Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej orginalne. Muszę wiedzieć tylko z jakiego jesteś regionu wtedy skontaktuje Cię z naszym przedstawicielem z danego regionu. Ilości i cena do ustalenia na gg lub telefon. numer gg 1869276

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśloicie że Wuxal mikro mógł by malutkim buraczkom zaszkodzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak są głodne to wszystkiemu zaszkodzą ale genarelnie żerują na dzewach i krzewach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale one chyba mieszkaja w zimi co w jamach takich małych i wieczorem z nich wyruszają polatać nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myśloicie że Wuxal mikro mógł by malutkim buraczkom zaszkodzić ?

Jak sama nazwa mówi nawozy dolistne stosuje sie na liście a jak buraki sa małe to nie ma sensu stosowania poczekaj az buraki beda miały przynajmniej 6 liści.

ale one chyba mieszkaja w zimi co w jamach takich małych i wieczorem z nich wyruszają polatać nie ?

prawie zgadłeś.Poszukaj sobie chociażby w internecie informacji o tym.Aby walczyć z wrogiem trzeba go najpierw poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem że dolistnie isestouje i nie raz stosowałem tylko chodzi o to że częśc buraków ma już 6 lisci a cześc fdopiero zeszły na takim jednym polu i czy im nei zaszkodzi oto mi chodzi:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się jestem już dawno po 3 zabiegach Betanal elite+goltix+venzar w pierwszym zabiegu potem Betanal elite+goltix+venzar+lontrel+perenal (niezla mieszanka) i trezci raz Betanal elite+goltix+venzar+lontrel+perenal i do dzisiaj miłem spokój byłem teraz na polu i wychodzą prosowate , samosiewy jczmienia i rumiany co robić na 5 ha wydałem już 6 tys , a buraki zarastają znacie coś taniego na jednoliścienne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednoliścienne ja stosuję Leopard 0,5 l/ha+jakiś adiuwant,może być Trend.Tylko muszą byc małe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanko do was. Może troszeczke sie wyrwałem. Z ojcem od nowego roku chcemy posiać z 7ha buraków. Już mniej więcej wiem ile będzie mnie kosztował limit bo dowiadywałem sie od rolników ale chciałbym dowiedzieć się po ile skupują 1 tonę i ile ta dopłata do buraków wynosi. Mam nadzieję ze orientujecie się w tych sprawach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas w zeszłym roku średnia cena (z tymi wszystkimi dopłatami) wyniosła pon. 200zł za tonę. Ale cena tony jest rózna w zależności od polaryzacji i tego czy buraki są zakontraktowane z cenie A, B czy C (to tak ogólnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na jednoliścienne ja stosuję Leopard 0,5 l/ha+jakiś adiuwant,może być Trend.Tylko muszą byc małe.

 

A ile on kosztuje?

 

U nas w zeszłym roku średnia cena (z tymi wszystkimi dopłatami) wyniosła pon. 200zł za tonę.

 

Czy ty mieszkasz w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena buraków w kampanii 2006 wyniosła ok 30 euro plus 34 zł dopłaty z agencji nie jest to 100% informacja ale jutro spojżę na faktury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@center w jakiej fazie buraków dawałeś asahi , jaka dawka

 

 

U mnie narazie buraki są spoko jeszcze tylko prysnąć od jednolisciennych

 

Najgorsze tylko to że miejscami są pod wodą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje spoko troche na poprzeczniaku jednym stoi no ja dawałem ashahi dość puźno i mysle że zdecydowanie za puźno należy wg mnie zrobić minimum 2 zabiegi po 0,5litra sporkojnie styknie pierwszy pojechać jak ma 6lisci drugi za jakieś 2 tygidnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jutro wali na Dołchobyczów ?Moze siespotkamy ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@piotrfire - co masz na myśli???

 

To że cena buraków w kampani 2006 nie przekroczyła 170zł przynajmniej w Sudzuker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto jutro wali na Dołchobyczów ?Moze siespotkamy ?:D

Ja dzisiaj byłem

@piotrfire - ja napisałem, ze PONIŻEJ 200zł, a nie, że 200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też byłem ale rok temu czy dwa było lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No buraki to co prawda śliczne ale jak na takie ziemie to cudów nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja mam jechać w czwartek z ODR Rejowiec.Co tam ciekawego czy pokazy ubożeją co roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podziurawione buraki przez grad , kiedy pryskac Targa ? nic nie pisze na etykiecie o uszkodzeniach Jakie sa wasze doswiadczenia poczekac jeszcze czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja mam jechać w czwartek z ODR Rejowiec.Co tam ciekawego czy pokazy ubożeją co roku

może jest to tylko moje odczucie,ale mi te pokazy wyglądały ma reklamę firmy Bayer (i jeszcze kilku firm nasiennych). Jednak pojechac zawsze warto. Coś sie usłyszy, co później może się przydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...