Skocz do zawartości
tomb2

Do użytkowników SAME, LAMBORGHINI i DEUTZ-FAHR !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z przednim napędem. Wyłącza się przy skrzyni biegów. Proszę o odpowiedź co może być tego powodem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego musisz podać więcej szczegółów,chociaż jaki to ciągnik?żeby ktoś mógł coś spodpowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki zalać olej do skrzyni i hydrauliki DF DX 3.90. Mam instrukcję obsługi "duńską" z której wyczytałem że może to być olej silnikowy CC15W40 co wy na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do skrzyni powinien być olej przekładniowy a nie silnikowy... troche dziwne żeby 15w40. ale nie wiem. jeśli to jest orginalna instrukcja no to nie ma różnicy w jakim języku, spisz dokładnie parametry i pojedź z tym do dobrego sklepu i tam spytaj co ci powiedzą. Ja do Same nabyłem kiedyś kartkę na której pisało że do przekładni powinien być olej 10w30 SAW, ale też pisało że wchodzi 72litry co już nie jest prawdą bo wchodzi około 50l i jest max.W każdym bądź razie dolałem oleju przekładniowego który polecił mi człowiek w sklepie jako "jeden z lepszych". narazie wszystko gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a moze ktos wie jakiego oleju moge dolac do mostu i skrzyni DF agroplus 85 ma nie ma w nim stanu oleju delikatnie jest znak oleju na koncu bagnetu (wskaznika) CO POLECICIE a moze musze zalac go całego nowym olejem POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akros multi niestety cena 19zł/l zwykły a półsyntetyk (jeżeli masz półbiegi) coś koło 23zł/l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a możesz coś więcej powiedzieć pewnie będę zmuszony zapłacić 23 zł za litr bo mam w nim połówki a nie wiesz czy mogę go dolać do tamtego oleju czy musze zmienić całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jest wlany akros to bez problemu możesz dolać. jaki kolor ma olej? multi jest żółto-zielony(zwykły)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje musze zlać troche oleju i wtedy sie dowiem jaki ma kolor a nie wiesz gdzie mogę dostac instrukcje obsługi do DF agroplusa 85 z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to nie dla mnie to piwo, link znalazłem na agrofoto, więc dla użytkownika z tamtąd wszystkie pochwałe. jeżeli ceny podane przy częściach są brutto to są one sporo tańsze niż w fabryce.Bo akurat sprawdzałem do mojego lasera części które sie dowiadywałem no i wychodzi około 20%taniej na tej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek niezła stronka.A co do oleju w moim DF to powiedzieli mi że to może być olej uniwersalny ,lecz zaproponowali żebym zalał do skrzyni hipol 80w90 GL-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakiego masz DF bo ja mam agroplusa i tez sie zastanawiam czym go zalać wolał bym jednak dolac jakiegoś uniwersalnego do mostu bo kupiłem go z francji i niema stanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie orientujesz się gdzie mogę dostać więcej informacji na temat oleju albo gdzie mogę kupić instrukcje obsługi do agroplusa 85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje a co do tego katalogu jest na prawdę dobry. Nie orientujesz się czy można mieszać oleje bo ja nie wiem jaki olej mam w moście.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie brakuje dużo oleju w tym moście to śmiało możesz dolać inny.kup jakis w miare dobry, który poleci ci sprzedawca i dolej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie zastanawia mnie czy świece płomieniowe powinny same się wyłączać tzn. przekręcamy kluczykiem zapala się kontrolka od świecy, przytrzymujemy i czy ona po jakichś 15-20sekundach powinna zgasnąć i wtedy palimy??bo w żarowych kontrolka gaśnie. Zamontowałem zegar od ciśnienia oleju w moim Samku no i wskazuje 5atmosfer, ciekawe ile będzie w robocie, a luz na zaworach w silniku ustawiłem 0,3mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEUTZ FAHR AGROPLUS 77 czy ten ciągnik poradzi sobie w gospodarstwie o powierzchni 25ha jako główny. Będzie pracował głównie z prasą rolującą ładowacz czołowy i tym podobnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...