Skocz do zawartości
Chochlik23

Kredyt dla rolnika po 40 roku życia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciał bym sie dowiedziećczy są jakieś możliwości uzyskania w miarę taniego kredytu na zakup ciągnika ( nowego belarusa) i ziemi dla rolnika po 40 roku życia? Słyszałem o jakiejś lini na odtworzenie produkcji czy coś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest linia nowe technologie kredytów preferencyjnych dla rolików po 40tym roku życia na 3,38% tylko nie wiem czy nie ma tam jeszcze jakichs kosztów ukrytych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest linia nowe technologie kredytów preferencyjnych dla rolików po 40tym roku życia na 3,38% tylko nie wiem czy nie ma tam jeszcze jakichs kosztów ukrytych

Do niedawna było 1%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakim banku można ubiegać sie o taki kredyt i jakie warunki trzeba spełniać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksa na kredyty preferencyjne kończyła sie z ubiegłym rokiem a co na ten rok miało się coś zmienić troche na jakich zasadach przewidziany w tym roku kredyt nowe technologie będzie i kiedy wogóle ruszy> tzn kiedy banki zaczną przyznawać te kredyty, ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar przerobic stodołe wraz ze starą oborą na obore wolnostanowiskową (40krów)za 300tys!!jaki najlepszy kredyt??? mam powyżej 40 lat!!najlepiej zeby był bez wkładu własnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo keidy agencja przyzna limity na kredyty preferencyjne na ten rok? I czy to nastąpi szybko, oraz czy kredyt branżowy w mleczarstwie na 8 lat dalej jest aktualny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Poczytajcie na forum o kredytach - tam jest sporo informacji na ten temat więc na pewno znajdziecie coś konkretnego.

Dodatkowo zawsze chętnie tam doradzą więc warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zapytać na niezależnych forach gdzie nie promują żadnego konkretnego produktu firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez dwóch zdań udał bym się w sprawie takiego kredytu do Banku BGŻ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...