Skocz do zawartości
Gość erykol

Ciągniki MTZ Oraz Pronar i Belarus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na sprzedaż MTZ 80 z 95 roku.

 

95r. to juz pewnie pronar.to nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewny czy to pronar jest.

napewno tak bo od 95r. wychodziły juz z Pronaru.

 

/edit Posty połączone. MOD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
szkoda że nikt ich jeszcze

 

Nikt nie kupił? Dziwne może się mylę, ale zdjęcie pod nickiem Eryko........ daje wiele do myślenia. Tym bardziej, że widzę ile tego, co dziennie idzie.

 

Zdjęcie widziałem. ale to akurat nie świadczy że takiego posiada, a jeśli posiada to zwracam się do Eryko aby rozwiał moją wątpilwość czy jest właścicielem ciągnika z obrazka pod swoim nickiem ? a jak tak to może jaka mała opisówka co to za maszyna i jak się sprawuje

??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nikt ich jeszcze

 

Nikt nie kupił? Dziwne może się mylę, ale zdjęcie pod nickiem Eryko........ daje wiele do myślenia. Tym bardziej, że widzę ile tego, co dziennie idzie.

 

Zdjęcie widziałem. ale to akurat nie świadczy że takiego posiada, a jeśli posiada to zwracam się do Eryko aby rozwiał moją wątpilwość czy jest właścicielem ciągnika z obrazka pod swoim nickiem ? a jak tak to może jaka mała opisówka co to za maszyna i jak się sprawuje

??

 

NIe nie jestem włascicielem tego ciągnika. jest w planach ale narazie nie.jest to Pronar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a ja bym powiedział, że to BELARUS - ale mogę się mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie jest wyprodukowany przez Polaków Pronar, tylko oryginalny Belarus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bank to jest pronar. jak chcecie to wam moge przesłac fote dla przekonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma Pronar oferuje możliwość dowolnego wyboru koloru. Wiem bo nie daleko mnie mieszka gość co kupił Pronara 1221A chyba w tamtym roku i on własnie mowił że dopłacał za to żeby był czerwony. Mówił też że kolor jest w sumie dowolny oferowali mu także możliwosc zielonego, żółtego, białego (rzecz gustu).

Według mnie super sprawa. Ursus oraz zetor też powinni pomysleć nad czym takim. Fajna sprawa każdy by brał jaki mu sie podoba. A nie wszystko klepią na czerwono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że oprócz standardowego niebieskiego jest dostępny zielony i czerwony, bo o takich jak biały i żółty nie słyszałem.

 

Eryko, o jakim Ty Pronarze mówisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ursus oraz zetor też powinni pomysleć nad czym takim. Fajna sprawa każdy by brał jaki mu sie podoba. A nie wszystko klepią na czerwono.

to sie wiąże z kosztami, a jak wiadomo księgowi juz i tak oszczędzili na materiałach w nowych Ursusach i Zetorach. Przez co są delikatniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie moze dziwne pytanie ale czym c hlodzony jest pronar. i czy dobrze bym teraz zrobil jak bym kupil pronara czy moze lepiej ursusa(zetor nie wchodzi w gre) prosze o odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu zetor nie wchodzi w gre?

moj ojciec przez dlugi czas byl napalony tylko na pronara, na nic innego bo tanie i dobre (w koncu 23 lata jezdzil mtztem)

teraz jednak z pewnych wzgledow dal sie namowic na 9 letniego zetora i ktoregos dnia stwierdzil: "czemu tak pozno dalem sie przekonac na ten ciagnik"

 

nie mowie ze jest super, ale zawsze warto rozpatrzyc rozne opcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
to mi ktos na moje pytanko odpowie

 

Zależy jaki? Żubroń powietrzem, pozostałe ciecza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że oprócz standardowego niebieskiego jest dostępny zielony i czerwony, bo o takich jak biały i żółty nie słyszałem.

 

Eryko, o jakim Ty Pronarze mówisz?

 

mowie o tym co mam pod nickiem to foto.to jest Pronar 82A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ten w Twoim avatarze to Pronar, bo była także mowa, że ktoś ma do sprzedania MTZ'eta 80 z 95r. A propo tych kolorów to Eryko będziesz wiedział, są te 3 dostępne co wymieniłem, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak, ten w Twoim avatarze to Pronar, bo była także mowa, że ktoś ma do sprzedania MTZ'eta 80 z 95r. A propo tych kolorów to Eryko będziesz wiedział, są te 3 dostępne co wymieniłem, tak?

 

Są malowane na kolor :Niebieski,Czerwony,Pomarańczowy, i chyba Zielony ale nie jestem pewny.dowiem się to napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spalanie w MTZ całkiem znośne, silnik ma uciag juz na niskich obrotach i nie trzeba mu tak deptac jak w Ursusach(tych od 9x2 w górę tych mniejszych nie znam) co sie odbija na zawartosci baku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt w takich Ursusach najlepiej pracować na 2000-2200 obr./min., to wtedy jest względny uciąg i spalanie w miarę.

 

Znajomy niedawno kupil Pronara 1523A na szerokich kapciach, jak się spisze, to się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja takiego pronara 1523 mam od lipca i zrobione cos ok 200 mth i musze powiedziec ze jest ok!!

ma klime i EHR a do szczescia brakuje skrzyni pod obciazeniem i moze jeszcze przydalby sie wygodniejszy fotel bo ten oryginalny pronaru do takich nie nalezy a dealer u ktorego kupilem ten ciagnik nie podpowiedzial mi ze mozna jako opcje zamowic fotel gramar ale mysle ze w niedalekiej przyszlosci znajde dobry i tani fotel pneumatyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...