Skocz do zawartości
Żeldrob1

CENA BROJLERA

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat ze wstawieniami ma filut przypadkiem racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda coś obniża. Po 20-30zeta. Nic to nie da, bo Ukraina jeździ tak jak jeździła do czerwca, potem będzie ew dyskusja o ilościach , ale i tak ma być liczona ilość z 22 i 23r a te były masakryczne, więc nawet jak wprowadzą od czerwca że ponad średnią cło, to wiele to nie zmieni. Do tego jest teraz tak masakryczna ilość wstawień (poprzedni, bieżacy i przyszły tydzień) że na Wielkanoc będzie murowana powtórka z Bożego Narodzenia i 3.7netto w maksie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt ukrainy nie zatrzyma a te obostrzenia to mydlenie oczu przez media i polityków zachód ma w tym swój interes i wpompowane miliony, jest to dla nich taśma produkujaca kokosy poza tym płacimy składki na fundusz miesa i co i nic poza jedna ubojnia na północy nie widziałem i nie słyszałem żeby ktoś organizował ostatnio protest z okręgu drobiarskiego, co do obnizki pasz bez sensu jest pisanie o niej bez nazwy wytworni, się wycwanili i przestali informować żeby hodowcy między sobą nie mowili po ile kto ma dopiero na fakturze patrzysz ze coś tam spadło , także dokręcanie sruby trwa a gwintu jeszcze dużo pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pszenicy nikt na skupach nie chce bo każdy zasypany za miesiąc po 500 pszenica będzie. 

Kury brakuje na ubojniach  także kto ma niech ceni swoją pracę przy tym wczoraj w łódzkim 5,2 netto dawali każda ilość 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szef resortu rolnictwa zauważył, że w kontekście sytuacji na rynku drobiu niepokoi duży eksport jednodniowych kurczaków z krajów Unii Europejskiej do Ukrainy. – Potrzeba pogłębionych analiz w oparciu o szczegółowe dane – powiedział minister Siekierski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie nacie ceny paszy w DH? Bo u nich kazdy ma swoj rabat i nawet jak cena spada to tez nie dla wszystkich. Jak sie nie upomnisz to nie obnizaja.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dziś nie wyjechały auta po mrozonke z ukrainy wiedząc że do piątku nie wjadą do polszji także uważać na ubojnie bo dadzą ile kto zawoła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytania. 

-virkon do picia ktoś daje? Z jakim efektem? 

-olej ktoś na czasie zamawiał? Jak ceny? Slonecznik/rzepak/sojowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, alek1981 napisał:

olej sojowy ua 3.3 do 3.4

Odgumowany? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lysonzi1 napisał:

Odgumowany? 

zwykły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O się kur.y Wipaszowsk.e popisały!!!! Wolny w górę a u nich w dół 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Radas napisał:

zwykły

Jak ci się zwykły sprawdza? Podobno mocno gestnieje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małopolska Śląsk scyzorkowi wszystko 5 plus a od jutra strajk chlodnie puste także na export pójdzie dużo mniej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, lysonzi1 napisał:

2 pytania. 

-virkon do picia ktoś daje? Z jakim efektem? 

-olej ktoś na czasie zamawiał? Jak ceny? Slonecznik/rzepak/sojowy

Znam kogoś kto dawał i zrezygnował bo nie ma przewagi nad chlorowaniem a jest droższy.
Mogę się zapytać z jakich firm macie albo polecacie GENERATORY dwutlenku chloru - ClO2 (nie chodzi mi o dozowniki tylko o generatory) ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie sprzedaje, wszyscy, dosłownie wszyscy, jak okiem sięgnąć wstawiają ( na śwęta, hehe) i cenka na wolnym dziś 5.2 i kurek nie ma nigdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś odpowiedzieć czy warto płacić więcej za olej odgumowany czy zwykły może być? Czy mocno to gestnieje? Wiele lat robiłem na tłuszczu zwierzęcym, dlatego nie mam rozeznania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.02.2024 o 12:54, lysonzi1 napisał:

Jak ci się zwykły sprawdza? Podobno mocno gestnieje? 

Nie używam z wymienionego powodu oraz zanieczyszczeń, pozostających na dnie zbirornika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Radas napisał:

Nie używam z wymienionego powodu oraz zanieczyszczeń, pozostających na dnie zbirornika

Ok, dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5,5 net zaraz będzie realne bo z ukrainy nic nie wjedzie od jutra mają sprawdzą tiry jaki syf wwożą kierowcy siedzą w domach południe polski beż kury dziś na noc i po 5,3 nett szukali desperacko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...