Skocz do zawartości
tomb2

Do użytkowników SAME, LAMBORGHINI i DEUTZ-FAHR !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe ilu tu jest użytkowników ciągników SAME, LAMBORGHINI i DEUTZ-FAHR. Każdy kto ma taki ciągnik niech się wpisze. Jest to także miejsce do dyskusji o tych ciągników.

 

Piewszy będe ja:

 

LAMBORGHINI R4 105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja wkrotce bede uzytkownikiem Lamborghini R4 95KM..mam nadzieje ze szczesliwym:D..jaka jest Twoja opinia o tym ciagniku???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o lampo 70 roller 70 ma ktoś taki ciagnik napiszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wkrotce bede uzytkownikiem Lamborghini R4 95KM..mam nadzieje ze szczesliwym:D..jaka jest Twoja opinia o tym ciagniku???

 

Podaj swoje GG to pogadamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co myslicie o lampo 70 roller 70 ma ktoś taki ciagnik napiszcie

poraz kolejny na tym forum napisze, ze jestem zadowolony z rollera 70DT...

zaraz odezwą sie krytycy włoskiej mysli technicznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam... Księżak mozesz powiedziec coś wiecej o tym twoim ROLLERZE Ile za niego dałeś Moze sie myle ale ten traktor wydaje mi se taki delikatny i lekki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja wkrotce bede uzytkownikiem Lamborghini R4 95KM..mam nadzieje ze szczesliwym:D..jaka jest Twoja opinia o tym ciagniku???

 

Podaj swoje GG to pogadamy

 

6708772 czesto widoczny ale nie zawsze przy kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam... Księżak mozesz powiedziec coś wiecej o tym twoim ROLLERZE Ile za niego dałeś Moze sie myle ale ten traktor wydaje mi se taki delikatny i lekki...

Powiewiem ci historie z życia wziętą. W pierwszych dniach stycznia kiedy nas w łodzkim zasypał snieg i najlepszym sposobem poruszania sie był ciagnik jechałem sobie po wiosce i nagle wyskoczył facet. Zatrzymałem się, prosił o pomoc w uruchomieniu ciągnika. Wjechałem na podwórko, na którym stał juz zdyszny mtz (ten w kwadratowej budzie) i MF 595 czyli stara potężna maszynka. Chcieli ciagnać na dwa traktory ale nie było chętnego aby był w środku. Postawiłem warunek albo spróbuje sam albo jade dalej. Ile było gadania, że taki mały, że ruski taki dużu nie dał rady i się slizgał. Zapieli właczyłem jedyneczkę i dałem gazu, na blokadzie po wyślizganym sniegu poszedł i pociągna MF-a.

Chłopy z niedowierzaniem kopali w opony i dziwili sie że taki mały...

A ja pojechałem tym delikatnym i lekkim ciagnikiem dalej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oooooo...godne podziwu Księżaj a ile za niego wtedy dałeś Nie orientujesz sie ile teraz trzeba dać za nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam lamborghini 660f plus (800 mth w 2 lata)

pracjue na 25ha ziemi i w 10 ha sadu

 

nie narzekam na niego fajny sprzet dosc uniwersalny (nawet nim orze pługiem 3 skibowym 3*30)spełnia u mnie role "cięższego" ciagnika przy mf 253

 

ma pare drobnych wad np. u mnie sie rozsypało śwatełko w kabinie ale mi wyimienili od reki

tanie przeglady gdzieś około 250zł płace(chyba )

silnik jest troche głosny

kabina dobrze wytłumiona

spalanie ma w miare w normie w orce na 30cm 12-13 l /ha a tak normalnie jakies 8-6litrów na mth(zależy jak sie jeżdzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oooooo...godne podziwu Księżaj a ile za niego wtedy dałeś Nie orientujesz sie ile teraz trzeba dać za nowy

słyszałem że nowy roller 70W kosztuje teraz 118tys. brutto ale jest to już inny roller niz ja posiadam ma np silnik chlodzony cieczą i węższe opony

 

/edit

Znalazłem jedno zdjęcie w którym bardziej chodzi o pług niż o rollera ale może mi uwieżycie że ten ciagnik może z nim pracować (oczywiście jeśli pozwalaja na to warunki) http://roller.i.tur.patrz.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam... Księżak mozesz powiedziec coś wiecej o tym twoim ROLLERZE Ile za niego dałeś Moze sie myle ale ten traktor wydaje mi se taki delikatny i lekki...

