a co najtańsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SZREKFL6 najtaniej wychodził NH TL 100 A mogłem mieć go za 136 netto + Tur Metal Fach 18 tyś netto, ale stwierdziłem, że 100 km jeszcze jakoś by się przydało to New Holland już nie Very Happy Za JD z pol-motowskim Turem chcieli 160 tyś. netto, a JD ma 80 km. Doszedłem więc do wniosku, że Valtra będzie najlepsza. Z JD zrezygnowałem bo miałem mieć serwis z Żabina a tam są bardzo nie fair. Valtrę wziąłem też dlatego, że ma najekonomiczniejszy silnik i oryginalny TUR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...