Skocz do zawartości
krzysztofff

Jak sprawdzić dostawców?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Użytkowników,

prowadzę małą działalność rolniczą, która powiązana jest także z innymi przedsiębiorstwami siecią dostaw etc. Często przyjmuję nowe zlecenia, a działalność stale powiększa się.

Boję się jednak, że trafię na niewypłacalną firmę i będę miał kłopot z płynnością finansową. Może znacie jaką stronę internetową do sprawdzenia kondycji finansowej firmy? Korzystacie może z czegoś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Jak zwykle za moment pojawi się kolejny post z tą jedyną właściwą i słuszną firmą. Heheheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Ja nie wiem czy " z tą jedyną właściwą i słuszną firmą", ale tego na internecie jest mnóstwo. By nie robić reklamy, wbrew polemikom, wpisz sobie w wyszukiwarkę "krs online kondycja finansowa" i powinno Ci kilka ciekawych pozycji wyskoczyć. Rozejrzyj się za tym.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rad w stylu "wpisz w google" nie potrzebuję. Jednak znam się trochę na internecie i potrafię wyszukiwać informację. Jednak jak słusznie zauważono, tych firm jest bardzo dużo. I nie mam nic przeciwko temu, jak ktoś mi poda "jedyną słuszną firmę", gdyż przecież po to są fora, by się wymieniać informacjami.

Mam tylko nadzieję, że nikt nie będzie tutaj robił perfidnej reklamy produktów, z których nigdy nie korzystał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż z ciekawości usiadłem i sam się rozejrzałem. Po opiniach to ludzie polecają serwis prawno-gospodarczy. Ja z nim nie miałem styczności, ale opinie są obiecujące.

A myślę, że samemu też się można rozejrzeć do czasu, aż ktoś czegoś nie poleci. Lepsze to niż siedzenie z założonymi rękami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, grunt to w odpowiedni sposób zapytać się google. Ja wpisywałem stale coś w stylu "jak sprawdzić kontrahenta" i przede wszystkim pokazywały mi się różne wywiadownie. A na taką ofertę jednak mnie nie stać i wydaje mi się, że trochę to by było niepotrzebne Sprawdzę z ciekawości tę ofertę od lexisnexis i się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.No i proszę jak akcja zaczyna się dynamicznie rozwijać.Tylko po co te podchody?Nie mogłeś od razu podać adres strony?Bo dla mnie to już na starcie straciłeś wiarygodność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...