Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

a to dobre sobie...................

ja wiem że ciężko jest przyjąć do0 wiadomości że mało jest jaja na rynku ale i takie wiadomości trzeba przyjmować tak jak inne.

Kol. nie dąsaj się tak, jak nie będziesz mógł kupić towarku to najwyżej odpoczniesz sobie

miłego weekendu jadę na rybki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u innych ale ja nie mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że magazyn pusty. Dzisiaj rano wyjechało 6 palet a na magazynie zostało całe 7 wytlaczanek jaj. Powiedzenie, że magazyn pusty, byłoby więc nieprawdziwe

 

A teraz trochę bardziej poważnie. Od pewnego czasu jadę połową produkcji więc zdążyłem się już przyzwyczaić do mniejszej ilości jaj na magazynie. Okresowo nawet sam dokupuje towar od innych producentów. Problem w tym, że Ci, od których dokupowałem sami teraz stoją na pusto.

Dzisiaj rano sprzedałem 6 palet w tym 1a po 26gr. Klient wziąłby dzisiaj 2razy więcej ale nie bardzo miał co. Umówiony jest więc na poniedziałek ale cena będzie ustalona dopiero przed odbiorem jajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też magazyn pusty , fakty są takie ,że jajka brakuje tzn. nie ma zapasów i schodzi na bieżąco a ruch w detalu się już zaczął więc pora na podwyżki i odrabianie strat

 

u mnie

L- 30

M-26

S brak

w hurcie

ale od poniedziałku zobaczymy być może będę podnosił cenę w górę , nie mam ciśnienia do sprzedaży bo zapasów brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni na bieżące wydatki sprzedają taniej co w dużej mierze wykorzystują to nasi kochani handlarze, drudzy sprzedają w miarę spokojnie bez żadnych tam szaleństw cenowych.

Uważam … cena jaj uzależniona ilości zakupu jaj wielkość świeżości jaja terminu płatności, transport itd.

każdy sprzedaje za ile uważa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szok szok!!!!!!!!

Jestem w szoku jak pewna kontrola u potentata jajecznego z pod Bieżunia P Przyw.... zmieniła go... Jeszcze do niedawna nikogo nie poznawał a teraz pierwszy się kłania jak to szybciutko można nauczyć się szacunku i kultury do innych (przede wszystkim do pracowników). Niech w końcu CB. Wyjasni skąd w tak szybkim czasie dorobił się takiej kasy!!!!!!!!!!!!!! Między innymi przez takich jak On rynek jaj tak wygląda co chwile buduje kolejną budę a na wybijalnie ściąga najróżniejszy szajs .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szok szok!!!!!!!!

Jestem w szoku ....

 

 

Ano nie biegnij za szybko ,bo ci majtki spadną i ukaże się cała twoja twarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla przypomnienia ...

cena tylko do godz. 24-tej 01.09.2013

 

XL - 0,38 / 0,42

L - 0,24 / 0,27

M - 0,19 / 0,22

 

od jutra....

 

XL - 0,39 / 0,42

L - 0,25 / 0,27

M - 0,20 / 0,22

 

ps.

podnosimy ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A CENY DO GÓRY POTWIERDZAM 1A-23GR KAŻDY MUSI ZARABIAĆ CHOCIAŻ JESTEM H....! JAK TO JAJCZAREK PISZE!

 

dobrze ze jesteś tylko H....., bo CH..... dwulicowych nie cierpię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A CENA NIECH IDZIE DO GÓRY ŻEBY KAŻDY MÓGŁ ZAROBIĆ GODNE PIENIĄDZE,MY TO MAMY ELDORADO CENOWE PRZEZ OSTATNIE PÓŁ ROKU .MI DOSTAWCA PODNIESIE TO JA KLIENTOWI PODNIOSE.WKOŃCU ZA ŚWIEŻY TOWAR TRZEBA DOBRZE ZAPŁACIĆ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SŁUCHAJ J........!W KWESTI CEN JESTEM PRZYJĄĆ KAŻDĄ NORMALNĄ CENE ŻEBY KAŻDY ZAROBIŁ.I NIKOMU SIE NIE PUCUJE BO NIE MAM KOMU JAJCZARKU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1a 0.28 zł

1b 0.25 zł

 

Ciekawe, czy taka cena się utrzyma. Jeszcze kilka 2-3 grosze do góry i przestanę dokładać do produkcji. 10 groszy do góry- i zacznę odrabiać straty. A kiedy zacznę zarabiać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy wielkoduszni producenci czy według waszej wiedzy cena osiągnie granice ok 40gr w ciągu 2 tygodni mam teraz tylko marne 15gr zarobku a przydałoby się ze 30gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny jaj M-0,17 L-0,21 XL-0,26 XXL-0,30 ,ożywienie ruchu do08.09.września przetwórstwo płaci 2.80gr-3.00zl. za kg .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...