Skocz do zawartości
Gość Piotrek

Zetor Proxima

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

ten traktory przy bardzo cieżkiej orce pali 18-20,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby tyle spalił to chyba musiałbyc katowany na maksa. Skad ty takie dane bierzesz???? Czy to jest na ha czy godzine czy jak ???

 

Takie spalanie to mozna uzyskac orzac nie wiem jak głeboko i w jak ciezkiej ziemi, to dla mnie jest nie wyobrazalne takie obciażenie. i obroty trzeba by trzymac nonstop na maksa( pedal do podlogi) to oznacza ze traktorzysta to debil i nie umie pracowac ciagnikem

 

ja swoim w ciezkiej orce 4x30cm na około 27-30cm głeboko jezdze 2 drogowa, a jak troche plycej to 3, i po kukurydzy miałem spalanie max 14-15 l na hektar. Także taki wynik to juz trezba poprostu chciec uzyskac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

chyba hektar u was ma 15000mkw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Biały ty się na ten temat nie wypowiadaj bo nie wiesz jakie skrzynie są przy tych ciągnikach a się wypowiadasz na temat spalania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiaj sie baranie mojej jednej pomyłki i nie wcisniesz mi takiego kitu jak próbujesz z tym spalaniem.

Skrzynie ma taka sama ja w moim 7341 tylko w wersji z rewersem jest zmieniona na 6 biegowa bo w mim była 5 begowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiaj sie baranie mojej jednej pomyłki i nie wcisniesz mi takiego kitu jak próbujesz z tym spalaniem.

Skrzynie ma taka sama ja w moim 7341 tylko w wersji z rewersem jest zmieniona na 6 biegowa bo w mim była 5 begowa.

 

TAKA SAMA TYLKO SŁONICE WSCHODZI I ZACHODZ I TAK JEST NA CHORYZĄCIE WSZYSTKO JEDNO 5 BIEGOWA 6 BIEGOWA , REWERS CZY BEZ TO WSZYSTKOP JEDNO . SUPER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sam (słowo zostało usunięte) jesteś baran. Jak byś widział warunki przy orce i jaka ziemie ciężka do byś zobaczył ile pali.Może ty mu zaczepiłeś szalownik to też mało spalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tylko że ty nawet nie wiedziałeś że są takie skrzynie! Tak cie poimpormowali jak kupowałeś!Baran....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko że ty nawet nie wiedziałeś że są takie skrzynie! Tak cie poimpormowali jak kupowałeś!Baran....

 

Człowieku weż sie odczep, ja wiem co pisałem i jak kupowalem swojego 7341 to skrzynia z rewersem miał tylko 5 biegow. Dopiero w proximie dołożyli 6 bieg zamiast wstecznego. Zamieszczałem fotki mojej instrukcji na dowód tego co pisze.

 

Ja kupowałem bez rewersu bo mi nie był i nie jest potrzebny, ale dokładnie znałem specyfikacje mozliwych skrzyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jak byś miał skrzynie 6 biegowom to byś mógł powiedzieć ile ten ciągnik pali a ty nawet nie masz proxsimy to sie nie powinieneś wypowiadać ile ten traktor pali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty GOSCIU za 5 groszy nie modrzyj sie tak oki a ten 7341 to jest prawie to samo co promixma tylko ze ma lek zmodyfikowany silnik i skrzynie:P tak tak dobrze czytasz wiec jak sie nie znasz to sie niee wypowiadaj a z reszta masz ty promixme albo cos w tym stylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

proxima ma silnik od forterry tylko o obniżonej mocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ty chaoos fortera a proxsima to są dwa inne cią gniki i nie mają ty samych silników.Chcialbym jeszcze powiedzieć że jesli ktoś nie ma np proxsimy to niech się nie wypowiada ile palom bo skąd ma wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty chaoos fortera a proxsima to są dwa inne cią gniki i nie mają ty samych silników.Chcialbym jeszcze powiedzieć że jesli ktoś nie ma np proxsimy to niech się wypowiada ile palom bo skąd ma wiedzieć.

A chcesz sie zalozyc ze proxima ma identyczny silnik jak fortera ?????????????

 

Tylko o obnizonej mocy czyli ma inna pompe wtryskowa. Jak sie nie znasz to sie nie odzywaj. Sprawdz sobie lepiej specyfikacje na www.zetor.pl i jak jestes w miare rozgarniety ( choc nie jestem tego pewnein) to zauwazysz że sa to takie same silniki. Nawet w top agrar pisali o tym ponad 1,5 roku temu jak wchodzila proxima. Wiec najlepiej to zamilkini i usun siez tego forum!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty chaoos fortera a proxsima to są dwa inne cią gniki i nie mają ty samych silników.Chcialbym jeszcze powiedzieć że jesli ktoś nie ma np proxsimy to niech się wypowiada ile palom bo skąd ma wiedzieć.

A chcesz sie zalozyc ze proxima ma identyczny silnik jak fortera ?????????????

 

Tylko o obnizonej mocy czyli ma inna pompe wtryskowa. Jak sie nie znasz to sie nie odzywaj. Sprawdz sobie lepiej specyfikacje na www.zetor.pl i jak jestes w miare rozgarniety ( choc nie jestem tego pewnein) to zauwazysz że sa to takie same silniki. Nawet w top agrar pisali o tym ponad 1,5 roku temu jak wchodzila proxima. Wiec najlepiej to zamilkini i usun siez tego forum!!!!!!!!

bialy masz racje proxima ma silnik od forterry nieznają sie i piszom gupoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ty wwaa jak nie jesteś czegoś pewien to sie nie mądrzyj na ten temat!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Głównie skrzynią biegów i hydrauliką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czytaj w forterrce lepsze! Skrzynia 24 biegi w tym 3 stopnie pod obciążeniem +większy udźwig podnośnika + ehr. Jesli jesteś zainteresowany to jedź do delera i obejrzyj, popytaj i porównaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fortera i proxima to maja wspólny tylko silnik, i podobna choc nie taka sama kabine. a cała reszta to całkowicie inne ciagniki czyli skrzynia, tylnym most, hudraulika, podnosnik. Takze to sa całkowicie inne ciagniki. oczywiscie 8641 jest lepszym rozwiazaniem bo jest cięższa, ale cenowo troche nie bardzo sie opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

do proxsimy można za dopłatom dokupić lepszy podnośnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o EHR???? tak jak jest w forterach, czy o dodatkowy siłownik bo jeden jest w standardzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

zetor polska myśli ze zrobił jakąś wielką promocje (upusty) popatrzcie jakie ceny były rok temu w tym samym czasie i jaki był kurs euro patrząc na to to powiinny dwa razy tyle stanieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...