Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 08:04 Czw 28 Maj 2020

Czy to dobry pomysł?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Weterynaria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mwisniewski

PostWysłany: 19:07 Pon 22 Mar 2010    Temat postu: Re: Czy to dobry pomysł? Odpowiedz z cytatem

no name napisał:
Witam wszystkich
Jestem konsultantem marketingu i sprzedaży i współpracuję z dużą hurtownią leków weterynaryjnych i tak się zastanawiam czy nie otworzyć sklepiku internetowego z artykułami dla zwierząt (maści kremy płyny dodatki paszowe itp. - oczywiście sprzedaż leków nie wchodzi w grę bo jest to nie zgodne z obowiązującym prawem weterynaryjnym!) Jest wiele środków które mogą nabywać rolnicy, osoby prywatne ale o tym nie wiedzą a przeglądając net stwierdzam iż tych środków jest mało a jeśli już są to pośrednicy narzucają sporą marżę. Ja mógłbym zaproponować ceny konkurencyjne dla każdego sklepu czy pośrednika tylko zastanawiam się czy byliby chętni na takie artykuły?
proszę o opinie i ewentualne pytanie
pozdrawiam

Otworzyles ?
Jesli tak, to podaj kontakt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tomasz0859

PostWysłany: 19:00 Sro 16 Wrz 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dziś jest jest tego mnóstwo. Jeżdżą po "świecie" przedstawiciele Avity, Overa, Vitry, CanAgri i cholera jeszcze wie kogo.
Dziś często cena - ale też fachowe doradztwo się liczy.
Jak coś potrzeba "na gwałt" zawsze coś się znajdzie w Grene, u przedstawiciela DeLaval, Westwalii czy w Promleko.
Nic tylko wybierać, przebierać - a większość to to samo tylko w innym opakowaniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
helix

PostWysłany: 23:30 Sob 18 Lip 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiscie mam 3 placowki chetnie bede sie zaopatrywal:)
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 20:19 Pon 15 Wrz 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry pomysł . pozdrawiam
Powrót do góry
Błażej

PostWysłany: 12:53 Sob 22 Mar 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrob to ja napewno bede kupowal,popieram obiema rekami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
nina-pl

PostWysłany: 10:54 Sob 22 Mar 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Bodziem ,akurat w moim przypadku dużo kupuje za pośrednictwem netu z prostej przyczyny ,a mianowicie net po 15 też działa w przeciwieństwie do wielu sklepów,a z dostawą nie ma problemów.Szkoda tylko że lekarstwa nie są dostępne przez net ,bo lekarze wet narzucają kosmiczna , uznaniową maże.Więc jak już coś otworzysz to poinformuj nas na forum a znajdziesz wielu klientów .Pozdrawiam i powodzenia.
Powrót do góry
Bodzio55

PostWysłany: 18:43 Czw 20 Mar 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie sie wydaje że to dobry pomysł .
Sam korzystam z zakupów w internecie i wiem że z tego typu środkami są problemy . Sam szukałem kremu do pielęgnacji wymion z selenem i miałem problemy . Jeśli ceny będą rozsądne to będzie zbyt .
Powrót do góry
no name

PostWysłany: 18:12 Nie 16 Mar 2008    Temat postu: Czy to dobry pomysł? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich
Jestem konsultantem marketingu i sprzedaży i współpracuję z dużą hurtownią leków weterynaryjnych i tak się zastanawiam czy nie otworzyć sklepiku internetowego z artykułami dla zwierząt (maści kremy płyny dodatki paszowe itp. - oczywiście sprzedaż leków nie wchodzi w grę bo jest to nie zgodne z obowiązującym prawem weterynaryjnym!) Jest wiele środków które mogą nabywać rolnicy, osoby prywatne ale o tym nie wiedzą a przeglądając net stwierdzam iż tych środków jest mało a jeśli już są to pośrednicy narzucają sporą marżę. Ja mógłbym zaproponować ceny konkurencyjne dla każdego sklepu czy pośrednika tylko zastanawiam się czy byliby chętni na takie artykuły?
proszę o opinie i ewentualne pytanie
pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Weterynaria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: