Skocz do zawartości
tomb2

Do użytkowników SAME, LAMBORGHINI i DEUTZ-FAHR !!!

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie że rozstaw kół ma taki sam jak mój ursus c-330 i dlatego się nim interesuje, ale nie wiem co zrobić bo mówicie że on jest sadowniczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pasuje w koleiny to on sobie poradzi z tymi pracami które wymieniłeś. Ciekawi mnie jak się przedstawia spalanie w tym ciągniku, no bo żadko spotyka się silnik 4 cylindrowy jeszcze z turbo o tak niskiej mocy, on ma małą pojemność skokową więc może być naprawde oszczędny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem LAMPO 50 na wąskich kołach do: pryskania, siewnika, i wszystkich lżejszych prac. Uważam ze ten ciągnik do tych prac to po prostu rewelacja. Jest mały, zwinny(mniejszy promień skręt), szybki (idzie 50km/h sprawdzałem samochodem ), mocny (50KM i po zalączeniu przodu jest mocniejszy od C360),cichy w środku i przede wszystkim oszczędny . U mnie przy tych pracach pali 2,2- 2,5 litra na MTG. Do c 330 już nikt nie chce wsiadać. Polecam. To jest naprawdę bardzo duża wygoda i oszczędność czasu i komfort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozstaw kół w tym LAMPO 50 to 135cm i idealnie pasuje w rządkach tak jak c 330. tylko musi być na wąskich kołach ja na takich kupiłem Z przodu mam

8,3 R 24 a z tyłu 11,2 R 32 marki KLEBER

Ma silnik 3 cylindrowy chłodzony powietrzem

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam katalogi części zamiennych do wybranych modeli ciągników marki Same, Deutz-Fahr oraz Lamborghini!

Katalogi są w języku polskim dostępne na płycie CD w formacie PDF.

 

Informacje; 689145380

i.scibisz@interia.pl

GG 724235

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym się motywowaliście wybierając ciągniki Deutz gdyż nie mogę się zdecydować czy Deutz czy Case 140km co jest lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na pewno zależy czy chcesz nowy czy używany. ja szukałem używanego i się głównie motywowałem prostotą ciągnika, żeby było mało elektroniki, rozwiązania mechaniczne itd. no i żeby był funkcjonalny. A jak bym miał wybierać z nowych to bym patrzył na wyposażenie i jego funkcjonalność no i cena. uważam że to są podobnej klasy ciągniki i jeżeli będziesz brał nowy to z obydwu marek będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym jeszcze wziął pod uwagę gdzie masz sklepy z częściami, bo jednak czasem jakiś duperel się popsuje i jak blisko to siadasz w samochód i kupujesz, ewentualnie jak nie pasuje coś to zawsze zamienić można. niby nowy ciągnik się kupuje żeby robić nim a nie jego ale prędzej czy później trzeba się z tym liczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze swoim deutzem.

Cieknie mi olej po prawej stronie spod pokrywy od skrzyni biegów. Niewiem czy podczas uszczelniania nie będe miał jakiegoś problemu ze skrzynią biegów.

 

Prosze pisać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam katalogi części zamiennych do wybranych modeli ciągników marki Same, Deutz-Fahr

Katalogi są w języku polskim dostępne na płycie CD w formacie PDF

 

GG 8934846

505653808

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
opisz dokładniej. jaki model, który rok jaka skrzynia?

Deutz dx 110 rok 1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dokładnie skąd ci cieknie i co zamierzasz zrobić. Na stronie http://www.trattore.it/ znajdziesz schematy do tego modelu, jest to strona w języku włoskim ale język można zmienić na angielski co ułatwia sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dokładnie skąd ci cieknie i co zamierzasz zrobić. Na stronie http://www.trattore.it/ znajdziesz schematy do tego modelu, jest to strona w języku włoskim ale język można zmienić na angielski co ułatwia sprawę.

 

a nie wiesz dokładnie co jest odpowiednikiem na tej stronie do dx110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że musisz spojrzeć na DXAB lub DXBIS, i tam potem jest model DXAB110, klikasz potem gearbox i ci się wyświetli rysunek. Musisz sprawdzić jaką wersje masz bo ta strona jest raczej kompetentna, a z niej wynika że wychodziła wersja AB i wersja BIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep internetowy http://sklep.rolniczy24.pl/ asortyment dodany na stronie mają niewielki ale w rzeczywistości mają wszystko do Zachodnich maszyn rolniczych . Szybko tanio i solidnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę,może mi ktoś powiedzieć ile oleju wchodzi do skrzyni do same explorer 90,niedawno go kupiłem i nie bardzo wiem ile tego oleju kupić,myślę o hydromocie 10/40 chyba dobry wybór Jeśli ktoś może pomóc z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim Laserze wchodzi około 60 litrów. eksplorer jest podobny, jak chcesz to mogę ci wysłać na maila katalog do lasera, niektóre rzeczy masz na pewno tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam katalogi części zamiennych do wybranych modeli ciągników marki;

 

Same

Deutz-Fahr

Lamborghini!

Hurlimann

 

Katalogi są w języku polskim dostępne na płycie CD w formacie PDF.

 

Informacje; 689145380

i.scibisz@interia.pl

GG 724235

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam katalogi części zamiennych do wybranych modeli ciągników marki;

 

Same

Deutz-Fahr

 

 

Katalogi są w języku polskim dostępne na płycie CD w formacie PDF. lub w wersji papierowej do wyboru

 

GG 8934846

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...