Powiewiem ci historie z życia wziętą. W pierwszych dniach stycznia kiedy nas w łodzkim zasypał snieg i najlepszym sposobem poruszania sie był ciagnik jechałem sobie po wiosce i nagle wyskoczył facet. Zatrzymałem się, prosił o pomoc w uruchomieniu ciągnika. Wjechałem na podwórko, na którym stał juz zdyszny mtz (ten w kwadratowej budzie) i MF 595 czyli stara potężna maszynka. Chcieli ciagnać na dwa traktory ale nie było chętnego aby był w środku. Postawiłem warunek albo spróbuje sam albo jade dalej. Ile było gadania, że taki mały, że ruski taki dużu nie dał rady i się slizgał. Zapieli właczyłem jedyneczkę i dałem gazu, na blokadzie po wyślizganym sniegu poszedł i pociągna MF-a.

Chłopy z niedowierzaniem kopali w opony i dziwili sie że taki mały...

A ja pojechałem tym delikatnym i lekkim ciagnikiem dalej..

 

Jakie masz opony KLEBER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie kosztuje coś 99500netto ale terz puszcza za 92000netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam... Księżak mozesz powiedziec coś wiecej o tym twoim ROLLERZE Ile za niego dałeś Moze sie myle ale ten traktor wydaje mi se taki delikatny i lekki...

Powiewiem ci historie z życia wziętą. W pierwszych dniach stycznia kiedy nas w łodzkim zasypał snieg i najlepszym sposobem poruszania sie był ciagnik jechałem sobie po wiosce i nagle wyskoczył facet. Zatrzymałem się, prosił o pomoc w uruchomieniu ciągnika. Wjechałem na podwórko, na którym stał juz zdyszny mtz (ten w kwadratowej budzie) i MF 595 czyli stara potężna maszynka. Chcieli ciagnać na dwa traktory ale nie było chętnego aby był w środku. Postawiłem warunek albo spróbuje sam albo jade dalej. Ile było gadania, że taki mały, że ruski taki dużu nie dał rady i się slizgał. Zapieli właczyłem jedyneczkę i dałem gazu, na blokadzie po wyślizganym sniegu poszedł i pociągna MF-a.

Chłopy z niedowierzaniem kopali w opony i dziwili sie że taki mały...

A ja pojechałem tym delikatnym i lekkim ciagnikiem dalej..

 

Jakie masz opony KLEBER

Pirelli 480/70 R28 i to za ich sprwą ten ciagnik wykorzystuje swoja moc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kleber w MF i strasznei twarde są na śnigu nic nie moge zrobić może pirelli i lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w swoim goodyear-a na śniegu sa miekie i spokojenie idzie jeżdzić w porównianiu do nich opony stomila w moim mf sa twarde jak kamień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety w Lamborghini mam Klebera ale w C-360 mam mitasa i szczerze to LUX opony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wujek posiada Same'a Galaxy 170 z 1991r. Ogólnie jest zadowolony z mocy tego ciągnika. Ostatnio coś wspominał, że chce go sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój wujek posiada Same'a Galaxy 170 z 1991r. Ogólnie jest zadowolony z mocy tego ciągnika. Ostatnio coś wspominał, że chce go sprzedać.

 

Szkoda, że tak późno przyznałeś się, że twój wujek ma SAME. Mam wrażenie, że wstydziłeś się tego.

Czy twój wujek może coś napisać o swoim Galaxy na forum....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego miałbym się wstydzić tego, że mój wujek ma taką maszynę?

 

Co sądzicie o tym ciągniku?

 

A co chcesz, żeby napisał?

 

On nie ma internetu, bo go nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...