Skocz do zawartości
Marek Sz

Wszystko o ciągnikach Fendt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam prośbę do użytkowników Fendt'ów chodzi mi o model 712.Interesuje mnie to ile kosztował i jak się sprawuje. Gdy wysłałem e-maila do dhk napisali że mam się skontaktować z ich przectawicielem Piszczcie na gg 8664647 lub tomek_14ja@vp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do przedstawiciela, on przyjedzie na miejsce i Ci przedstawi oferte, wydaje mi się że mało osób ma taki model ciągnika wiec raczej długo bedziesz czekał na odpowiedź, albo możesz sprawdzić ceny na traktorpool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś sie oriętuje jaki model fenda poradzi sobie z 5skibowym pługiem obrotowym i wałem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem 714, 716 to minimum

zależy jeszcze jaki pług, jakie zabezpieczenia ścinane, resor czy hydrauliczne

znajomy opowiadał że 716 z 5 kvernelandem i packomatem aż całego podrywało jak podnosił pług, z uciągiem nie miał problemu tylko był trochę za lekki i musiał go dociążyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle o pługu uni ibis xxls 4+1 i jakiś wał krośniewicki, słyszałem że pakomaty są za lekkie to prawda? Ile koni ma ten fendt?

 

/edit

acha i pług jeszcze na resorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slavo a orientujesz sie ile takie cacko kosztuje? Mam zamiar sprzedać swoją 1634 i szarpnąć coś z SPO niewiem czy mi starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje tura do Fendta 511.

Chodzi mi o cały komplet czyli mocowania do ciągnika tur no i łyżka by się przydała ale nie koniecznie. Z tego co się orientuje to mocowania pasują od modeli 511 do 515 i 311-312 z lat 90 bo te z 80 to nie jestem pewien. Najchętniej woj. podlaskie lub mazowieckie ale nie wykluczam dalszych wypadów nawet do wielkopolski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki rocznik i stan tego 1634?

 

I tak jak chcesz sprzedać tego 1634 i kupić na SPO fendta 716 to Ci nie starczy. Takie cacko na pewno kosztuje ponad 300tys. zł., ale z ceną najlepiej jest rozmawiać z Korbankiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiesz ile moge zawołać za 1634 z 1996r ? Niejest w najgorszym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1634 z 96r. jakieś 60-80 tyś, zalezy od stanu

z tego co się orientuje to 714 (140KM) kosztuje coś ok 330-350 tyś brutto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niewiesz ile moge zawołać za 1634 z 1996r ? Niejest w najgorszym stanie.

 

A masz go od nowości? Ile mth widnieje na liczniku? Z tych lat 1634 do 70tys., więcej nie weźmiesz.

 

Nad takim Fendtem za tyle kasy to warto się porządnie zastanowić zanim się kupi, chyba że masz dużo pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go od 2 lat nawet niewiem ile ma motogodzin kupilem go od karbanków rozglądałem sie za mf 6485 ale słyszałem że fendy to są porządne traktorki ten masej kosztuje 280 tyś bruttonetto coś koło 230 tyś - 60% to troche musiałbym do mojej 1634 dołożyć. Niewiem co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' KORSARZ" a ile masz ha??

716 to ok 350 tyś. wszystko zależy ile sie wytargójesz i jaki bedzie kurs euro!!! ale moim zdaniem jak masz cały sprzęt pod 1634, i niechcesz zmieniac sprzętu to ciągniczek ok. 130-140KM ci wystarczy w zupełności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam65 ha własne i 12 dzierżawy. niemam zabardzo sprzętu pod 1634. Myślałem o zakupie traktora płóga agregatu i grubera, kwestia teraz jaki traktor i jakie maszyny. Mam terz troche chodowli i chcialbym kupić traktor pod 5 skibowy płóg żeby za dłógo nie siedzieć w polu. Ten fend jak piszesz jest droższy od Mf 155km o 70tyś ale czy warto za marke fend tyle dopłacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MF, Fendt, wybór zależy od ciebie!! (jak masz za dużo kasy to kup fenda), albo MF i nowe dobre auto :D:D

Wydaje mi sie że 4 skibowy w zupełności ci wystarszy, niema co sie szarpać na 5-cio skibowego.

Moim zdaniem ciagnik ok. 130 KM ci wystarczy.

Grubber ok 9 łap, agregat 3-metrowy.

Koszty serwisu tych marek są podobne. ale w porównaniu do 1634 3-4 razy wyższe.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się kasę to tylko Fendta, bo się płaci nie tylko za markę, ale za ciągnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktoś dokladnie wytłumaczyc co to jest "TURBOMATIC".Na jakiej zasadzie dziala i co daje w użytkowaniu ciagnika![/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy fendt 716 da sobie rade w 4 metrowym agregacje uprawowo siewnym i sprzodu wały 4m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis rozmawiałem z gosciem który kupił fenda 412 2 lata temu za 65 tys EURO!!!1 :shock: :shock: :shock: (euro było po 4.9)

i gosc ma 80 ha bez zwierzątek PARANOJA!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co on robi tym malutkim Fendt'em :D:D:D

 

 

Fendt 716 powinien dać sobie rade z tym sprzętem!!! Napewno będzie dobrze wyważony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...