Skocz do zawartości
Gość

Ciagniki New Holland

Rekomendowane odpowiedzi

MOD powinien byc ktos kto bywa na forum codzienie. a druga sprawa jeden MOD i 2 czy 3 ADMINÓW nie wystarczy na tak duże forum ADMIN mam wążniejsze sparwy na forum niz usuwanie tematów a nich sie np. MOD popsuje komp i co w tedy syf sie robi i tyle powinło byc z 5 albo i więcej MOD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TD90D od 113 tys PLN

TD95D od 120

TN95DA od 136 (nowość)

TL90A od 151

TL100A od 159

TS100A Delta od 167

TS100A od 197

TS110A Delta od 176

TS110A od 233

TS115A Delta od 178

TS115A od 212

 

z połowy roku 2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minął kolejny rok urzytkowania prze zemnie ciągnikow Nh a teraz i kombajnu. TSa przez rok zrobil 270 godzin a TM ma 900. Nic się z nimi w tym roku nie działo, oprocz wymiany czujnika ciśnienia w pneumatyce TSA( a i w TM poszedl bezpiecznik od stopu). Jak ktoś mówi że Nh jest słaby itp. to co powie na to że mój TS100A śmiga z roleksem 620 z włóką po orce i daje radę(ma ciężko ale idzie). Ludzie zanim zaczniecie coś gadać na NH sprawcie to a nie bo ktoś tam ma i mi mówił . Prawda o maszynach NH jest inna to dobre maszynki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Minął kolejny rok urzytkowania prze zemnie ciągnikow Nh a teraz i kombajnu. TSa przez rok zrobil 270 godzin a TM ma 900. Nic się z nimi w tym roku nie działo, oprocz wymiany czujnika ciśnienia w pneumatyce TSA( a i w TM poszedl bezpiecznik od stopu). Jak ktoś mówi że Nh jest słaby itp. to co powie na to że mój TS100A śmiga z roleksem 620 z włóką po orce i daje radę(ma ciężko ale idzie). Ludzie zanim zaczniecie coś gadać na NH sprawcie to a nie bo ktoś tam ma i mi mówił . Prawda o maszynach NH jest inna to dobre maszynki .

 

Kolega Bob minął się z prawdą. New Hollandy to bardzo dobre maszynki. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urzytkowniku TSA masz absolutną rację te ciągniki są bardzo dobre. Przepraszam za moją wypowieć ale była ona spowodowana tym że ktoś bez podstaw "gnoi" markę NH nie wiadomo za co(ponieważ sam nie ma żadnego sprzętu z koncernu CNH) oraz tym iż zbliża się sesja czyli jak to piszą w słowniku studenta czas grozy i nie pewności o jutro(to tylko część prawdy ponieważ większość definicji ocenzurowano dla rownowagi psychicznej studenta). Jeszcze raz przepraszam i mówię Nh to bardzo dobra marka- sam to sprawdziłem przez wiele godzin spędzonych w maszynach z niebieskim logo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sąsiedniej miejscowości znajomy jesienią kupił drugiego NH, Jeśli pierwszym ciągnikiem by się zawiódł to drugiego HN by nie kupił!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Użytkowniku TS-A masz absolutną rację te ciągniki są bardzo dobre. Przepraszam za moją wy powieść ale była ona spowodowana tym że ktoś bez podstaw "gnoi" markę NH nie wiadomo za co(ponieważ sam nie ma żadnego sprzętu z koncernu CNH) oraz tym iż zbliża się sesja czyli jak to piszą w słowniku studenta czas grozy i nie pewności o jutro(to tylko część prawdy ponieważ większość definicji ocenzurowano dla równowagi psychicznej studenta). Jeszcze raz przepraszam i mówię Nh to bardzo dobra marka- sam to sprawdziłem przez wiele godzin spędzonych w maszynach z niebieskim logo.

 

Masz rację to dobra marka zamówiłem model TS-A u dilera w krasnymstawie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dobrze zkąpletuj tego TSA bo mi się też wydawało że będze jak bajka a tu lipa- teraz się męczę i wyzywam na niektóre detale. Wszystko zależy od modelu i wyposzarzenia jakie kupujesz. Dobrze że NH zmienil politykę i można samemu dobierać wyposzarzenie maszyny a nie jak na początku co przyszło to kupuj pan. Trzeba zwracać na każdetal bo potem tego się żałuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Jarek.k Cześć. Jakiego TSa zamówiłeś konkretnie Z jakim wyposażeniem

 

Skrzynia biegów automat amortyzowana oś i kabina skrzynia 50km itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A NH ma homologację na 50 km/h. JD piszę że mają takie skrzynie ale ich do Polski nie ściągają bo nie ma homologacjii. Tylko jakoś kombinuja przez niemcy naklejaja naklejki 40 a niby mają 50. No ale taka prędkość to już jest coś ale gdzie ją rozwijać? U mnie jeździ Fendzik który wyciąga 50 suuper maszynka cudownie mruczy jak jedzie i zmienia biegi, a tak to go nie słychać. I ta marka chyba ma homologację na 50 km/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gdzie taką prędkość rozwijać-mój JD jedzie 45km/h i używam takiej prędkości od święta bo na naszych "asfaltach" nawet z amortyzowaną przednią osią (której nawiasem mówiąc nie posiadam) bałbym się jechać szybciej niż 40 o 50 nie wspominając-po prostu szkoda byłoby mi ciągnika.

PS.Mam nadzieję ,że nie podpadłem wypowiadając się w tym dziale ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój MF ciągnie 42 km/h na maksa i nawet mam gdzie tyle jechać bo zrobili nowy asfalt do Piask i kilkanaście kilometry można przycisnąć

 

zawsze jak ciągnik może 50 km/h można jechać na mniejszych obrotach to mniej spali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak jak mówisz ale jak będziesz miał ciężko to nie będziesz mógł jechać z dużą prędkością na zredukowanych obrotach-ja jak wiesz sporo czytam na forach niemieckich i tam z reguły często i gęsto jest opisany numer jak nawet Fendt (tak właściwie to szczególnie Fendt ) pod górkę wymięka i gaz do dechy i szybkości uzyskać nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki ciągnik pod góre na ostatnim biego wyciągnie chyba że to nie góra albo 200km z przyczepą 4t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siodłowy -ja mam tutaj taką jedną górkę (chociaż okolica taka w miarę płaska)-że i na pusto ciężko na ostatnim biegu podjechać-fajnie było jak parę lat temu podjeżdżałem w zimie pod nią Ładą na letnich oponach i licznik temperatury wody się skończył (to był sprzęt-gniotsa nie łamiotsa)-no ale dosyć tego off-topicu bo mnie pogonią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek.k Mełgiew i chodziło mi o droge mełgiew - piaski

 

 

jaro siodłowy też redukuje biegi pod górke dobrze że u mnie płasko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...