Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

OJ CHYBA CENA STANEŁA BO NIE CHCĄ OPUSZCZAĆ

 

Musisz ich bardziej przycisnąć ,a jak nie to przetrzymaj przez weekend i to sami zadzwonią .

 

Ja place 0,21-0,22 ale ty spokojnie dasz rade kupić "L" 0,15 -0,16 i pamiętaj liczy się tylko" KASA " wiec bez skrupułów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OJ CHYBA CENA STANEŁA BO NIE CHCĄ OPUSZCZAĆ

 

Musisz ich bardziej przycisnąć ,a jak nie to przetrzymaj przez weekend i to sami zadzwonią .

 

Ja place 0,21-0,22 ale ty spokojnie dasz rade kupić "L" 0,15 -0,16 i pamiętaj liczy się tylko" KASA " wiec bez skrupułów...

ja juz kupuje po 0.15 0.16 postaraj sie to kupisz po 0.1 za L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OJ CHYBA CENA STANEŁA BO NIE CHCĄ OPUSZCZAĆ

 

Musisz ich bardziej przycisnąć ,a jak nie to przetrzymaj przez weekend i to sami zadzwonią .

 

Ja place 0,21-0,22 ale ty spokojnie dasz rade kupić "L" 0,15 -0,16 i pamiętaj liczy się tylko" KASA " wiec bez skrupułów...

.... jakich skrupułów ? W stosunku do tych, co rozwalają ten rynek nie ma skrupułów. Dobieram teraz jajko od takiego, który w ciągu ostatnich 2 lat powiększył produkcję ponad 2 razy, a nie ma nawet pakowni zarejestrowanej. Teraz siedzi i płacze, że nie ma co z towarem zrobić. Wydzwania po wszystkich, że nawet po 14 groszy M odda.

No i jest dylemat- zabrać towar od "szybko rozwijającego się" hodowcy, czy pozwolić żeby mu te jaja na magazynie zaśmierdły ? Może faktycznie, zamiast go skubać to pozwolić mu, niech te jaja ze swojej super produkcji zakopie do dołów. Może wtedy cena wróciłaby na jako tako normalny poziom i produkcja (również moja) znowu byłaby opłacalna.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L 15-16 bez problemu

niech to pierdzielnie na 10gr to może jeden z drugim zmądrzeje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OJ CHYBA CENA STANEŁA BO NIE CHCĄ OPUSZCZAĆ

 

Musisz ich bardziej przycisnąć ,a jak nie to przetrzymaj przez weekend i to sami zadzwonią .

 

Ja place 0,21-0,22 ale ty spokojnie dasz rade kupić "L" 0,15 -0,16 i pamiętaj liczy się tylko" KASA " wiec bez skrupułów...

.... jakich skrupułów ? W stosunku do tych, co rozwalają ten rynek nie ma skrupułów. Dobieram teraz jajko od takiego, który w ciągu ostatnich 2 lat powiększył produkcję ponad 2 razy, a nie ma nawet pakowni zarejestrowanej. Teraz siedzi i płacze, że nie ma co z towarem zrobić. Wydzwania po wszystkich, że nawet po 14 groszy M odda.

No i jest dylemat- zabrać towar od "szybko rozwijającego się" hodowcy, czy pozwolić żeby mu te jaja na magazynie zaśmierdły ? Może faktycznie, zamiast go skubać to pozwolić mu, niech te jaja ze swojej super produkcji zakopie do dołów. Może wtedy cena wróciłaby na jako tako normalny poziom i produkcja (również moja) znowu byłaby opłacalna.....

 

Boże co za potentat handlowy, kilka skrzynek w tygodniu a tak sie wymądrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie dramatyzować, przy dzisiejszych kosztach i tak jest dobra cena jak na ten okres

- każdy ze starszych chodowcow wie ze w tych miesiącach nie ma co liczyć na jakieś zyski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
L 15-16 bez problemu

niech to pierdzielnie na 10gr to może jeden z drugim zmądrzeje

Oby jak najszybciej

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczarek, Ty chyba masz nadmiar szmalu,ze takie głupoty piszesz....?

Robić żeby tylko robić, daj spokój 😄

To nie jest dobra cena to cena dokładka!!!!

I wielka nadprodukcja niestety... I dobrze już nie będzie

Pozdrawiam Hodowców 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popatrzcie co ten krety.n czyli ja pisze 0,15 gr za jajo to dobra cena jaką chce płacić - szkoda pisać .

 

Ps . pozdrawiam hodowców myślących i liczących swoje koszty bo ja dopiero sie uczę .

 

Dobrze ze sie popaprańcu do wszystkiego przyznajesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jajczarek, Ty chyba masz nadmiar szmalu,ze takie głupoty piszesz....?

Robić żeby tylko robić, daj spokój 😄

To nie jest dobra cena to cena dokładka!!!!

I wielka nadprodukcja niestety... I dobrze już nie będzie

Pozdrawiam Hodowców 😄

 

Cytuje jeszcze raz ..

 

"Przestańcie dramatyzować, przy dzisiejszych kosztach i tak jest dobra cena jak na ten okres Cool

- każdy ze starszych chodowcow wie ze w tych miesiącach nie ma co liczyć na jakieś zyski Wink"

 

Ps.

W tamtym roku cena jaj była jeszcze niższa a pasza o wiele droższa, także trzeba trochę pomysleć zanim sie kogoś krytykuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczarek, pogięło Cię ?

Cofnij się do cen z przełomu kwietnia i maja w ubiegłym roku. Dobrze, że wszystkie wpisy (również Twoje) zostają na tym forum. Dzięki temu nie możesz wciskać nam swojej głupoty.

Masz rację- kwiecień, maj, czerwiec to tradycyjnie gorsze miesiące jeśli chodzi o ceny. Ja widzę jednak różnicę między ceną L-ki po 0.21 a 0.17 zł, a Ty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślenie jest przyszłością, a ja u ciebie tego nie widzę

Jak zwykle. Nic mądrego do powiedzenia, zero merytoryczności i obrażanie innych. Cały Jajczarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślenie jest przyszłością, a ja u ciebie tego nie widzę

Jak zwykle. Nic mądrego do powiedzenia, zero merytoryczności i obrażanie innych. Cały Jajczarek.

 

 

Prawda boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślenie jest przyszłością, a ja u ciebie tego nie widzę

Jak zwykle. Nic mądrego do powiedzenia, zero merytoryczności i obrażanie innych. Cały Jajczarek.

 

 

Prawda boli

Jajczarek, naćpałeś się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślenie jest przyszłością, a ja u ciebie tego nie widzę

Jak zwykle. Nic mądrego do powiedzenia, zero merytoryczności i obrażanie innych. Cały Jajczarek.

 

 

Prawda boli

Jajczarek, naćpałeś się ?

 

Jak zwykle. Nic mądrego do powiedzenia, zero merytoryczności i obrażanie innych. Cały Bix.

Ps.

Od rana wąchasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- moja sprzedaż na ten tydzień cena netto, ładunki tirowe.

 

L 18 / 19

M 16 / 17

S < 12

Przemysł 1 kg 2,8 / 2,85

Koszykarze płacą 5gr więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam kury nioski HY LINE 15 tyg.

pełny program szczepień

kury białe i czerwone

woj mazowieckie

tel 600-605-775

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...