Skocz do zawartości
Gość

Wszystko o Ładowaczach czołowych

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w planach przerobić obory na głęboko i do gnoiku wywożenia, wziołem na 2 tłoki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA WŁAŚNIE KOŃCZE OBORE NA GŁĘBOKIEJ ŚCIÓCE I MYSLE CZY NI WZIĄĆ KROKODYLA NO DWA SIŁOWNIKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weż weź ten na dwa wydaje mi sie solidniejszy, a gnoj z głębokiej ściółki od bydła wiesz jaki jest niema żartów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy go montujesz, mi podłączyli hydraulike pod gniazda po prawej stronie i musze puścić olej gałką od traktora a potem moge operować jojstikiem ale czasami ta gajga mi odbija, ciekawe jak u ciebie to rozwiążą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NARAZIE NIE MAM CZASU POJECHAC BO OBORE CHCE DOKOŃCZYĆ U MNIE TEZ MAJĄ TAK PODŁĄCZYĆ I TO MI SIE NIE PODOBA MOŻE JEST JAKIŚ INNY SPOSÓB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KORSARZ ZAMOWIŁEM KROKODYLA 1.4 M SZEROKI I NA DWA SIŁOWNIKI 22700ZŁ BRUTTO KOMPLET DO TEGO ŁYŻKA 1.8 M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Sorki, że się wtrącę. Mam Same Rollera 60. Chcę założyć tura. jaki by była najlepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za tur 6 z polmotu dałem 28,182zł brutto Lyżka 2 metry, krokodyl 1.6metra, chwytak do bel ,paleciak, na jojstiku. Kurcze troche przepłaciłem mądry polak po szkodzie. Czekam kiedy napiszesz jak podłączyli ci hydraulike do traktora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie: Czy słyszał ktoś z was o ładowaczach fKellve? Interesuje mnie gółwnie model 4-12-Hl. Jaki może mieć max. udźwig?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Czy slyszal ktos moze o turze na przednim podnosniku(tuz) z przodu zamiast tura normalnego? Nadaje sie to do czegos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka. Czy slyszal ktos moze o turze na przednim podnosniku(tuz) z przodu zamiast tura normalnego? Nadaje sie to do czegos?

gościu ma coś takiego już od kilku lat na 60 i narazie nie zmienia a bel sporo robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze na przedni tuz możesz zamontować wieżyczkę z raka!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka. Czy slyszal ktos moze o turze na przednim podnosniku(tuz) z przodu zamiast tura normalnego? Nadaje sie to do czegos?

gościu ma coś takiego już od kilku lat na 60 i narazie nie zmienia a bel sporo robi

 

C360 z przednim tuzem?? montyje sie do nich takie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on niema przedniego tuza ale ma zamontowany przerobiony maszt od widlaka (a widziałem gdzieś 60 z tuzem z przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nigdy niewidziałem ale zawsze jest pierwszy raz myślałem że właśnie nadszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
on niema przedniego tuza ale ma zamontowany przerobiony maszt od widlaka (a widziałem gdzieś 60 z tuzem z przodu)

 

60 sie do tego nie nadaje to musi buc ciagnik z przednim napendem. J widzialem takie cos na deutz -fahr agrotronie w STAWISKACH ko.Łomzy moze ktos widzial on chyba jeszcze satoi do sprzedania. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos z was moze ładowacz stolla f-30 hdpm jak wam sie on spisuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić ciągnik od razu z turem czy potem założyć używany, jakim ciągnikom najbardziej szkodzi tur a jakim najmniej, chciałbym się zmieścić w około 35 tysi, myśle o 914 lub mtz 82 albo mf 590. Można tanio kupić mtz koparko ladowarki z dużym turem czy to godne uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej jest kupić ciągnik bez ładowacza czołowego a nastepnie do ciągnika dokupić ładowacz, ciągnik który pracował przy ładowaczu zapewne będzie miał w większym stopniu zużyty przedni napęd i opony no i oczywiście sprzęgło bedzie bardziej zjechane.

Jeśli ładowacz jest odpowiednio dobrany (jego masa, udziwig i przeznaczenie) do ciągnika to nie powinien az tak bardzo szkodzic ciągnikówi na którym jest zawieszony, wiadomo ze jesli kupisz duży ładowacz do małego ciągnika to nic z tego nie bedzie tzn robic sie da takim sprzętem ale trzeba bedzie sie troche pomeczyc.

Co do ciągnika to jeśli masz zamiar robić sianokiszonke lub przewozic cos cięższego tym łdowaczem to za te pieniądze to proponowałbym zetora moze 10145 lub 8145, w sumie to 914 bez problemu powinna sobie dać rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje tura do gnoju i do bel głównie z sianem i słomą, sianokiszonka może sporadycznie, no i czasem do lasu drzewo ładować czy odśnieżyć drogę, mój typ to 914 albo jej odpowiednik w zetorze, a jak sprawują się zetory serii 7245 itd, no i w końcu mtz czy ten przedni napęd i pół rama długo wytrzymują przy turze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...