Skocz do zawartości
gallan

Zapraszam na strone internetowa firmy RADAN

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie zastanawia tylko dlaczego zwiazek wystawia i dostaja nagrody na polagrze czy innych tylko radan albo baltic investment?chyba dlatego ze we wladzach zwiazku sa panowie z tych firm.i wszysto jasne bez komentarza,pogłowie czystorasowego bydła to ok 20 tys a tylko radan i ze dwie firmy wystawiaja swoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już sobie luzik w sprawie tej wsółpracy Radanu z rolnikami. Sprawa upadła wraz ze zmianami w zarządzie Radanu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mnie zastanawia tylko dlaczego zwiazek wystawia i dostaja nagrody na polagrze czy innych tylko radan albo baltic investment?chyba dlatego ze we wladzach zwiazku sa panowie z tych firm.i wszysto jasne bez komentarza,pogłowie czystorasowego bydła to ok 20 tys a tylko radan i ze dwie firmy wystawiaja swoje

wystarczy na wystawie spojrzeć na bydło

jest radan ....długo nic.... i cała reszta

mają materiał importowany o bardzo dobrej genetyce więc mają nagrody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A że nikt inny nie przyjeżdża, to dobrze, że chociaż oni się wystawiają. W końcu nikt nie mówi pozostałym hodowcom, że mają zakaz wjazdu na Polagrę. Inaczej przyjeżdżając na wystawę oglądalibyśmy tylko ulotki.

 

Poza tym panie Plewa luzik już sobie daliśmy rok temu, bo wtedy ten temat został uruchomiony i na nic już nie liczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 2007 roku na polagrze radan odpadł w przedbiegach z bieganowem. potem sie meczył w barazach z kiepskim materiałem rzeźnym z innych gospodarstw. ale jak sedziuje francuz co sie zna to układy przestaja grać rolę i wychodzi szydło z worka co prezentuje producent pieców radan z trzebiela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...