Skocz do zawartości
Gość KLIENT SANO

Do klientów Sano

Rekomendowane odpowiedzi

sano ma zaje.......................... reklame i tylko tyle w tym ich nikt nie prześcignie

kiedyś jak wchodzili na rynek to było luks a teraz to tylko reeeeklamaaaaaaa pozostała na wysokim poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reaktywacja tematu

Czy ktoś z Was stosuje jakieś pasze firmy Sano w opasie bydła albo w żywieniu odsadek?

Z szalenie inteligentnej wypowiedzi młodego człowieka z Sano, który mnie najechał wynika że ta firma specjalizuje się w tym temacie i organizują żywienie u najwiekszych hodwców bydła mięsnego w Polsce. Podobnież na ich dodatkach osiagają fantastyczne wyniki.

Proszę o opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam mleczne krówki ale sano nic nie stosuje bo są za drodzy ( a wcześniej stosowałem) , premiksy daje z dolfosu a treściwe robie sam w oparciu o swoje zboża , otręby , soje GMO , i rzepak

 

na wydajność nie narzekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Reaktywacja tematu

Czy ktoś z Was stosuje jakieś pasze firmy Sano w opasie bydła albo w żywieniu odsadek?

Z szalenie inteligentnej wypowiedzi młodego człowieka z Sano, który mnie najechał wynika że ta firma specjalizuje się w tym temacie i organizują żywienie u najwiekszych hodwców bydła mięsnego w Polsce. Podobnież na ich dodatkach osiagają fantastyczne wyniki.

Proszę o opinie

To tylko chamski marketing, znam kilku ludzi z branży bydła mięsnego i nigdy nie korzystali z usług Sano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sano moze jest i drogie ale daje efekty!!!

wydajność krów wzrasta!!a labasit duo do kiszonki to rewelka niewspominając juz o wozach paszowych!!!!!!!!!!!!!!sano the best:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze strony na tym forum,ubaw po pachy.a zreszta ja tez uzywam sano z 5lat i nie na rzekam. jak robilem w Austrii to jechali na sano i bylo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może ile kosztuje Protamino Premium Forte i DJ-OVO????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam mleczne krówki ale sano nic nie stosuje bo są za drodzy ( a wcześniej stosowałem) , premiksy daje z dolfosu a treściwe robie sam w oparciu o swoje zboża , otręby , soje GMO , i rzepak

 

na wydajność nie narzekam

 

soja GMO?? nie wiedziałem że w Polsce jest dostępna nie GMO

 

a co do "fantastycznych" efektów niektórych pasz to jak usłyszałem w pewnym filmie "fantastyczne to są kafelki w łazience". . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz SANO to chyba najgorszy szajs jaki istnieje jak zwracałem uwagę że w paszy są grudy soji i śruty rzepakowej to stwierdził że to mieszałka utworzyła te kulki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz SANO to chyba najgorszy szajs jaki istnieje jak zwracałem uwagę że w paszy są grudy soji i śruty rzepakowej to stwierdził że to mieszałka utworzyła te kulki

Kiedyś Sano robiło wiele dobrego dla naszej hodowli ale obecnie to już przerost formy / a właściwie piaru / nad treścią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka firme paszowa jest teraz godna polecenia, chodzi mi o pasze pelnoporcjowe (cos jak lactoma z Sano),

 

Pod reka oprocz Sano mam jeszcze przedstawiciela Nutreny, ale nie slyszalem zbyt pochlebnych opinii na ich temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na pełnoporcjówce z de heusa. Ja stosuje Z9 Best i na wydajność nie narzekam. Wogole to przedstawiciel który do mnie przyjeżdża to nie skupia się na tym żeby mi wcisnąć byle gówno tylko próbuje pomóż. A z dostawą nie mam problemu bo przyjeżdża gościu sklepem paszowym i przywozi mi ile potrzebuje. Może nie jest to najtańsza firma w Polsce ale przynajmniej są efekty. Warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś udzielić informacji na temat koncentratu Sano ponieważ posiadam granulator paszy i pasze wytwarzam z własnych zbóż a na koncentracie na worku pisze ze nie można granulować w całym okresie żywienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już chcesz robić sobie sam pasze po co dodawać koncentrat?

Poproś kogoś kto ma program do dawek to Ci ułoży każdą dawkę o wiele tańszą niż na koncentracie(a szczególnie sanowskim).

Dasz śruty zbożowe, soję, rzepak, otręby, premiks min witaminowy jakiś susz i masz paszę pełnoporcjową na każdy okres laktacji. Jak masz granulator to niewielka ilość melasy lub gliceryny da piękne lepiszcze.

Po co za soję płacić ponad 2 złote????

