Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

ilości paletowe całe auta............

a ja jestem za tym aby jajo trzymało swoją wartość czyli 0,22-0,28 gr. aby się opłacało produkować i konsument był w stanie kupić ..........

pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może wie gdzie Jajczarek bo się martwie i mi smutno bez ulubieńca.................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ilości paletowe całe auta............

a ja jestem za tym aby jajo trzymało swoją wartość czyli 0,22-0,28 gr. aby się opłacało produkować i konsument był w stanie kupić ..........

pa

 

Raczej nie uwazam,ze cena 35gr mialaby zostac na zawsze.To zalezy od zmieniajacych sie czasem kosztow produkcji.Teraz jednak biore pod uwage,ze okres jest rzeczywiscie ciezki-oczywiscie glownie chodzi o wymiane klatek.

 

A co do auta - czyli jak, 2 - 3 palety??Bo auta sa rozne

No i czy jest zastrzezenie jak czesto??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może wie gdzie Jajczarek bo się martwie i mi smutno bez ulubieńca.................

 

Moze na rampie?-"Konsumuje" piguly??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może wie gdzie Jajczarek bo się martwie i mi smutno bez ulubieńca.................

 

Moze na rampie?-"Konsumuje" piguly??

 

albo spuszcza powietrze z tego wielkiego koguta co go ma na zdjęciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ilości paletowe całe auta............

a ja jestem za tym aby jajo trzymało swoją wartość czyli 0,22-0,28 gr. aby się opłacało produkować i konsument był w stanie kupić ..........

pa

Przy tej cenie produkcja staje się już nieopłacalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ilości paletowe całe auta............

a ja jestem za tym aby jajo trzymało swoją wartość czyli 0,22-0,28 gr. aby się opłacało produkować i konsument był w stanie kupić ..........

pa

 

Widać, że g... wiesz o produkcji, dlatego zajmuj się dalej handlem, a nie wyliczaniem opłacalności wyprodukowania jaja. Przy cenie 22-28gr. nikt nie zostanie na rynku i będziesz handlował pietruszką, a nie jajami.

 

Cena

 

0-55

S-52

1a-49

1b-46

 

Zbyt się rozkręca po świętach.

 

Wszyscy się grzeją, tak jakby okres poświąteczny miałby być super w handlu. Idźcie do sklepu i spytajcie właściciela czy cokolwiek się sprzedawało w tym tygodniu. GAMONIE !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....a tu się na panu zawiodłem panie Leszkiewicz!!!Cóż za słownictwo!!! Czyżby nerwy puszczały??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P. Leszkiewicz te ceny to były w lutym i marcu. No litości.

 

Ceny Biedronki są na chwile obecną prawdziwe, w takich cenach można kupić.

 

Biedroneczka mówi o 28 paletach, 2-3 palety to jest dla niej drobny detal.

 

Jajczarek może zaczął kartkować swoje 20 milionów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arnold w dupie cie mam i twoje zdanie, prostaka poszukaj w majtach, jak zarzucisz niebieskiego przyjaciela... twoj nick tylko ujawnia twoj kompleks haha placka, o twardy arnoldzie ...

 

swoja krysztalowa kule przeczysc albo kup sobie nowa, chyba ze z wrozbita maciejem masz kontakt to nie wnikam. takich marnych handlarzyn jak ty to hodowca przez male h jak ja wykupuje w gumiakach jak stoisz Spij dalej na tym forum, jakbys sprzedawal i byl zadowolony nie szczekal bys tu jak wiejski pies...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczarek przeistoczył się w Młynarza??????Ten sam typ wypowiedzi!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak.

 

Moze to skoczek z jednej z warszawskich giełd? haha! dobre, wyżej sram niż dupe mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami wrozbici haha ale to typowe jak starym wiejskim babom sie pcha jaja ( na bazarku oczywiscie ) i wciska gadke, to takie wrozenie tez przejdzie wcisnac

 

Wy handlarze jestescie glupio madrzy...

 

Zalosne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ppr.pl/artykul-co-bylo-w-trujacym-suszu-z-jaj-168586.php

 

Bardzo ważna informacja!!!! "Znaleźli kadm i ołów, ale – co ważne – w żadnej z próbek nie przekraczały one dopuszczalnych norm – zapewnia prokurator Jarosław Górnaś. Przyznaje jednak, że w próbkach pojawiły się także groźne dla zdrowia człowieka bakterie salmonelli.

 

– Na obecnym etapie nie jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy zawierał je susz jajeczny, czy dopiero produkty, które zostały z niego wytworzone – mówi prokurator Górnaś. Pojawiły się "

 

Co w tym kraju się dzieje???! Najpierw się niszczy później zastanawia!!! To ciągłe poszukiwanie sensacji przez pismaków !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nawet o 6.30 dzwonią czy coś wezmę towaru i najlepsze jest to że już ceny są dobre bo inni też tak płacą i nie trzeba od razu płacić nawet sami dowiozą w cenie......TO JEST DOPIERO CZAD .............a miesiąc temu to było cyt.

jak ci się nie podoba to 5 w kolejce i się targują który był pierwszy...........

albo zadzwoń póżniej bo z żoną pije poranną kawę..........

lub KONKURENCJA płaci o 3 gr. więcej wię jak chcesz to po starej znajomości może coś dla ciebie znajdę.........

żałosne jak ludzie siebie traktują ............ i czy ja teraz mam być sprawiedliwy i szanować dostawcę gdy mogę kupić o 3 gr. tańsze jajo...........chyba nie.

pa

p.s.

ceny do dołu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczarek wróć bardzo tęsknie ............ proszę wróć ale już pod swoim nickiem

pozdrawiam cię gorąco

pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hau,hau,hau,hauuuuu,hauuu,hauuu

 

Mozesz pomarzyc o wykupieniu

 

Prostaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Jestem moje słoneczko

 

wiesz !!!!..... totalnie jestem wkur.wiony na tą watahę urzędniczą w tym kołchozie UNIJNYM.

Zadajmy se pytanie, czy hodowca jest winien za obecną sytuacje w drobiarstwie?

 

Cytuje;

 

19.03. Bruksela (PAP) - W całej UE wzrosły ceny jaj, co związane jest z nowymi standardami klatek dla kur i Wielkanocą. KE uspokaja, że pod koniec kwietnia ceny będą spadać. Organizacje rolne donoszą zaś o imporcie jaj z Meksyku czy Turcji, gdzie standardy kurników są niższe.

 

- brak słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedroneczka mówi o 28 paletach, 2-3 palety to jest dla niej drobny detal.

 

Dzięki za sprecyzowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedronko zaczyna mnie nudzić być takim nie dobrym Jajczarkiem, w rzeczywistości jest inaczej.

Ps.

Zapraszam wszystkich na otwarcie mojej nowej rampy, będzie promocja na jaja.

L - 30

M - 25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkich na otwarcie mojej nowej rampy, będzie promocja na jaja.

L - 30

M - 25

 

To nie promocja to w dobre ceny o ile takie są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Jajczarku w takich cenach jestem wstanie sprzedać po kilka palet danego sortu z dowozem. zainteresowanych zapraszam na priva

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...