Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

alojz a u ciebie antybiotyki wyprzedane na grila ?

Tak. Co do nogi!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takich mamy handlowców tylko w jedną stronę umieją

 

Omiń h.... i sam wyślij handlowcu zas.rany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takich mamy handlowców tylko w jedną stronę umieją

 

Omiń h.... i sam wyślij handlowcu zas.rany...

 

a jak myślisz co robię, h..... zas.rany , czekam na takich jak ty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to czytam to się boję jechać w góry na weekend.

ludzie co wy piszecie? tak jak byście nie widzieli polityki UE USA i Monsanto w tej branży. Jak ktoś z popapranych zielonych napisze stop GMO to go chcecie zjeść.

A jedyną rzeczą która może poprawić konkurencyjność polskiej produkcji mięsa i jaj to właśnie mączki mięsno-kostne. UE prowadzi taką politykę aby to właśnie kraje zachodnie zalewały tanią żywnością cały świat. UE dopłaca do wielkich produkcji, a nie małych rodzinnych gospodarstw. Przez to takie koncerny jak Monsanto mogą się rozwijać i wywozić pieniądze z np. Polski. Co to kur.. jest żeby indyk i świnia nie mogły mięsa jeść? Zwierzęta z natury wszystko żerne.

Za to jak 20 lat temu krowom rzucali mączki do żarcia to mogli się pochwalić najlepszą mlecznością na świecie. Nie wiem czy wy nie widzicie tego dlaczego jajko jest w sklepie dwa, trzy razy droższe niż na fermie? To właśnie UE przez podatki w wysokości jakiej nie ma nigdzie na świecie, chwalić się jakie to nie są wspaniałe fundusze europejskie. Kur.. za moją kasę mogę zobaczyć w tel. jaka to UE nie jest wspaniała. W rolnictwie wolny rynek tak naprawdę nie istnieje. Skoro ten co na mln kredyty dostaje wsparcie. A ten co od 30 lat hoduje 10 tys. szt. niosek i nie ma żadnego kredytu nie może liczyć na złamany grosz.

 

Jeżeli tego nie zrozumiecie to będę tu wchodził tylko po to żeby się z was pośmiać. Bo z jednej strony chcecie omijać handlarzy a z drugiej sami im wciskacie towar żeby chociaż część pieniędzy odzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takich mamy handlowców tylko w jedną stronę umieją

 

Omiń h.... i sam wyślij handlowcu zas.rany...

 

a jak myślisz co robię, h..... zas.rany , czekam na takich jak ty ?

 

Myśle że h.ja robisz!!!W gębie to ty mocny jestes a cały czas tylko płaczesz i masz pretensje do całego świata, że jajko nie płaci. Jak sobie tak wspaniale radzisz to czego tak cały czas jeczysz?? Siedzisz na urlopie a cały czas przeżywasz jak mrówka okres.

Wybaczcie ale dla mnie jajczarek jest dzieckiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ma na tym forum takiego h....a, co by się do mnie nie przyczepił - co za gnoje parszywe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba nie ma na tym forum takiego h....a, co by się do mnie nie przyczepił - co za gnoje parszywe

 

Dlatego dało by mi to do myślenia troche...

Pozdro dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba nie ma na tym forum takiego h....a, co by się do mnie nie przyczepił - co za gnoje parszywe

 

 

 

Jajczarku, sikaj na nich, idź sobie strzel drinka i sie wyluzuj, długi weekend trwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM JAJA (2PL ściółka )

cena od 29.04.2013 do 05.05 .2013rok

M=0.30 gr

+7% WAT

z transportem do 200 km

ilość ok 3 palet

tel: 797 570 250

tel; 500 139 301

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest tu na tyle odważny handlarz co się przyzna ile zarabia na jednym jajku? Bo że hodowcy dokładają 10gr/szt to wiecie!! Krwiopijcy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem moze nieduzym producentem, smieli sie z mojej messy co nie ktorzy a ja sobie caly czas bezwzgledu czy jest dolek czy gorka zarabiam mniej lub wiecej wchodze na sklepiki zieleniaczki itp powolutku, spokojnie jeden po drugim i nie czekam na handlarza ze przyjedzie i z łaski zaproponuje 10gr a moze nie, z tej formy zbytu zrezygnowałem juz dawno. życze powodzenia w branży zostaną tylko ci z zapasami kasy z żelaznymi nerwami i mali co detalizują towar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkujący - nie wyzywaj handlowców od krwiopijców, bo to zawód jak każdy inny - ma swoje cienie i blaski. NIE OBRAŻAJ !. NIE ZAZDROŚĆ! Zazdrość to paskudna cecha , a Ci którzy ją mają są nieszczęśliwi , wątroba im gnije i szybko schodzą z tego świata na różne choroby. Ja nie zazdroszczę i dlatego , gdy mój dostawca kupi sobie jakiś synonim luksusu np. "S" klasę cięszę się razem z nim - potrafisz tak ??? Wydaje mi się , że niestety nie i dlatego wylewa Ci się bokiem żółć. Przemyśl to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W. Kogucie, jest to zawód który po za kasą nic dla niego się nie liczy, każdy h..... jest bezlitosny, niczym się nie rożni od syndyka, komornika i POwczyka - zgodzisz się ze mną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogłem ci wcześniej doradzic jajcuńku .bo oglądałem mecz .wyślij wychowawczynie z domu dziecka na stacje paliw to ci zakupi alkohol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie zazdroszczę tylko nie może być tak że hodowca dokłada do interesu bo handlowiec musi zarobić na s-klase!? Chore!! Byt handlowców uzależniony jest od hodowców, a jak ich nie będzie to czym będą handlować? Pewnie za chwile ktoś napisze że towarem z ukrainy!? Patrioci w d...pe lepsi!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mogłem ci wcześniej doradzic jajcuńku .bo oglądałem mecz .wyślij wychowawczynie z domu dziecka na stacje paliw to ci zakupi alkohol

 

nawet nie wiesz co piszesz, ogarnij się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie udawaj tępego .twoją opiekunkę

 

na dal nie wiesz co piszesz, ogarnij się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byt handlowców uzależniony jest od hodowców, a jak ich nie będzie to czym będą handlować? Pewnie za chwile ktoś napisze że towarem z ukrainy!? Patrioci w d...pe lepsi!!

 

Zawsze jakiś (słowo zostało usunięte) będzie robić. Dlaczego nie ma ceny? Bo można było zarobić na produkcji jaj i zaraz każdy kto miał gdzie to nawkładał kury po sufit. I tak będzie zawsze. Wystarczy 5 minut hossy i mamy 10 na jedno miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy jest tu na tyle odważny handlarz co się przyzna ile zarabia na jednym jajku? Bo że hodowcy dokładają 10gr/szt to wiecie!! Krwiopijcy!!

 

Pytasz i masz

żadna tajemnica od 5 do 10 groszy .

Ja ciebie nie wyliczam wiec ty tez mnie nie wyliczaj .

 

To ze place ile place nie jest wina tego ze tak chce tyko dlatego ze twój sąsiad tak sprzedaje mojej konkurencji

.

Patriotyzm ??? ,a nakarmi mnie i moja rodzinę ????

Nie tak dawno kiedy brakowało waszego towaru często przewijały się tu teksty ze export płaci i jakoś patriotyzm mieliście głęboko ....... tylko pilnowaliście własnego interesu wiec teksty tego typu warto sobie darować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...