Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

pracowałem z sąsiadem w lecie. ciapek to niesamowita maszyna pod czas ciągnięcia oza w tródnym terenie trzech chłopa siedziało na przodzie ciągnika i to jeszcze podrywało co prawda jechał jakimś wolnym biegiem ale na prawde w tedy to ciągnął niesamowcie. pod góre z dwiema przyczepami bel to dwie osoby siedziały bo rwało go w górę ale wciągnął. a nałąkach widziałem papaja z przednim napędem mam nadzieje ze nie widziałem fatamorgany czy ktos jeszcze widział t 25 z napędem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś za ile i gdzie można w necie kupić linke do obrotomierza?

na wojska polskiego w łomzy powinna byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pracowałem z sąsiadem w lecie. ciapek to niesamowita maszyna pod czas ciągnięcia oza w tródnym terenie trzech chłopa siedziało na przodzie ciągnika i to jeszcze podrywało co prawda jechał jakimś wolnym biegiem ale na prawde w tedy to ciągnął niesamowcie. pod góre z dwiema przyczepami bel to dwie osoby siedziały bo rwało go w górę ale wciągnął. a nałąkach widziałem papaja z przednim napędem mam nadzieje ze nie widziałem fatamorgany czy ktos jeszcze widział t 25 z napędem

 

Zapewniam że to nie fatamorgana to są nowsze wersje chyba t 40

trzycylindrowy,40kM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pracowałem z sąsiadem w lecie. ciapek to niesamowita maszyna pod czas ciągnięcia oza w tródnym terenie trzech chłopa siedziało na przodzie ciągnika i to jeszcze podrywało co prawda jechał jakimś wolnym biegiem ale na prawde w tedy to ciągnął niesamowcie. pod góre z dwiema przyczepami bel to dwie osoby siedziały bo rwało go w górę ale wciągnął. a nałąkach widziałem papaja z przednim napędem mam nadzieje ze nie widziałem fatamorgany czy ktos jeszcze widział t 25 z napędem

 

Zapewniam że to nie fatamorgana to są nowsze wersje chyba t 40

trzycylindrowy,40kM

 

ma ktos zdjęcia tego władka z przednim napędem ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdż na forum Władymirca to zobaczysz. To jest T-30 i jest dwucylindrowy tylko ma trochę podkręconą pompę więc ma 32 KM, wspomaganie i mocniejszy podnośnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak wstawic tylna szybe,na jesien ubieglego roku dostalem cegla z rozrzutnika i szybka poszla w mak,dzis kupilem w czemarolu nowa razem z uszczelka cena 61zł i teraz mecze sie aby ja jakos zalozyc,prosze o rady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weś cieniki przewód elektryczny lub moze być sznurek ale ja robię to przy pomocy przewodu. załurz uszczelke na szybe w ran zewnętrzny włórz cienki przewód po czym razem z tym przewodem załuż jeden bok szyby do ciągnika i wyciagając cienki przewód w kierunku np szyba od zewnątrz to drót ciągniesz do srodka kabiny co sprawia ze uszczelka trafia na rant gdzie ma siedzieć. proste i skuteczne. moge się mylić ale ten sposób w kabinie c330 jest dobry i tu hyba da sie tak zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na prawde spróbuj czy tak nie będzie szło. w 30 sprwdza sie super. załorzyłeś juz szybę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy podpowiedzcie mi chcialbym zrobic remont skrzyni jest w kiepskim stanie: skrzynia wyje wypadają i zakleszczają sie biegi, ostatnio bardzo duzo problemu sprawia mi zmiana z terenowych na szosowe co by pasowalo tam porobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wypadaja ci biegi,wymien sprezyny zatrzaskow wodzików i podkrec lekko ciegno blokady,skroc go o dwa obroty,w moim wladku to pomoglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz tez poziom oleju,moze wyje z jego braku,lub masz juz luzy na kolach zebatych skrzyni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (Panie) mam gorącą prośbe aby mi ktoś wytłumaczył pokierował gdzieś odnośnie ustawienia sekcji tłoczącej we Władziu Sezon sie zacyna a ja nie mam czym w polu robić!!!!!!! czy moze juz to było przerabiane jezeli tak to prosiłbym o linka czy tez numer strony na forum. Za pomoc z góry dziękuje Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co chcesz od sekcji ustawic Dzisiaj widziałem uturbionego ursusa c330, wiec turbo do władka tez bede montował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a juz zrobione dzięki za zainteresowanie 2 dni bez jedzenia i bez spania ale zrobione (ale zato było piwko i siwuszka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob masz zamiar zrobic turbo w rusku??? Ja mam nowego (2000r. lede) wiec z wielka checia bym sobie zamątował turbinke do niego:D:D:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj plan jest taki nowe polskie Turbiny do sprzetu roniczego kosztuja około 1500 zł intercoler od jakies cieżarówki lub duzego disla z samochodu osobowego i zrobienie go koło wentylatora i podkrecenie obrotów wentylatora by lepiej chłodziło. Filtr by został ten sam i maska by uległa deformacji. Doładowanie nie było by na razie jakies kosmicznie wielkie bo nie mam zamiaru go odprezac jak na razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moj plan jest taki nowe polskie Turbiny do sprzetu roniczego kosztuja około 1500 zł intercoler od jakies cieżarówki lub duzego disla z samochodu osobowego i zrobienie go koło wentylatora i podkrecenie obrotów wentylatora by lepiej chłodziło. Filtr by został ten sam i maska by uległa deformacji. Doładowanie nie było by na razie jakies kosmicznie wielkie bo nie mam zamiaru go odprezac jak na razie
A wizytę u psychiatry też zarezerwowałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

 

Kolega małorolny@ jest złosliwy hihihihi Ale ja go wydudkam na durnia jak po mojej modyfikacji bedzie dalej sadził ze władek ma mniej niz 30 KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co moze byc uszkodzone w alternatorze oryginalnym ze nie chce ładowac akumulatorów HELP !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...