Skocz do zawartości

kostrogaj

Members
 • Liczba zawartości

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  Poznań-Kruszewnia
 1. kostrogaj

  Rzepak

  Powiedz czemu wciskasz kit mówiąc że może to...czy tamto. Wiadomo że na konkretne schorzenie plantacji jest taki a nie inny środek. To co piszesz to lawiroanie i nabijaniie postów. Bardzo uważnie czytam posty z prostego powodu. Przez moje zaprawiarki przechodzą setki ton rzepaku. Każdemu mówię po co to jest i dlaczego tak jest. Jeśl imasz pantację rzepaku to po prostu powiedz co u ciebie działa a co nie. Zaprawiam rzepak od 7 lat ale klientowi nie opowidam żeby sam sprawdził tylko pytam, analizuję, a klient wybiera. Nigdy nie mówię...posiej człowieku a jak nie wyjdzie.........troszkę szacunku dla ludzi co mają z tego chleb. i wszędzie i zawsze masz odpowiedź...a masz ze dwie morgi???? Wybaczcie Ci co was to nie dotyczy ale przez moje problemy z kompem Was to dotyka. To właściwy adresat moich słów.
 2. kostrogaj

  Rzepak

  Powiedz czemu wciskasz kit mówiąc że może to...czy tamto. Wiadomo że na konkretne schorzenie plantacji jest taki a nie inny środek. To co piszesz to lawiroanie i nabijaniie postów. Bardzo uważnie czytam posty z prostego powodu. Przez moje zaprawiarki przechodzą setki ton rzepaku. Każdemu mówię po co to jest i dlaczego tak jest. Jeśl imasz pantację rzepaku to po prostu powiedz co u ciebie działa a co nie. Zaprawiam rzepak od 7 lat ale klientowi nie opowidam żeby sam sprawdził tylko pytam, analizuję, a klient wybiera. Nigdy nie mówię...posiej człowieku a jak nie wyjdzie.........troszkę szacunku dla ludzi co mają z tego chleb. i wszędzie i zawsze masz odpowiedź...a masz ze dwie morgi????
 3. kostrogaj

  Rzepak

  Powiedz czemu wciskasz kit mówiąc że może to...czy tamto. Wiadomo że na konkretne schorzenie plantacji jest taki a nie inny środek. To co piszesz to lawiroanie i nabijaniie postów. Bardzo uważnie czytam posty z prostego powodu. Przez moje zaprawiarki przechodzą setki ton rzepaku. Każdemu mówię po co to jest i dlaczego tak jest. Jeśl imasz pantację rzepaku to po prostu powiedz co u ciebie działa a co nie. Zaprawiam rzepak od 7 lat ale klientowi nie opowidam żeby sam sprawdził tylko pytam, analizuję, a klient wybiera. Nigdy nie mówię...posiej człowieku a jak nie wyjdzie.........troszkę szacunku dla ludzi co mają z tego chleb.
 4. kostrogaj

  Rzepak

  Nie czarujmy się to rynek zadecyduje. Każdy wie że laboratorium to nie to soamo co masowy siew. Tak jak zaprawianie. Czasami ogarnia mnie pusty śmiech jak czytam o zaprawianiu w siewnikach...Ale jak może zauważyłeś nie tylko Casoar jest nowinką...Czas okaże... Może okazać się takim samym niewypałem jak Contakt.
 5. kostrogaj

  Rzepak

  Masz rację. Casouar jest następcą Californium. W zasadzie nie większych zmian ale jest bardziej plenna. Poza tym w tym roku nie jest jeszcze na szeroką skalę wprowadzana. Nie mniej od przyszłego roku szerzej wejdzie na rynek. Jak by nie patrzeć jest to novum. Sam jestem ciekaw jak wyjdzie.
 6. kostrogaj

  Rzepak

  a kto Tobie powiedział że w Obrolu nie kupisz???? Pewnie że kupisz.
 7. kostrogaj

  Rzepak

  Ale konkretnie jakie ceny się pytam nie tylko californium. To zależy od dystrybutora. Przecież wiesz o tym.
 8. kostrogaj

  Rzepak

  W tym roku nasiona nie będą zaprawiane Brasikolem 250 FS. większość będzie zaprawiane Chinookiem plus sarfun. Ceny mogą być różne...
 9. kostrogaj

  Rzepak

  Californium to strzał w dziesiątkę. Nie mniej zdania są naprawdę różne. W ubiegłym sezonie jednak widać ze już się kończy. 2 lata temu Poszła jak świerze bułeczki...w tym sezonie jednak wyraźnie będzie widać nowe odmiany będę ją wypierać w szybkim tempie. Inni producenci ostro wchodzą na rynek. W zeszłym roku Wyraźnie Digger się rozkręcił. Zobaczymy co czas pokaże.
 10. kostrogaj

  Rzepak

  W tym roku wejdą nowe odmiany rzepaku wypychające Californium z rynku. Oczywiście firmy Monsanto.
 11. kostrogaj

  Kukurydza

  a jakie wyniki?????????????
 12. kostrogaj

  Kukurydza

  Powiecie mi czym macie zaprawone nasiona???? Ostatnio na topie jest Gaucho. Sporo wiary zaprawia Mesurolem. Jak to w polu wygląda????? Różnica w cenie jest spora. Może w przyszłym sezonie bedzie Poncho. Dużo tańsze i ponoć nie odbiega od Gaucha....
 13. kostrogaj

  Sorgo

  Powiedzcie mi z jakich firm macie nasiona ????? Pytanie może dziwne. Ale z rzepakiem i kukurydzą to prosta sprawa. Te nasiona to nowum. Jakie odmiany i z jakich firm dystrybucyjnych macie. Ja dzisiaj posiałem nawet nie pół mogi. Dla sprawdzenia faktycznej siły kielkowania i co z tego będzie. Od sąsiada chcę się oddziielić. Moje nasiona są zaprawione chinook+sarfun+to co naj dla kukurydzy.... Gaucho....na moje życzenie.
 14. kostrogaj

  Rzepak

  Nie przesadzaj z Zytą....spójrz na pola. JAk warunki będą dalej sprzyjały to rzepaku będzie full. Każdy będzie chciał sprzedać a zakłady tłuszczowe będą zbijały ceny zawodowo. Poza tym Poza tym z poprzednij lat magazyny zawalone po sufit. Tylko biopaliwa mogą coś pomóc. Wydaje mi się że ceny dostaną w ....
 15. kostrogaj

  Rzepak

  Grześ masz racje. Pokosówka to stare jak świat. Poza tym niestety zmienność pogody i nie trafienie to duże straty... jeszcze dodatkowa robota a wynik nieznany.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...