Skocz do zawartości
Moderator

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Rekomendowane odpowiedzi

O tak , skargą można napisać - tylko czy po takiej skardze ktokolwiek w urzędzie będzie chciał z nami rozmawiać ?

oj nie sprowadzaj do tego że cała agencja to jedna wielka bucownia ( siedlisko buców) dlaczego miałby z Tobą nie rozmawiać, będzie rozmawiał i będzie bardzo uważał na to co mówi

 

alwaro: taaaaa. bo to sa tak zajebiście intratne posadki że daj Ci Boże zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli zakupiłem ziemie to powinieniem to zgłosic do ARiMR oddział powiatowy. czy nie mam takiego obowiazku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz dopłat nie masz takiego obowiązku

W gminie do podatku i tak dostają akt notarialny od notariusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie chcesz dopłat nie masz takiego obowiązku

W gminie do podatku i tak dostają akt notarialny od notariusza.

ale w zadnym miejscu na wniosku do dopłat nie ma nic napisane kto jest włascicielem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakim celu chcesz to zgłosić do ARiMR? jeśli byłeś właścicielem 30 maja to dostaniesz płatności bezpośrednie, a gdy zakupiłeś grunty później to nie musisz ich zgłaszać, no chyba że chcesz coś pozmieniać w jakimś programie (struktura zasiewów w MR czy modernizacji), powinieneś to jednak zgłosić w KRUS, gdyż niedługo powierzchnia gospodarstwa będzie miała wpływ na wielkość składki na ubezpieczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak do ARiMR nei musze składać bo juz we wniosku 15maja złozyłem ze to ja bede brał dopłaty a onw było już wczesniej przepisane, "kissmy..." dobrze ze wspomniałes o krusie bo bede musiał tam zanieść akty notarialne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje jakie kryteria muszę spełnić, żeby dostać pieniądze z ARiMR na budowę domów pod agroturystykę?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...