Skocz do zawartości
Gość agronom

Wszystko o Massey Ferguson

Rekomendowane odpowiedzi

miron dzięki za podpowiedz a gdzie takowy czujnik jest

 

i nie wiem co się stało ale wcześniej po przekręceniu kluczyka zapalała się kontrolka na tablicy zielona z motywem czterech kół i po dwu krotnym naciśnięciu hamulca gasła a teraz nie świeci i nie można włączyć przedniego napędu spotkałeś się z czymś takim

 

 

 

a może ktoś inny miał taką sytuacje

takowy czujnik jest w deklu od biegów ta zielona z motywem czterech kół to jest od przedniego napendu i tak ma byc albo rozłączyły ci sie jakieś przewody albo padł komputer co siedzi z prawej strony pod kabino dokładnie pod pedałem gazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzice o MF 3645 - rok 92 cena 32tyś , wszystko sprawne do sporych poprawek ale idzie zrobić , opony łyse. Na co zwrucić uwage przy kupnie, skrzynia chodzi dobrze , podnośnik wałek też komputer sprawny, 10000mth, pracował chyba dużo przy tuże bo widać ślady mocowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedzy datatronic a tylnia szybą znajduja się dwa gniazda. Jedno z nich służy do wpinki laptapa drugie zasilanie do sterownikow zewnętrznych ( np. przysłowiowy komputer do siewnika).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orietujecie sie moze panowie w jakich cennach sa nowe mf-y o mocy okolo 60km?? jakiej by one byly seri i moze ktos sie orietuje w cenach??/ bardzo prosze o odpowiedz i moze ktos sie orietuje jaka jest cena nh td60??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich. Prosze o pomoc chcem kupić jakiś ciągnik od 160 do 190 koni. Myślałem o 3660, 3670, 3680 albo 3690. Jak ktoś ma jednego z nich to napiszcie coś o nich jak możecie. Czy może kupić jakiś inny np. Fenda, John Deera, albo Deutz-Fahra???? Jak tam się sprawują te ciągniki, ile palą, i czy się psują??? Jak ktoś może ta proszę o odpowiedź. Zgóry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
orietujecie sie moze panowie w jakich cennach sa nowe mf-y o mocy okolo 60km?? jakiej by one byly seri i moze ktos sie orietuje w cenach??/ bardzo prosze o odpowiedz i moze ktos sie orietuje jaka jest cena nh td60??

tam znajdziesz wszystkie modele www.konedata.net/Traktorit/mf.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Moze ktos bedzie mogl mi podpowiedziec i pomoc w takim problemie.W moim 3690 po jakims tygodniu moze dwoch gdy nim nie jezdze zanika sprzeglo. Musze wowczas odkrecic przewod przy pompie i probowac je odpowietrzac. Po takim zabiegu gdy go czesto uzywam to jest wszystko ok. Tak poza tym to sprzeglo jest bardzo twarde i ciezko je wycisnac, jak na uklad ze wspomaganiem to troche dziwne. Jesli ktos mial podobny przypadek to prosze o podpowiedz co mozna z tym zrobic, serwisant telefonicznie zaproponowal rozebranie ukladu co wiazalo sie z polowieniem ciagnika za cene przeszlo 20.000 zl.

Moze ktos by mial jakas instrukcje do tego modelu ,katalog czesci,chetnie bym je nabyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprzęgło sie zapowietrzało objaw był taki że pedał był luźny a do odpowietrzanie nie odkręcałem żadnego przewodu tylko z prawej strony ciągnika jest taki grzybek miedzy silnikiem a skrzynia trzeba pompować sprzegłem i nadusić aż ojel pujdzie przynajmniej ja tak robiłem w swoim 3115 nie wiem czy u ciebie będzie tak samo. Przyczyną był siłownik ja nie naprawiałem osobiście ale mechanik wyjął siłownik zawiózł gdzieś do regeneracji i jest cacy.

Mam taki problem u siebie że pomimo wymiany symeringów w skrzyni i na wale ojej po nawet krótkiej jeżdzie cieknie z dekla pod skrzynią czy ktoś miał podobny problem i jak go naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co powiecie u mf 698 , czy pasuja do jego czesci od ursusa 5314 lub 5714 ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam instrukcje obsługi i katalog części do MF 3690 .

GG 6387924

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w MF-ie 690. Nie wyłącza się wałek odbioru mocy. W obydwu pozycjach ciągnie. Możę ktoś miał podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do feleka. U mnie w 3690 jest to samo, po pewnym czasie postoju szczególnie gdy są niskie temperatury sprzęgło zanika .Po pewnym czasie i nagrzaniu oleju

po kilku ruchach pojawi się . Mechanik mówi że to wina uszczelnienia na siłowniku

do naprawy w miarę proste lecz części kosztują swoje.W sumie nie jest to tak uciążliwe jak ciężko chodzący pedał sprzęgła lecz "ten typ tak ma".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może jak odpowietrzyc hamulce w 3090, ponieważ mam podobny problem jak dewu, po dłuższym postoju pedał hamulca staje się całkowicie luźny aż do tego stopnia iż hamulce wcale nie działają. Ile może kosztować komplet naprawczy do tego siłownika i gdzie go można kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowietrzniki hamulców są pod kabiną , po obydwu stronach takie jak w zwykłych hamulcach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich. Prosze o pomoc chcem kupić jakiś ciągnik od 160 do 190 koni. Myślałem o 3660, 3670, 3680 albo 3690. Jak ktoś ma jednego z nich to napiszcie coś o nich jak możecie. Czy może kupić jakiś inny np. Fenda, John Deera, albo Deutz-Fahra???? Jak tam się sprawują te ciągniki, ile palą, i czy się psują??? Jak ktoś może ta proszę o odpowiedź. Zgóry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym użytkonikiem tego serwisu znalazłem go szukając jakichś informacji na temat ciągników MF i w związku z tym mam kilka pytań dotyczących ciągnika MF 3070 którego nie dawno nabyłem a mianowicie nie działa jedna grupa boiegów i po włączeniu blokady mostów tylko jedno koło się kręci mam też pytanie dotyczące gdzie się zaopatrywać w części żeby nie pójść z torbami.Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek 20 wyślij mi swój numer telefonu.

 

 

Sprawdż pocztę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam mf 3060. Ostatnio wysiadł mi podnośnik. Gdzieś słyszałem że przyczyną tego może być umycie ciągnika myjką ciśnieniową. Czy macie jakąś wiedzę na ten temat i jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj dokladniej jakie masz objawy. Czy zapalają się kontrolki na panelu EHR przy ustawieniu przełącznika na opuszczanie lub podnoszenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...