Skocz do zawartości
Mirek maszyny

Ogłoszenia - sprzedaż i kupno.

Rekomendowane odpowiedzi

To że skrzynia cieknie, to nie jest powód do jej wymiany, chyba że jest pęknięta obudowa, ale na to też jest rada.

 

cieknie i jest pęknięta w 2 miejscach

a zresztą ma 30 lat wieć pora do wymiany

Elektrody po 15 zeta za sztukę i już nie cieknie ! Ale skoro twierdzisz że trzeba wymienić to pewnie tak jest ........

 

 

zespawam tam peknie indziej

rdza nie warto choc skończyłem mechanike

 

elektroda 15 gr szczegół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekaw jestem gdzie kupisz za 15 groszy elektrode do żeliwa
Ja też się piszę na te po 15 groszy do żeliwa, nawet za zwykłe to jest dobra cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kupowałem elektrode od żeliwa wysokiej jakości to kupiłem po 9 zł za sztuke, słabe kosztują około 3zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, pomału, jak mogła pęknąć obudowa skrzyni jeśli się nie mylę, to JD mają konstrukcję ramową, więc nawet "przeładowanie" podnośnika i jazda przez bruzdy z cięzkim sprzętem na tyle, nie mogła tego spowodować, chyba że..., no i Miko powiedz co mogło się stać z tą skrzynią, że pękła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odbijał starą farbę młotkiem

To obijanie ma takie skutki uboczne. A co do elektrod to ja polecam elektrody firmy CASTOLIN to mistrzostwo świata . Napawam nimi lemiesze jak i inne elementy podatne na ścieranie. W ich ofercie są wszystkie rodzaje elektrod, a nawet pracują aby udoskonalić popularne DBSy, osoby znające się na spawalnictwie amatorskim znają ten skrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odbijał starą farbę młotkiem

To obijanie ma takie skutki uboczne. A co do elektrod to ja polecam elektrody firmy CASTOLIN to mistrzostwo świata . Napawam nimi lemiesze jak i inne elementy podatne na ścieranie. W ich ofercie są wszystkie rodzaje elektrod, a nawet pracują aby udoskonalić popularne DBSy, osoby znające się na spawalnictwie amatorskim znają ten skrót.

jestem inżynierem spawalnictwa i pierwszy raz widze ten skrót co on oznacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie rozsiewacz nawozów dwu tależowy co najmiej 500kg ładowności, zachodniopomorskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekaw jestem gdzie kupisz za 15 groszy elektrode do żeliwa

 

myślałem że zwukła u nas tyle kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież znacie miko więc się nie dziwcie

 

 

wiesz o jakiego john deere chodzi to jest traktor z 1960 roku i on nie jest tak pożądnie wyposażony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma 30 lat wieć pora do wymiany

To w końcu zdecyduj się jaki stary jest ten ciągnik, osiemnaście lat róznicy to jest dużo, a tu nie chodzi o wyposażenie, tylko o sposób budowy ciągnika i jego konstrukcje, która w JD była jedyna w swoim rodzaju jak na ówczesne czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma 30 lat wieć pora do wymiany

To w końcu zdecyduj się jaki stary jest ten ciągnik, osiemnaście lat róznicy to jest dużo, a tu nie chodzi o wyposażenie, tylko o sposób budowy ciągnika i jego konstrukcje, która w JD była jedyna w swoim rodzaju jak na ówczesne czasy.

 

u mnie jest 30 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odbijał starą farbę młotkiem

To obijanie ma takie skutki uboczne. A co do elektrod to ja polecam elektrody firmy CASTOLIN to mistrzostwo świata . Napawam nimi lemiesze jak i inne elementy podatne na ścieranie. W ich ofercie są wszystkie rodzaje elektrod, a nawet pracują aby udoskonalić popularne DBSy, osoby znające się na spawalnictwie amatorskim znają ten skrót.

jestem inżynierem spawalnictwa i pierwszy raz widze ten skrót co on oznacza?

Dębowe Bez Seków to tyle powinni na studiach nauczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ciekawe niemcy wymyślili juz technolologie która pozwala łaczyc elementy drewniane za pomocą spawania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

wiesz o jakiego john deere chodzi to jest traktor z 1960 roku i on nie jest tak pożądnie wyposażony

 

Wypowiedź Miko: "u mnie jest 30 lat"

 

Miko chłopie! gdyby był z 60 roku to by miał 48 lat zastanów się o czy mówisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

wiesz o jakiego john deere chodzi to jest traktor z 1960 roku i on nie jest tak pożądnie wyposażony

 

Wypowiedź Miko: "u mnie jest 30 lat"

 

Miko chłopie! gdyby był z 60 roku to by miał 48 lat zastanów się o czy mówisz

 

czyli ojciec kupił go 30 lat temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak coś tu nie pasuje, model 4020 był produkowany od 1965 roku mozesz coś więcej na temat tego ciągnika napisać? jaki ma silnik, koła, skrzynie, itp, może jakąś fotke wstawisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 cilindrowy

91 km

skrzynia biegów działa pod obciążeniem czyli możesz zmieniac biegi bez spuszczanie nogin z gazu

no rocznik to ja sie pomyliłem faktycznie numer na nim to 1965

 

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.tractorshed.com/photoads/upload/90334.jpg&imgrefurl=http://www.tractorshed.com/contents/adpic4148.htm&h=258&w=328&sz=23&hl=pl&start=9&tbnid=tsX7LPKPbeTTgM:&tbnh=93&tbnw=118&prev=/images%3Fq%3Djohn%2Bdeere%2B4020%26gbv%3D2%26svnum%3D10%26hl%3Dpl

 

jest tki sam tyle ze mój w gorszym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 cilindrowy

91 km

skrzynia biegów działa pod obciążeniem czyli możesz zmieniac biegi bez spuszczanie nogin z gazu

no rocznik to ja sie pomyliłem faktycznie numer na nim to 1965

 

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.tractorshed.com/photoads/upload/90334.jpg&imgrefurl=http://www.tractorshed.com/contents/adpic4148.htm&h=258&w=328&sz=23&hl=pl&start=9&tbnid=tsX7LPKPbeTTgM:&tbnh=93&tbnw=118&prev=/images%3Fq%3Djohn%2Bdeere%2B4020%26gbv%3D2%26svnum%3D10%26hl%3Dpl

 

jest tki sam tyle ze mój w gorszym stanie

 

 

ej miko45 ja mam 14 lat i takich gupot jak ty bym nawet nie wymuślił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupię licznik do 914 bo w moim oderwał się magnes i wszystko roz........ w środku łącznie z urwaniem wskazówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To że skrzynia cieknie, to nie jest powód do jej wymiany, chyba że jest pęknięta obudowa, ale na to też jest rada.

 

cieknie i jest pęknięta w 2 miejscach

a zresztą ma 30 lat wieć pora do wymiany

Elektrody po 15 zeta za sztukę i już nie cieknie ! Ale skoro twierdzisz że trzeba wymienić to pewnie tak jest ........

 

 

zespawam tam peknie indziej

rdza nie warto choc skończyłem mechanike

Czyżby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...