Skocz do zawartości
  • Szukaj w
    • Więcej opcji...
    Znajdź wyniki, które zawierają...
    Szukaj wyników w...
  • Ostatnia Aktywność

    • Żartujesz? Na początku roku był przedstawiciel Wipasz to ceny miał 100 na tonie wyższe. To jak to się spina? Jak na minrolu 4,85 to po tej podwyżce paszy robi się coraz gorzej. Zastanawia mnie jedno. Niby brakuje pisklat, ale wstawień jest więcej niż w tamtym roku, to dlaczego brakuje żywca? Czy jest może jest tak, że wstawienia idą pełna parą, ale Nam na kurnikach wypada 7-10%, zamiast 3% jak w tamtym roku? Bo nie rozumiem skąd te ssanie, jak jeszcze 3 miesiące temu słyszałem od ubojni, że nowych nie biorą, bo nie mają mocy przerobowych.  Przedstawiciel jednej z firm miał rację, że będzie mało pisklat. I druga prawda co pisał ktoś tu wyżej, że nie na jesieni, ale już latem na umowach będzie krucho. Cena paszy już skoczyła o 50-100 zł i to nie koniec. Zobaczymy ile jeszcze prąd pójdzie w górę od lipca...  Scielarka wjeżdżam do 3 tygodnia, tylko co prawda nie manewruje po kurniku, staram się jechać prosto.  Pozdrawiam 
    • Górny zawsze slabo płacił.  Mialem nieprzyjemnosc kiedys do niego oddawac ale to bylo w czasach kiedy raczkowalem w hodowli. Teraz jak slysze ze ktos do niego sprzedaję to sie dziwię.  Pytanie z innej beczki: wjezdza ktos z was scielarka do kurnika zeby dosłać, jak kury nie sa jeszcze za duze i jest sporo miejsca? Mam mokro na 1 kurniku, kury 2 tygodnie takze spokojnie by sie zmiescil ladowarka ze scielarka. 
    • Ta ubojnia jest do wyje..nia z cenrolniczych. Zauważcie że oni zawsze dają najniższą cenę na wolnym. Sztuczne zaniżanie ceny i nikt tego nie weryfikuje tak na prawdę. Jeśli ktoś im sprzedaje w takiej cenie to jest największym jeleniem wśród hodowców. Nie mówiąc o baranach z minrola.
    • Wipasz 4,66 🤬  
    • Tam 5.3, tu za 4.8 na minrol oddają cały czas:)
  • Najwięcej uczestniczących

×
×
  • Dodaj nową pozycję...