Więcej na privie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi ogólnie dlaczego na worku pisze ze nie można granulować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomasz0859 a gdzie można znałeś takiego kogoś ci ustali program dawek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu możesz mieć problem jak nie masz w pobliżu kogoś niezależnego.

Poszukać najprościej jest w jakiejś hurtowni co handluje kilkoma firmami paszowymi, bo przedstawiciele firm będą chcieli wcisnąć Ci tylko swoje produkty jako NAJLEPSZE - a tak niestety nie jest. Ja mam znajomego co układa na wszystkim co ma składy na workach.

Spróbuj może w swoim ODR-ze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam ponad 100 macior w cyklu zamkniętym

jade tylko na premiksach josery (od 8 lat)

mogę napisać moje dawki pokarmowe jakie stosuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradca żywieniowy z PFHBIPM może ułożyc dawke i nie jest zależny od żadnego producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doradca żywieniowy z PFHBIPM może ułożyc dawke i nie jest zależny od żadnego producenta.

 

Skoro tak uważasz....

No cóż może akurat zanasz ajkiegoś co ma pojęcie i jest uczciwy, nie m ówię że nie... ale.

np. Firma na L...... swojego czasu odpalała dolę zootrechikom od 300 do 500 zł za gospodarstwo ok 30 krówek i proporcjonalnie za większe. Jedynym naprawdę niezaleznym doradcą będzie drogi kolego własny zdrowy rozsądek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Firma na L...... swojego czasu odpalała dolę zootrechikom

 

Jeżeli ta firma na " L" jest firmą paszową to jej przedstawiciele mogą się co najwyżej nazywac doradcami żywieniowymi

Niestety, nie wszyscy hodowcy mogą kozystac z tego luksusu jakim jest mozliwośc samodzielnego ułożenia dawek. A swoją drogą to bym się mocno zawiódł gdybym usłyszał od kogoś z federacji - "panie, kup pan worek laktomy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Marcinie nie zdziwił bym się jak do dawki potrzebna by była Lactoma i doradca z PFHBiPM Ci ja wsadza do dawki.

Tylko jak to uzasadnić?

Prosto. Np. To wynika z premiowania i ponieważ masz najbliżej punkt Sano a potrzeba Ci raptem 20 kg tygodniowo więc po co gdzieś szukać?.

Każdy inny przypadek wprowadzenia Lactomy to już błąd.

Przy prawidłowym bilansie 1 kg lactomy da i tak 2 kg mleka. Płacąc 95 groszy a zyskując 2 złote to jest czysty zysk.

Jak potrzeba tygodniowo więcej kup co innego, tańszego i równie skutecznego.

Jestem przeciwnikiem Sano ale też zdrowy rozsądek czasami mówi coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Firma na L...... swojego czasu odpalała dolę zootrechikom

 

Jeżeli ta firma na " L" jest firmą paszową to jej przedstawiciele mogą się co najwyżej nazywac doradcami żywieniowymi

Niestety, nie wszyscy hodowcy mogą kozystac z tego luksusu jakim jest mozliwośc samodzielnego ułożenia dawek. A swoją drogą to bym się mocno zawiódł gdybym usłyszał od kogoś z federacji - "panie, kup pan worek laktomy".

 

Kup pan Lactome to by była tekka przeginka, poza tym Sano jest na S a nie na L, i co jak co ale w łapę nie spotkałem się żeby dawali, to im trzeba przyznać. Albo zostało im coś z niemnieckiego ducha albo wszystką kasę przepuścili na reklamy i golfy. A tak poważnie. Większość dobrych żywieniowców pracuje w firmach paszowych. Jest ich gora 30-40 w kraju. biorąc pod uwagę że w branży pracuje ok 2500 przedstawicieli otrzymujemy obraz naprawdę tragiczny. Tych 30-40 nie podaje się za niezależnych tylko prosto z mostu przedstawia się pan XY firma Z. A co do niezależnych ekspertów z wieloletnim starzem akademickim to znam jednego prof. który potrafi zmieniać swój punkt widzenia na żywienie 3 x w tygodniu w zależności czy dane szkolenie sponsoruje Sano, Josera, LNB, Blattin, Trow, Polmass czy ktoś inny.

 

A co do Laktomy. Tak jak napisał kolega Tomasz jak ktoś ma zapotrzebowanie 20kg na tydzień to i tak nie żyje z produkcji mleka. A jak potrzebuje na tydzień 1t to zrobi sam, albo mocniejszą albo o takich samych parametrach taniej o jakieś 200 zł.

 

Ps za wejście do klienta odbierającego 80kg paszy treściwej miesięcznie nawet firma na L nie zapłaci zootechnikowi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...