Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Ovum napisał:

M 40 

L 46

 

7 godzin temu, Ovum napisał:

M 40 

L 46

Podkarpacie M-45 L-55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krem zbliża się do rekordów .

1a -65 gr

1b-60 gr

2a-52 gr

XL -67 gr

XXL -73 gr

Braki towaru. 

Ps. Są jeszcze tacy którzy sprzedają niżej. po prostu nie rozmawiają z kolegami.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy te ceny bierzecie i kogo chcesz oszukać jak Mka poniżej 0,40 - często z drugiej ręki. A krem Mka często w cenie brązu.

Jak płacisz 0,52 to podaj kod pocztowy, sprzedam ci za 0,49 z uśmiechem na twarzy. Przecież dostawczakiem to mi się opłaca jechać na drugi koniec polski jak na transporcie będzie 4000 zł zarobku.

I po raz kolejny tu publicznie proponuje sprzedać kilka groszy poniżej tych waszych magicznych cen z kosmosu i nikt nigdy się z was nie zgłosił, więc kto kogo oszukuje?

Edytowane przez JajkujeOd87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, JajkujeOd87 napisał:

Skąd wy te ceny bierzecie i kogo chcesz oszukać jak Mka poniżej 0,40 - często z drugiej ręki. A krem Mka często w cenie brązu.

Jak płacisz 0,52 to podaj kod pocztowy, sprzedam ci za 0,49 z uśmiechem na twarzy. Przecież dostawczakiem to mi się opłaca jechać na drugi koniec polski jak na transporcie będzie 4000 zł zarobku.

I po raz kolejny tu publicznie proponuje sprzedać kilka groszy poniżej tych waszych magicznych cen z kosmosu i nikt nigdy się z was nie zgłosił, więc kto kogo oszukuje?

Po ile z transportem do Rzeszowa M i L 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Pawel1981 napisał:

Po ile z transportem do Rzeszowa M i L 

No policz sobie od tych cen podanych u góry 5 groszy, czyli

1A - 0,60

1B - 0,55

2A - 0,47

I mogę wysyłać busa, 4-5 euro palet po 9000 szt.

Ładne jajko, nie żadne dziadostwo na używanych wytłaczankach, przyzwoicie wyważone. Od dostawcy z którym handluję dwie dekady.

Tyle, że aby na dostawczaka ładnie weszło to 2-2A, 2-1B i 1-1A, ewentualnie 5 paletę się zrobi pół na pół, albo coś na wzór 4 palet czyli 2-2A i po palecie 1B i 1A.

Do dogadania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ovum napisał:

M 40 

L 46

 

U mnie identycznie 

a ile placisz za S i XXL?

Edytowane przez dariuszz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, JajkujeOd87 napisał:

No policz sobie od tych cen podanych u góry 5 groszy, czyli

1A - 0,60

1B - 0,55

2A - 0,47

I mogę wysyłać busa, 4-5 euro palet po 9000 szt.

Ładne jajko, nie żadne dziadostwo na używanych wytłaczankach, przyzwoicie wyważone. Od dostawcy z którym handluję dwie dekady.

Tyle, że aby na dostawczaka ładnie weszło to 2-2A, 2-1B i 1-1A, ewentualnie 5 paletę się zrobi pół na pół, albo coś na wzór 4 palet czyli 2-2A i po palecie 1B i 1A.

Do dogadania. 

To jak to jest w końcu u ciebie z ta cena , Piszesz że kupujesz poniżej 40 gr a z tego co widzę To proponuję sprzedać powyżej 0,50 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Pawel1981 napisał:

Po ile z transportem do Rzeszowa M i L 

M poniżej 40 gr i jeszcze z drugiej ręki 😂😂 ja dużo kupuje ale takie ceny to były 3 tyg temu , dobry jesteś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wielka inwestycja nad Bałtykiem w Polsce. Tym razem w województwie zachodniopomorskim, w Kołobrzegu. Swoją inwestycję w tym mieście rozpoczął Zbigniew Woźniak, właściciel Ferm Woźniak z Żylic pod Rawiczem w województwie wielkopolskim, największego w Polsce i drugiego w Europie producenta jaj.

Link - W Kołobrzegu ruszyła budowa wielkiego kompleksu Hotel Woźniak Resort & Spa - Kołobrzeg - investmap.pl

Zdrowia życzę, bo zdrowie w życiu jest najważniejsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.08.2023 o 16:19, dariuszz napisał:

U mnie identycznie 

a ile placisz za S i XXL?

S 30

xl 65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dostawcy do Białegostoku na ok 2 palety czystego brązu L, najlepiej 2kg netto wytłaczanka przez najbliższe 2 miesiące. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centralnie sterowana gospodarko i komuno wróć, czyli Pan Leszkiewicz w akcji, gdy pośrednik oferuje Mke krem za 0,37 a przecież tu na grupie wszyscy piszą że cena powyżej 0,40. 😄

Screenshot_20230901-173951_Facebook.jpg

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.09.2023 o 10:59, JajkujeOd87 napisał:

Centralnie sterowana gospodarko i komuno wróć, czyli Pan Leszkiewicz w akcji, gdy pośrednik oferuje Mke krem za 0,37 a przecież tu na grupie wszyscy piszą że cena powyżej 0,40. 😄

Screenshot_20230901-173951_Facebook.jpg

Ty to masz Łeb zryty w tym Bytomiu , oj pusty 😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.09.2023 o 10:59, JajkujeOd87 napisał:

Centralnie sterowana gospodarko i komuno wróć, czyli Pan Leszkiewicz w akcji, gdy pośrednik oferuje Mke krem za 0,37 a przecież tu na grupie wszyscy piszą że cena powyżej 0,40. 😄

Screenshot_20230901-173951_Facebook.jpg

Jednak zamiast mózgu masz pustą przestrzeń. Przykro mi…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.09.2023 o 10:59, JajkujeOd87 napisał:

Centralnie sterowana gospodarko i komuno wróć, czyli Pan Leszkiewicz w akcji, gdy pośrednik oferuje Mke krem za 0,37 a przecież tu na grupie wszyscy piszą że cena powyżej 0,40. 😄

Screenshot_20230901-173951_Facebook.jpg

Pytałem, czy jest producentem, czy handlarzem. Jeżeli to pierwsze, to może powinien zmniejszyć produkcję, bo psuje cenę innym producentom w regionie. Jeżeli handlarzem, to gratuluję, że znalazł (słowo zostało usunięte) który tak tanio sprzedaje mu towar. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, P.leszkiewicz napisał:

Pytałem, czy jest producentem, czy handlarzem. Jeżeli to pierwsze, to może powinien zmniejszyć produkcję, bo psuje cenę innym producentom w regionie. Jeżeli handlarzem, to gratuluję, że znalazł (słowo zostało usunięte) który tak tanio sprzedaje mu towar. 

To jest handlarzyk tzw busiarz , Szuka jeleni wszyscy go znają na Górnym Śląsku cwaniaczek drobny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, P.leszkiewicz napisał:

powinien zmniejszyć produkcję, bo psuje cenę innym producentom w regionie

😂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, JajkujeOd87 napisał:

😂

 

Twoja głupota nie boli 😁😁 pusto baranie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...