Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Chciałabym zaoferować Państwu kartony, przekładki paletowe oraz narożniki (kątowniki) z tektury falistej w różnych rozmiarach i o różnej gramaturze tektury.

Zapewniamy ceny producenta oraz transport na terenie całego kraju (i nie tylko).

 

Polecam serdecznie

 

W sprawie wyceny proszę o kontakt ze mną:

 

Monika Borkowska

tel: 500 48 55 83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem odchowanych kur

proszę o kontakt pod nr. Tel. 504 236 942

ISA BROWN ilość 35.000szt wstawione 10.10.2011r

- pełny program szczepień

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy osoby ktore klada na reke za 2a 30-31 wysylaja na eksport po 36gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawałoby sie ze jajko przed swietami spadnie a tu jednak szok,brak towaru 1a 34 1b32(+vat czasami) 2abrak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mi tam biednemu handlarzowi do Wielkopańskich progów. Ale zobacz na tą stronkę: http://remarketing.raiffeisen-leasing.com/obj.php?id=22480&cty=PL&lang=PL&m=0307

Koniecznie trzeba zerknąć w opisy techniczne. Czasami są ukryte niespodzianki, pomimo, że autko wygląda na pierwszy rzut oka ok. Ale przynajmniej jest pisemna opinia rzeczoznawcy i dokumentacja fotogragiczna.

I źródełko pewne. Ostatnio była X6-tka, roczna z przebiegiem 38 tysi za 170 netto. Była, ale tylko jeden dzień....no wiecie....kryzys...

P.S A ten wcześniejszy link do gazetki z Intermarche to polecam stonkę 10-tą. M-ka po 0.25... Tak tylko,,,zamiast wieczornej kawki....hehehhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po świętach wzrost cen trochę przyhamuje ale koniec stycznia, początek lutego jajko będzie droższe niż teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jajo bedzie tansze

Kiedy i dlaczego ? Na czym opierasz swoje "proroctwo" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualne ceny

Xxl 0,40

Xl 0,38

L 0,34

M 0,30.

L i M brakuje.

Przełom styczeń luty znaczące wzrosty cen.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - może macie rację ,że na koniec stycznia będzie znowu drożeć - ale ja wrzucę w tedy telefon do studni , i chyba zawieszę działalność bo część moich klientów już mówi "do widzenia" - i tym którzy teraz windują do góry rynek się załamie i po tym znowu będą musieli sprzedawać za pół darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIELKI KOGUCIE nie musisz wyrzucać telefonu do studni, wystarczy dołożyć ze swoich lub z kredytu 5-10gr do jaja i w ten sposób utrzymasz swych dostawców tak jak my żeśmy utrzymywali was przez półtora roku.

- ale to proste…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIELKI KOGUCIE nie musisz wyrzucać telefonu do studni, wystarczy dołożyć ze swoich lub z kredytu

5-10gr do jaja i w ten sposób utrzymasz swych odbiorców tak jak my żeśmy utrzymywali was przez półtora roku.

- ale to proste…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy i dlaczego miałoby drożeć czy te ceny są złe .................

lepiej jak utrzymają się na tym poziomie niż za pół roku znowu będzie wina handlarza że jest nadprodukcja bo niektórzy zachwyceni zyskiem poszli w nowe chale i produkują o 30 % więcej niż potrzeba.

tak naprawdę czynnikiem wzrostu lub spadku cen będzie cena Euro oraz weterynaria która wykonując bzdurne przepisy Unii może spowodować po pierwsze 40 % zamknięcia hodowli a po drugie chyba ważniejsze upadek i bankructwo hodowców którzy wzięli kredyty na 15 lat a po 7 każe im się wygasić produkcję bo krzywda kurom w klatce .

słyszałem że można przerobić starą klatkę na nowe przepisy za ok. 200 tyś. zł. hale i myślę że jest to jedyna rozsądna decyzja aby móc dalej produkować na klatce bez konieczności chodzenia po gównie ze ściółki i jedzenia obsranych jaj.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz sporo racji ) i o dziwo trudno nie zgodzic sie z ostatnim wpisem jajczarka Ogólnie to jestesmy totalnie skazani na kaprysy rynku,nie mamy wpływu żadnego !!!! na CENY ! U nas bez zmian 1A-0.33 do hurtu towaru ''0'' na magazynie .....Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedronka myślisz że przerobienie kurnika to taka prosta sprawa,hala na 35 tyś zamienia się na 18 tyś a unia i tak znajdzie jakieś nieprawidłowości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WIELKI KOGUCIE nie musisz wyrzucać telefonu do studni, wystarczy dołożyć ze swoich lub z kredytu

5-10gr do jaja i w ten sposób utrzymasz swych odbiorców tak jak my żeśmy utrzymywali was przez półtora roku.

- ale to proste…

 

zawsze tylko czytałem i sie nie odzywałem , bo forum jest niewiarygodne i słuzy

wiekszosci do leczenia kompleksów , ale ten w/w wpis mnie rozbawił do łez .

 

producent mnie utrzymywal smieszne - kupowałem towar po tyle po ile mi liczył , pitoletu do głowy mu nie przykladałem aby zanizał cene . do ceny producenta dokładałem swoja marze i uczciwie ciezka praca zarabiałem kase

 

teraz tez sie smieje z gorzkich zali co niektórych na wysoka cene , jest jaka jest ,dokladam marze i zarabiam .

 

co do podwyzki w 2012 , a niech bedzie cena jaka ma byc , i jaka pasuje producentowi - aby nie przesadzili i nie zabili zbytu , potentaci wsdtawiajacy na sklepy wielkopowierzchniowe tylko na to czekają , bo tam jajo bedzie szło i potentat bedzie zarabiał , a maluczcy znowu obudza sie z reka w nocniku , zaraz po wielkanocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zawsze tylko czytałem i sie nie odzywałem , bo forum jest niewiarygodne i słuzy

wiekszosci do leczenia kompleksów , ale ten w/w wpis mnie rozbawił do łez .

 

producent mnie utrzymywal smieszne - kupowałem towar po tyle po ile mi liczył , pitoletu do głowy mu nie przykladałem aby zanizał cene . do ceny producenta dokładałem swoja marze i uczciwie ciezka praca zarabiałem kase

 

teraz tez sie smieje z gorzkich zali co niektórych na wysoka cene , jest jaka jest ,dokladam marze i zarabiam

 

embag, czyżby brak światła miał wpływ na twoją wypowiedź. Tak brzmi jakbyś był w stanie depresji, bo normalny człowiek nie pisałby takich głupot !!!

- lepiej dla ciebie jak byś tylko czytał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ma ktoś jakieś sprawdzone informacje z weterynarii, czy jajka od starej kury ze starej klatki będzie można jeszcze po Nowym Roku przez jakiś czas sprzedawać "normalnie"? Bo szkoda zlikwidować stado w 70tym tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się że "handlarze" mają miny jakby nie wypróżniali się dwa ostatnie tygodnie i nie mieli tego robić przez następne dwa. Przecież teraz każdy w łańcuszku - producent,handlarz,sklep - mają podobnie zysku. No ale przecież to nie sprawiedliwe jest - bo jak jajka u producenta były po 0,17 a na sklepie po 6zł to było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...