Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Morus napisał:

Właśnie widać kto sra w gacie no cóż hodowcy mają słabe zbieracze , Zaraz będziesz srał w gacie i kupował pampersy z Biedronki cwaniaczku za 0,05 zł

Nie rozumiem co Ty piszesz człowieku,już się nie udzielaj bo zostałeś wyjaśniony.... nie masz nawet  argumentów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, witekjaj0 napisał:

Nie rozumiem co Ty piszesz człowieku,już się nie udzielaj bo zostałeś wyjaśniony.... nie masz nawet  argumentów 

Ty masz argument podane ceny z okresu 18 kwietnia , widać ze ten azot na kurniku ci wypalił rozum w tej pustej makówie 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Morus napisał:

Ty masz argument podane ceny z okresu 18 kwietnia , widać ze ten azot na kurniku ci wypalił rozum w tej pustej makówie 

Czy Ty jesteś normalny ? Ceny z 18 kwietnia ? Ceny poleciały ok 17gr, no ale jak zawodówkę się skończyło to ma się problem z liczeniem, dzisiaj woziłem jajka do przetwórni wyszło ok 0.55gr za jajko świeże A, kto chce namiar zapraszam prv tylko i wyłącznie producenci, może i mógłbym drożej sprzedać o te 5gr ale mam (słowo zostało usunięte)a... na takich jak  Morusa - cyca baraniego 🤗🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, witekjaj0 napisał:

Czy Ty jesteś normalny ? Ceny z 18 kwietnia ? Ceny poleciały ok 17gr, no ale jak zawodówkę się skończyło to ma się problem z liczeniem, dzisiaj woziłem jajka do przetwórni wyszło ok 0.55gr za jajko świeże A, kto chce namiar zapraszam prv tylko i wyłącznie producenci, może i mógłbym drożej sprzedać o te 5gr ale mam (słowo zostało usunięte)a... na takich jak  Morusa - cyca baraniego 🤗🤭

Cena wszędzie 

klasa A 6,0 Max 6,50

a Januszowi płaca 8,50 

 

hahah 😆😆😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

🤣 Januszku następnym razem jak będziesz zakładał 2gie konto żeby do mnie napisać prv to zmień adres IP, połącz się przez VPN jeśli wiesz co to jest .... nawet po 6 mogę zawieź i tak dalej zarobię 😄 ... Morus weź się za sprzedaż bo Ci jajo stygnie no chyba że kupiłeś po tych wymyślonych cenach i znajdziesz gdzie dobrze zapłacą i Ci zabiorą te jajka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, witekjaj0 napisał:

🤣 Januszku następnym razem jak będziesz zakładał 2gie konto żeby do mnie napisać prv to zmień adres IP, połącz się przez VPN jeśli wiesz co to jest .... nawet po 6 mogę zawieź i tak dalej zarobię 😄 ... Morus weź się za sprzedaż bo Ci jajo stygnie no chyba że kupiłeś po tych wymyślonych cenach i znajdziesz gdzie dobrze zapłacą i Ci zabiorą te jajka 

Drugie konto 😆😆 dobry jesteś ….. Januszku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Morus napisał:

Drugie konto 😆😆 dobry jesteś ….. Januszku 

🤣 Oj Panie .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ovum napisał:

Panowie w jakiej cenie kupujecie M i L

 

3 PL

L - 60

M - 52

 

Ale tego forum już się nie da czytać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Ovum napisał:

Dziękuje 

Sam zapytales, sam sobie odpowiedziałeś, i sam sobie podziękowałeś i sam sobie ustaliłeś cenę 🤣😂🤣🤩 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ovum podsumował wszystkich co tu pisza i myślą że dyktują ceny bądź je sami zmniejsza 😄 drodzy handlarze rozumiem wasz ból du.... Sprzedajecie 50% mniej i do kieszeni wpada na waciki  to pajacujecie na forum którego i tak nikt nie czyta i nikt nie sugeruje się tutaj cenami:D Ovum i Ovotum to ta sama osoba wystarczy sprawdzić po adresie IP, możesz sobie zbijać piątki z Morusem, drogi adminie prosze załozyc oddzielny wątek "próbujemy zbijać ceny" bo codziennie jest zapytanie o cenę jak tak dalej pójdzie to do końca miesiąca dojdą do 0 🤣 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Xantro napisał:

Co to za troll? 

Yhmm czy możesz mnie wyjaśnić jeśli nie mam racji? Bo ten komentarz jest potwierdzeniem że zostałeś zgaszony jak pet 😘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiles 2 tygodnie temu, piszesz jakies ceny wyssane z palca. Każdy Cie poprawia, a ty dalej swoje. Szkoda mi czasu na takich dzbanów. Bez odbioru 😘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Xantro napisał:

Wbiles 2 tygodnie temu, piszesz jakies ceny wyssane z palca. Każdy Cie poprawia, a ty dalej swoje. Szkoda mi czasu na takich dzbanów. Bez odbioru 😘

Widać że masz problem z liczeniem, także już wiadomo skąd te ceny, jesteś od września to już dostałeś odznakę weterana ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, witekjaj0 napisał:

Widać że masz problem z liczeniem, także już wiadomo skąd te ceny, jesteś od września to już dostałeś odznakę weterana ? 

Nie ma co dyskutować z baranim cycem niech się cieszę że mu wszyscy płacą ceny kosmos , barani cyc 😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...