Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam gniazda automatyczne Vencomatic z podnoszoną podłogą. Długość ok. 110 mb. Szerokość taśmy do zbioru jaj 50 cm. Ruszta na całej długości o szerokości 1,2 m. Wysokość ścianki rusztów 45 cm. Gniazda w dobrym stanie. Przy stole zbierającym nowy reduktor z silnikiem, wykładziny gniazd w bardzo dobrym stanie. Sprzęt w ciągłej eksploatacji. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt: 501 715 174

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja juz uslyszalem 0.28 za 1A i 0.23 za 1b Hodowcy tylko za bardzo sie zapedzajcie bo do konca tygodnia jeszcze 0.30zapragniecie, no a kto wam da:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajko mam TYLKO pod zamówienia stałych odbiorców!!!

 

a cena od poniedziałku:

XL - 0,38

L- 0,25

M - 0,21

S - BRAK

 

i nie mówcie, że będzie wysyp małego jajka bo nie wszyscy wymieniali na nowe stada... a dlaczego...nie pewna sytuacja na rynku jaj, a po drugie brak funduszy na odchów lub zakup odchowanej kury!

 

POZDRAWIAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i jest full tel. za jajem ...ale chyba dużym bo m do osrania a 1b to trzeba wciskać klientom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ale rozbiegamy z tymi cenami dzis na 28 pal 20 M po 0.17 8 pal L po 0.22 netto wiec kto ma L po 0.28 chyba cena za jeden karton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla przypomnienia ...

 

XL - 0,38 / 0,42

L - 0,24 / 0,27

M - 0,19 / 0,22

 

ps.

podnosimy ceny, bez żadnej łaski zapłacą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 6 miesięcy dokładałem do produkcji około 8-10gr na jajku. Żeby zrównoważyć stratę, jajko powinno kosztować teraz średnio 36 gr. przez najbliższe pół roku. Ale nawet przy takiej cenie, mój zarobek to będzie "0" !!!!! Nie będę zarabiał na tym jajku NIC. Jeśli jajko będzie średnio po 36gr. to będę odrabiał straty a nie zarabiał. Muszę oddać kasę za paszę, wytłaczanki, nowy kredyt i za szczepienia. A gdzie mój zarobek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podnosić ceny ....... będzie z czego opuszczać za 3 tygodnie...

Biedroneczko, zacznij się martwić gdzie kupiszjaja od poniedziałku bo dobrze dla Ciebie to już było . Teraz zapłacisz tyle ile Ci powiemy , pozdrawiam i miłego weekendu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jakie wstawienia sa w najbliższych miesiącach na fermach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na przyszły tydzień to zakupy już są zrobione a ceny podałem wcześniej ..... ....mogę zapłacić tyle ile uważam za stosowne i ani gr. więcej Kol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne auto pojechało chciał drapnąc 16 palet dostał tylko 7, i mówi ale pan ze mnie zdarł

A tu tak jak mówi kol. Yoyo DALEJ DOKŁADAMY co to jest 30gr za 1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedronka zawsze miał swój świat!

lepiej dla Niego jakby się nauczył dokładać a nie obniżać cenę z czego słynie.... bo czasy z niską ceną pomału przechodzą w przeszłość ....

 

Jeżeli piszę że może zapłacić tyle ile uważa tzn,że nie kupuję towaru bo nikt jemu nie chce sprzedać w niskich cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogadajcie sobie ... tyle Wam pozostało nie możecie strawić że kupuje tanio ...... ja kupuje rynkowo o ile wiecie co to znaczy Kol.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...